Zuhal Topal Neden Mahkemelik Oldu Parasını Neden Alamadı

Burak 27 Ağu 2017 Haberler  0

Zuhal Topal izdivaç programlarının kaldırılması sonrasında Star TV ile yollarını ayırmıştı. RTÜK ile görüşmelerin ardından format değiştirme kararı alan evlilik programları yerini kriminal türü programlara bırakmıştı. Bu değişikliklerin ardından Star TV ‘de yüksek ücret isteyen Zuhal Topal ile yollarını ayırarak Balçiçek İlter ile anlaşmıştı.

Zuhal Topal bu olayın şokunu üzerinden atamadan bu sefer de alacaklarını tahsil edemediğinden dolayı yapım şirketi ile başı derde girdi. Yapım şirketi RTÜK tarafından kesilen 750 bin liralık cezayı Zuhal Topal’ın alacağı ücretten kesince mahkemelik olundu. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Zuhal Topal’ın avukatı  Leman Özkan şu açıklamalarda bulundu.

“Yapım şirketi, program içeriğine hiç bir şekilde müdahele edemeyen sunucuya, yayının son günü bildirilen RTÜK cezalarını bahane göstererek sunuculuk ücretlerini ödemedi. Ayrıca yayın öncesinde ve sırasında Zuhal’e mobbing uyguladı”  Yapım şirketi Soho Film ise Zuhal Topal’a herhangi bir borcumuz yoktur, diye açıklamada bulundu. Gelişmeleri yakından takip ederek sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Zuhal Topal Neden Mahkemelik Oldu Parasını Neden Alamadı” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    iyi olmus ona bence selena baslasin

    1. Anonim dedi ki:

      çok üzüldüm geçmiş olsun sizi çok seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.