Zuhal Topal’la Sofrada Yayından Kalkacak mı ? Şok İddia

Burak 18 Eki 2018 Zuhal Topal'la  0

Zuhal Topal’la Sofrada Yayından Kalkacak mı Final mi Yapacak ?

Hafta içi Fox Tv ekranlarında yayınlanan yemek programından Şok edici bir idda geldi. Zuhal Topalla Sofrada Bitecek Mi? Yayından Kaldırılacak mı? Yemek programına mucizevi iddia ne ?

Hafta içi saat 16:00 da her gün ekrana gelen yemek programı değişik konsepti ve değişik müsabakacıları ile her hafta bizlerle buluşmaya devam etmekte. Her gün yeni gelin ve kaynananın evine misafir olan Zuhal Topal, kaynanalar ile beraber yemekleri değerlendiriyor ve gün sonunda puanlandırılıyor. Fakat Acun Ilıcalı tarafından Zuhal Topalla Sofrada programına dava açılarak programın TV8 ekranında yayınlanan ”Yemekteyiz” isimli yemek programı ile konseptin aynı olduğunu iddia etmişlerdir. Dava süreci hali hazırda devam etmektedir.

Zuhal Topalla Sofrada Yayından Kalkacak mı ?

Yemekteyiz isimli program ile aynı konsepte sahip olduğu iddia edilen yemek programında süreç hali hazırda devam etmektedir. Mevzu ile söyleme de bulunan yapımcı firma ”Zuhal Topalla Sofrada” programının yayına devam edeceğine ve öbür yemek programı yemekteyiz müsabakası ile bir irtibatın bulunmadığını dile getirmişlerdir. Bu neden ile iki programda yayın yaşamına devam etmektedir. Mevzu ile alakalı fikirlerinizi bizimle paylaşmanızı dileriz. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

Zuhal Topal’la Sofra da Fox Yeni Sezon Ne Zaman 2019-2020
Zuhal Topal’la Birkan Key Neden Tutuklandı? (Escort Sitesi Fuhuş Operasyonu)
Zuhal Topal’la Neden Yayından Kaldırıldı? Zuhal Topal Neden Yok?
Zuhal Topalla Naz Kimle Göründü Zuhal Topal’in Tepkisi Ne Oldu

“Zuhal Topal’la Sofrada Yayından Kalkacak mı ? Şok İddia” üzerine 1 yorum

  1. osman dedi ki:

    bence kalkmamalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.