Zuhal Topalla Anna Kimdir?Serkan’ın Talibi

Zuhal Topalla 3 şubat programında Serkan için Bulgaristan’dan gelen Anna,Zuhal Topal’ın deyimiyle güzeller güzeli.Anna Sofya’dan geldi.22 yaşında Türkiye’de kamuda memur olarak çalışıyor.Aynı zamanda modellik yapan Güzel aday Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okuyor.

Zuhal Topalla 3 şubat programına dahil olan Anna 1,78 boyunda bir kardeşi var.Abisi Norveç’te spor salonu işletiyor.Annesi Türkiye’de yaşarken babası Bulgaristan’da işlerinin başında duruyor.Sporlada ilgilenen Anna 2 yıl basketbol oynamış.Oyunculuk ve ses eğitimleri de alan Anna’nın 10 parmağında 10 marifet var diyebiliriz.

Hayvanları çok severim,mantıklıyım ve çabuk kin tutarım diyen Anna Serkan’ı neyi nerde yapması gerektiğini bilen birisi olduğu için tercih etmiş.Locadan gelen olumlu tepkilerin ardından paravan açılıyor.Serkan gördüğü güzeller güzeli Anna’yı Hanife’ye rağmen reddedemiyor.Çaya birlikte çıkıyorlar.

 

Zuhal Topalla Anna Kimdir?Serkan’ın Talibi (2 Yorum)

  1. Ya artik su hanife evlensin ya yaziklar olsun sana serkan sanki kendini gostermek icin geldi oraya yazik su kiza ne olurdu anlayis gosterseydin cirpi bacakliya kaptirdin hemen kendini