Zuhal Topal Umut’un Talibi Esma Kimdir 7 Haziran

Zuhal Topal’la Umut’un Son Talibi Norveçli Esma Kimdir? İşte Zuhal Topal’laya 7 Haziran da gelen ve yüzünü göstermeyen Esma kimdir?

Zuhal Topal Umut'un talibi esmaZuhal Topal’la ya yine çok ilginç bir kız daha geldi. Babası kızacağı için yüzünü göstermek istemeyen Esma izleyiciyi şoke etti. Babasının buraya çıktığından haberi olduğunu söyleyen Esma reddedilirse babasının üzüleceğini dile getirdi; bu nedenle de yüzünü gösteremeyeceğini açıkladı.

Peki Umut’un talibi Esma kimdir? İşte detaylar

Zuhal Topal’ın izdivaç programına 6 haziran pazartesi günü Umut’a talip olarak gelen Esma 24 yaşındadır. 14 yıl Norveç’te yaşamıştır. Estetisyenlik eğitimi almaktadır. Önümüzde ki yıl mezun olacak olan Esma 6 ayda bir Norveç’e gitmek zorundadır.

Alış veriş yapmayı çok seven Esma oldukça masraflı bir kızdır; ancak kendi parasını kendi kazanmaktadır.

Umut’un kıskanç mısın sorusuna da çok net olarak evet hemde çok diyen Esma Umut’un kızınca evi terk edip gidemeyeceğini de sözlerine ekledi.

2 abisi olduğunu da belirten Esma büyük abisinin Karate de dünya şampiyonu olduğunu söyleyince kahkahalar birbirine karıştı. Esma da 4 yıl Karate yapmıştır ve siyah kuşak sahibidir.

Zuhal Topal’la Yüzünü göstermek istemeyen Esma Resimleri

Şuanda Zuhal Topal’la programına dahil olan Esma’nın şuanda resimlerine ulaşamadık.  Zuhal Topal Esma 6 haziran fotoğrafları sayfamıza eklenecektir.