Zuhal Topal’la Yeni Sezon Deniz ve Umut Neden Yok Neden Ayrıldı 2016 2017

uhal Topal’lanın Yıldızların Deniz 2016 2017 Yeni Sezonunda Zuhal Topal’la da yer almayacak1


2015 2016 sezonunda aşkları talipleri ve yakışıklılığı ile Zuhal Topal’ın Zuhal Topal’la programına damga vuran Deniz ve Umut 2016 2017 yeni sezonunda Star Tv’ye transfer olan Zuhal Topal’ın izdivaç programın da yer almayacak.

Zuhal Topal’la Yeni Sezon Umut neden yok?

Umut’un yeni sezon için Esra Erol ile anlaştığı haberleri kesinleşti. Zuhal Topal 29 Ağustos’ta Esra Erol’da olacak.

Zuhal Topal’la Yeni Sezon Deniz neden yok?

Zuhal Topal’ın programına yeni sezonda Hanife devam ederse ben devam etmeyeceğim diyerek büyük sansasyonel yaratan Umut sözünü tuttu ve Zuhal Topal’laya yeni sezonda katılmama kararı aldı. Zuhal Topal’la 2016 2017 yeni sezonuna Deniz, Umut ve Birkan’dan yoksun başladı.

Hanife’nin yalancı ve yüzsüz olduğunu söyleyen Umut kendisinin ondan ayrıldıktan sonra bile kendisi ile uğraştığını mesaj attığını ve gelen talipleri ile sıkıntılar yaşadığını belirten Umut Bey yeni sezonda Esra Erol’un evlendirme programında yer alabilir. Tabi ki bu haber kesin değil; ancak bu haberin kesinliğini Esra Erol’danın 29 ağustosta başladığında öğrenebileceğiz.

Zuhal Topal’lanın yeni sezonunda Deniz Beyde yer almayacak. Deniz’in de 2016 2017 yeni sezonunda Esra Erol’da da olması bekleniyor. Gelişmeler oldukça sayfamıza ekleyeceğiz

 

Zuhal Topal’la Yeni Sezon Deniz ve Umut Neden Yok Neden Ayrıldı 2016 2017 (22 Yorum)

  1. her ortamda ve meydanlarda ahlak ve namustan söz eden ak parti̇ i̇ki̇tdari evlendi̇rme rezaleti̇ne neden seyi̇rci̇ kaliyor anlamakta güçlük çeki̇yorum. genç kizlarimizin ve deli̇kanli çocuklarin gelecegi̇yle oynayan bu tür programlara bi̇r an önce son veri̇lmeli̇di̇r.

  2. Ben Zuhal ablayı çok seviyorum ama Zuhal ablanın locasını beğenmiyorum Hanife turbanlı bir kız ama açık olan kızlardan daha yaramaz hergun başka birisine aşık oluyor bine ya umut varken güzeldi o da yok zaten Dilek desen gözü paradan başka hiçbirşeyi görmüyor İbrahim’e acıyorum bırak şunu be Serkan tek yakışıklı o da capkın ve kızlarla oynuyor Serkan çok yakışıklı bence Hanife’yle olmasın karizması çizilir

  3. Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.Umut iyi yaptın esra erol da izliyorum seni