Zuhal Topal Neden Mahkemelik Oldu Parasını Neden Alamadı

Zuhal Topal izdivaç programlarının kaldırılması sonrasında Star TV ile yollarını ayırmıştı. RTÜK ile görüşmelerin ardından format değiştirme kararı alan evlilik programları yerini kriminal türü programlara bırakmıştı. Bu değişikliklerin ardından Star TV ‘de yüksek ücret isteyen Zuhal Topal ile yollarını ayırarak Balçiçek İlter ile anlaşmıştı.

Zuhal Topal bu olayın şokunu üzerinden atamadan bu sefer de alacaklarını tahsil edemediğinden dolayı yapım şirketi ile başı derde girdi. Yapım şirketi RTÜK tarafından kesilen 750 bin liralık cezayı Zuhal Topal’ın alacağı ücretten kesince mahkemelik olundu. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Zuhal Topal’ın avukatı  Leman Özkan şu açıklamalarda bulundu.

“Yapım şirketi, program içeriğine hiç bir şekilde müdahele edemeyen sunucuya, yayının son günü bildirilen RTÜK cezalarını bahane göstererek sunuculuk ücretlerini ödemedi. Ayrıca yayın öncesinde ve sırasında Zuhal’e mobbing uyguladı”  Yapım şirketi Soho Film ise Zuhal Topal’a herhangi bir borcumuz yoktur, diye açıklamada bulundu. Gelişmeleri yakından takip ederek sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

dizibilgi google play

Zuhal Topal Neden Mahkemelik Oldu Parasını Neden Alamadı (2 Yorum)