Zümrüdüanka Final Ne Zaman? Kaç Bölüm Olacak?

Burak 28 Oca 2020 Haberler  0

Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde bizleri heyecanlandıracak konusuyla gündeme gelen Zümrüdüanka dizisi Fox TV’nin güvendiği, reyting konusunda sıkıntı yaratmayacağını düşündüğü bir yapım olarak ekranlara gelmesi planlanıyordu. İlk bölümden yorum yapmak ne kadar yanlış olsa da bekleneni alamadı. Peki Zümrüdüanka Dizisi Final mi yapacak?

Fox TV’nin dizi serüvenine kattığı yeni proje olan Zümrüdüanka 25 Ocak’ta ilk bölümüyle ekranlara geldi. Cumartesi günleri yayınlanan Zümrüdüanka dizisine sosyal medyadan gelen yorumlar olumlu yönde. Cumartesi günlerinin lideri olarak adlandırabileceğimiz Kuzey Yıldızı dizisine rakip olan Zümrüdüanka, beklenenin altında performans sergiledi. İlk bölümle alınan bu performansın sebebi olarak Elazığ depremi gösterildi. Gündemi takip eden izleyiciler haber kanallarına yoğunlaşınca dizilerin reyting oranlarında düşüş yaşandı.

Büyük titizlikle hazırlanan, senaryosu sağlam yapımlara hasret kaldığımız bu dönemde Zümrüdüanka dizisinin ilaç niteliğinde olması bekleniyordu. İlk bölümüyle reyting sıralamasında 4. sırada kendine yer bulan Zümrüdüanka’nın ilerleyen bölümlerde üstlere doğru tırmanacağını düşünmekteyiz.

Zümrüdüanka Final mi Yapacak?

Bunu konuşmak için henüz erken olsa da bir kaç tüyo ile kafanızdaki soru işaretlerine yanıt bulalım. Dizinin ilk bölümünde aldığı 5.04 reyting oranı içinde bulunduğumuz duruma baktığımızda gayet iyi bir oran. Bu oranı koruyup, her haftayı 5’in üzerinde kapatırsa maliyet ve kazanç oranı hem kanalı hem dizi yapımcısını tatmin edecek düzeyde olur diye düşünüyoruz. Yani kısacası Zümrüdüanka final yapmamak için reyting oranını koruduğu gibi üzerine koyup yoluna devam etmeli. Peki Zümrüdüanka Kaç Bölüm Olacak?

İlk izlenimlerimizin olumlu olduğu Zümrüdüanka dizisinin kaç bölüm çekileceği konusunda henüz yönetmenin bile bir fikri yok. Çekimlerine Nevşehir’de devam edilen dizinin en az 20 bölüm yayınlanacağını, gelen reyting oranlarına bakılarak uzatılıp uzatılmayacağını düşünüyoruz.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Zümrüdüanka Final Ne Zaman? Kaç Bölüm Olacak?” üzerine 3 yorum

  1. zmozeroteriloren dedi ki:

    I was just looking for this info for some time. After six hours of continuous Googleing, at last I got it in your site. I wonder what’s the lack of Google strategy that don’t rank this kind of informative websites in top of the list. Generally the top web sites are full of garbage.

  2. nusret dedi ki:

    zümrüdüanka final yapmasın 100 üncü bölüme kadar gelsin ben zümrüdüanka dizisini çok seviyorum

  3. nusret dedi ki:

    bence zümrüdüanka final yapmasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir