Zümrüdü Anka Zümrüt (Ceren Yılmaz) Kimdir? Kaç Yaşında?

Burak 22 Ara 2019 Haberler  0

Fox TV kaliteli yapımlarına birini daha eklemeye hazırlanıyor. Yeni yılın ilk dizilerinden biri olmaya aday olan Zümrüdü Anka dizisi kaliteli kadrosuyla televizyon ekranlarına renk katacak. Pastel filmin yapımcılığını yaptığı dizide Ceren Yılmaz Zümrüt karakterini yaşatacak. Kaliteli usta oyuncunun başrol de ki destekçisi Alp Nevruz olacak. Dizinin vereceği ilk mesaj ne arıyorsun sen osun. Bu kadar önemli yeni yıla bomba gibi düşmesi beklenen dizinin başrol oyuncusu Ceren Yılmaz kimdir ona bakalım.

Ceren Yılmaz Kim?

Deli Hayat dizisinden aklınıza geldiğini hisseder gibiyim. Ceren Yılmaz 1991 yılında Samsun’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk hayatına yeni atılan oyuncu Deli Hayat dizisinden sonra Filinta dizisinde kendini kanıtlamış önü açık genç bir oyuncu profilini oluşturuyor. Güzelliğiyle gözleri kamaştıran genç oyuncunun Zümrüdü Anka dizisinde üstlendiği rolü başarıyla yerine getireceğinden hiçbir şüphemiz yok. Umarız uzun soluklu heyecan verici bir karaktere imza atar. Biraz da Zümrüdü Anka Zümrüt kim buna bakalım.

Zümrüdü Anka Zümrüt Kim?

Vicdanlı, iyi yürekli kız olan Zümrüt aynı zamanda saflığıyla tatlı bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Zümrüt sevdiğinde tam sever izlenimini bu karakterde çokça göreceğiz. Zümrüt daha çok  küçükken Serhat’a aşık olur ve bu aşk şüphesiz imkansız aşk olarak lanse edilecektir çünkü Zümrüt’ün ailesi ve Serhat’ın ailesi iki zıt hayatları oluşturuyor. Aynı bakkaldan bile alışveriş yapmalarına imkan olmayan aileler Zümrüt ve Serhat’ın aşkından habersizdir. Dizinin konusu tam da bunun üzerine kurulu Zümrüt’ün bu engelleri aşmak için neler yaptığını, yapacağını 2020 yılında hep birlikte izleyeceğiz.

Ceren Yılmaz Kaç Yaşında Sevgilisi Var mı?

İnsanı büyüleyen güzelliği olan Ceren Yılmaz 29 yaşında ve sevgilisinin olmadığı bilgisi mevcut.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir