Zuhal Topal’la Neden Yayından Kaldırıldı? Zuhal Topal Neden Yok?

Burak 26 Ağu 2017 Haberler  0

Evlilik programlarının önce KHK ile yasaklanması ardından da Rtük yetkililerinin kanal temsilcileriyle yaptığı görüşmelerin ardından yeni arayışlara giren kanallar olayı Realitiy Show programları yaparak çözüm buldular. İlk Esra Erol tarafından açıklanan bu durum sonradan diğer izdivaç programlarını da harekete geçirdi. 

Bu konuda Star Tv de daha önce izdivaç programı yapan  Zuhal Topal’la anlaştığını duyurmuştu. Ancak Star TV yüksek ücret ödememek ve Zuhal Topal’ın diğer programlarda yeterli başarıyı gösteremeyeceğini düşündüğü için anlaşmasını fesh etti. Bu olayın ardından Zuhal Topal hesabındaki paylaşımını kaldırdı.

Sar TV’nin bir suç ve suçlu programı yapacağı ve bu iş için de çok daha az bir ücrete  Balçiçek İlter’e bir suçlu arama programı yaptıracağı konuşulurken Star TV bir fragman yayınlayarak Olay Yeri isimli suçluyu bulma programını 4 Eylülde yayınlayacağını duyurdu. Bilindiği üzere Zuhal Topal’la ve diğer izdivaç programları bir çok eleştirilere maruz kalmış, locada bulunanların videoları servis edilerek uygunsuz durumlar ortaya çıkmıştı. Bu durum ise toplumun tüm kesimleri tarafından eleştirilmişti. 

Formata uymadığı gerekçesiyle anlaşması fesh edilen Zuhal Topal’ın ise ne yapacağı henüz belli değil. Gelişmeleri sitemizden takip etmeye devam edin.

Olay Yeri Tanıtım Fragmanı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Zuhal Topal’la Neden Yayından Kaldırıldı? Zuhal Topal Neden Yok?” üzerine 5 yorum

 1. erdal erman amasya dedi ki:

  merhaba çok üzüldüm yayından kaldırıldığıns

 2. Gulcan dedi ki:

  Zuhal topali oyuncu olarak gormeyi tercih ederim çok isabetli birkarar almislar hem bizleri hemde kendini bu saçmaliklardan kurtarmis dizilerde gormek iyi olur

 3. bu yol leyleye gider mustafa ceceli fannn dedi ki:

  sukurler olsun yarabime sonunda insallah evleneceksen gelde ve tum evlenme programlari biter insallah cunki hep terbiyesizler geliyo sonucda oraya cikana iyi gozle bakmiyorlar

 4. Tuana dedi ki:

  Guzel zuhal topal oyunculuga devam etsın

 5. Anonim dedi ki:

  zuhal topalı seviyoruz devam etsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir