Zuhal Topal’la Evi Locadan Hangi Çift Kazandı

Zuhal Topalla Evi Locadan Hangi Çift Kazandı

Evi kazanan isim Suat Bey oldu. Kapıyı Muhammed beyden 1 dk erken açan Suat bey Zuhal Topalla’da verilen evin sahibi oldu. Suat bey evden gelecek parayı Lösev’e bağışlayacağını bir kısmını da kendi hastalığı için harcayacağını belirtti

Bizde dizibilgi.tv olarak Suat Bey ve eşine hayırlı olsun diyoruz

Muhammed ve Suat Bey finale kaldı. Diğer  tüm adaylar elendi. Evin sahibi Suat Bey veya Muhammed bey olacak. Detaylar geliyor

zuhal topal evi suat kazandı

Fox Tv ekranlarının hafta içi her gün ekranlara gelen izdivaç programı Zuhal Topal’la da ev ödülü bugün sahibini buluyor. Noter Özlem Hanım’ın gözetiminde 1 temmuz akşamı yapılan bilgi yarışması sonucunda 2 kişi finale kalacak. Finale kalan iki isim ise özel bir yetenek yarışmasına tabi tutulacak.

İstanbul’da harika bir dairenin sahibi olacak Zuhal Topal adayları büyük bir mücadele verecek evi kazanmak için. Basit sorular ile eleme yapacak olan Zuhal Topal sona kalan iki çift veya adaya ise bir yarışma yaptıracak.

 

zuhal topal ev

Zuhal Topal’la Ev Hediyesini Kim kazandı?

Zuhal Topal’la programında ev hediyesini alacak çift şuanda belli olmadı; ancak bu gün itibari ile Sevgi ve Birkan çiftinin bu evi almak için evliliklerini uzattıkları ve evliliklerinin haziran ayında yapacakları bilgisi geldi.

Bakalım Zuhal Topal’la programında evi kazanan çift gerçekten Birkan ve Sevgi olacak mı? Hep birlikte izleyip göreceğiz.zuhal topal'la da ev ödülünü hangi yarışmacı kazandızuhal topalla ev hediye ediorzuhal topalla ev

Zuhal Topal’la da daha önceden bir çifteveya adaya ev verileceği duyurulmuştu. Şuanda ise ev hediyesinin akıbeti belli oldu.

Zuhal Topal’la programı daha çok izlenir kılmak ve programda evlenenlerin sayısını arttırmak; adayları evlenmeye teşvik etmek için Zuhal Topal ev vereceğini duyurmuştu. Zuhal Topal sezon sonunda programında evlenen popüler bir çifte kura ile İstanbul’da harika lüks bir daire hediye ediyor.

31 Aralık 2015’de Zuhal Topal ev vereceğini açıklamıştı; ancak locada olanların şansı olduğunu söylemişti. Bu durumda Zuhal Topal sezon finalinde evlenen çiftlerden birini verecek gibi görünüyor.

Zuhal Topal sezon sonunda Haziran ayında evlenen bir çifte İstanbul’da daire hediye edecek.