Zuhal Topalla Naz Kimle Göründü Zuhal Topal’in Tepkisi Ne Oldu

Zuhal Topalla İzdivaç programının en dikkat çekici adaylarından birisi olan Naz, Ali Ağaoğlu’nun kardeşi Hüseyin Ağaoğlu ile yat gezisinden sonra Bebek’teki bir restoranın iskelesine yemek almak için yanaştığı sırada objektifleri fark etti ve gülümsedi. Ağaoğlu’nun Naz’ın kıvrak danslarıyla keyiflendiği söylenenler arasında.

Zuhal Topalla evlilik programının müdavimlerinden olan ve sayısız olayla  gündemden hiç düşmeyen , kendisi gibi Azeri olan Ali ile uzun süre birliktelik yaşamış sonrasında ise ayrılmışlardı. Naz ve Ali program boyunca didişmiş ve adeta program onların üzerine dizayn edilmişti. Bu olayın basına düşmesinden sonra Zuhal Topal’in yeni sezonda Naz’ı istemediği söylenenler arasında

Hal böyleyken evlilik programları bir kere daha eleştirilerden nasibini almış durumda. Naz’ın zengin iş adamının yatında görünmesi, izdivaç programlarının şöhret için bir basamak olduğu algısını da gündeme getiriyor. İzdivaç programlarının bir kurgudan ibaret olduğunu sayısız yazar ve orada bulunupta ayrılan kişi  gündeme getirmiş hatta diyanetin hutbelerinde bile bu konular işlenmiş, bunun için Kanun Hükmünde Kararname bile çıkarılmış ancak kamuoyunu tatmin eden bir yaptırım uygulanamamıştı.

Mesele Naz meselesi değil elbet. Milyonların izlediği bu programlardan etkilenecek binlerce genç ve evlilik müessesinin saygınlığı. Milyonlar bu programları izlerken şöhretin basamaklarını hızla çıkan Naz ve diğerlerini gören gençlerin ne yapacakları meselesi…….

 

dizibilgi google play