Zor Sevda 30 Haziran Özeti 44. Bölüm Fragmanı Razia Suçüstü Yakalandı

Burak 23 Haz 2017 Zor Sevda  0

Zor Sevda dizisinde bugün Asad’ın evinde olan bayram kutlamaları ve bu esnada yaşanacak hadiseler anlatılacak. Geçen bölümde Asad ve Zoya arasındaki duygusal yakınlaşmalar devam ederken Necma sürprizi yaşanmıştı. Nikhat ile İmran arasında soğuk rüzgarlar yaşanırken İmran ile Necma  arasında meğersem aşk yaşanırmış.

Zor Sevda 44. Bölüm Özeti

Bayram kutlamaları için kontrolleri yapan Zoya bir ses üzerine döner ancak kimseyi göremez. Daha sonra uçuşan kağıtları görüyor ve onları toplarken arkasında duran Tanveer’i göremiyor. Kutlamalara yönetim kurulu üyesi olduğu için katılması gereken Mamujan Razia’ya gidip gitmeyeceğini soruyor. Razia acele işlerinin olduğunu ve öbür arabayla gideceklerini söyler. Aynı şekilde Raşit ile Şirin de diğer arabayla gideceklerdir.

Razia Vikram’ı kolundan tutarak bir işi beceremedin sana güvenmiyorum diyerek azarlıyor. Badibi’den kurtulmak için birlikte hareket edeceklerdir. Bu arada Razia’ya bir telefon geliyor. Telefon Tanver’den , Tanver bugün bütün gerçekleri herkesin duyacağını söyleyerek Razia’yı tehtid ediyor ve ona bir fotoğraf gönderiyor, aslında robot resmi.. Razia resmi görünce şok oluyor. Zoya babasının robot resmini çizdirmiş ve gelen konuklara resimleri dağıtmaktadır. Şoför arabanın çalışmadığını söylüyor. Mamujan çok sinirlenir ve acelesi olduğunu içerdeki arabayı çıkarmasını ister. İçerdeki araba ise Badibi’nin tutsak tutulduğu arabadır.

Mamujan Badibi’den habersiz arabayla birlikte kutlamaya gidiyor. Razia ise arabayı göremeyince oldukça endişelenir ve hemen arkasından başka bir arabayla kutlamaya gider. Oraya geldiğinde Badibi’nin bulunduğu arabayı görüyor ve içinde görünce rahatlıyor. Onun üzerine bir burka giydirip tekerlekli sandalye ile kutlamaya katılıyor. Bu sırada Mamujan da telefonda konuşmakta Zoya ise gelen misafirlere babasına ait olduğunu düşündüğü robot resim dağıtmakla meşgul. Tam Mamujan’a gelmişken Razia buna engel olur. Yani  Zoya’nın robot resmi Mamujan’a vermesine engel olur ayrıca Zoya Mamujan’ı da görememiştir.

Raşit ailesi ve Dilşat’ın ailesi karşılaşırlar. Zoya sessizliği bozarak onların bayramlarını kutlar. Mamujan elini Zoya’nın başına koymak üzereyken Hümeyra’nın zehirlenmesinden sorumlu tutulan Zoya’yı hatırlar ve elini geri çevirir. Dilşat konuklarla ilgilenmek üzere onların yanından ayrılır. Bu arada Şirin Nikhat’ın çok üzgün olduğunu söyleyerek eve gideceğini söyler ancak Nikhat bunun çok ayıp olacağını söyleyerek kabul etmez. Vikran fırsattan istifade Hümeyra’yı bir bara götürmüştür. Hümeyra’yı kandırarak götürdüğü barda onunla olmak istemektedir. Onu çok zorlasa da başaramaz. Hümeyra Vikram’ın niyetini anlayınca  Ayan’ı telefonla arayarak yadım istemiştir. Ayan kutlamaya giderken arabasının yönünü değiştirip bara doğru gider.

Vikram Hümeyra’ya zorla sahip olmak üzeredir. Ayan da oradadır ve Hümeyra’yı aramaktadır. Hümeyra bir ara bağırmaya başlayınca Ayan onu görür ve Vikram’ı bir güzel pataklar. Vikram kaçarak kurtulur. Hümeyra sonunda onu durdurur ve Vikram ile evli olduğunu bu kadar ileri gitmemesi gerektiğini söyler. Ayan deliye döner. Bu arada Vikram’a bir telefon gelir ve Ayan onun telefonunu yerde görüyor. Telefonu açtığında Razia’nın sesini duymaktadır. Razia işini düzgün yapmadığını ve yaşlı kadının burada kaybolduğunu ve kendisine yardım etmesini istiyor. Ayan ise duyduklarına inanamaz ve telefonı kapatır.

Zoya Razia’nın tuhaf hareketlerinden şüphelenerek kamera kayıtlarında onun hareketlerini Asaf ile birlikte inceler. Sonunda Badibi’nin Razia tarafından arabaya yerleştirildiğini bulurlar. Asaf ve Zoya ışıkların kapanmasıyla birlikte tekerlekli sandalye ile salonun ortasına gelirler. Işıkların yanmasıyla burka içinde bulunan Badibi’nin yüzünü açarlar. Herkes şoktadır. Raşit ve kızlar Badibi’nin yanına koşarlar. Asaf Ayan’ın telefon görüşmesinde Razia ve Vikram’ın birlikte hareket ediyorlar dediği konuşmayı dinletir. Ayrıca Badibi suçlunun gösterilmesi istendiğinde parmağı ile Razia’yı  gösterir. Mamujan hayal kırıklığı içinde Razia’nın cezasının verileceğini söylemektedir.

Zoya babasını bulamamanın üzüntüsü içinde aklına bir şey daha gelir. Müzik kutusunu açar ve sesini mikrofona verir. Bu sırada Maujan Ayan’dan Hümeyra’nın durumunu sormaktadır. Mamujan müziğin sesini duyunca sesi aramaya koyulur.

Zor Sevda 30 Haziran Fragmanı

Zor Sevda Dizisinden Sonra Hangi Dizi Başlayacak ?
Zor Sevda Final Bölümünde Neler Olacak
Zor Sevda Neden Final Yaptı
Zor Sevda 4 Ağustos Özeti 69. Bölüm Fragmanı Nikhat İmran’ı Bıçaklar

“Zor Sevda 30 Haziran Özeti 44. Bölüm Fragmanı Razia Suçüstü Yakalandı” üzerine 18 yorum

 1. ilayda ve zehra dedi ki:

  Zoya coooook cekici oldugu icin tenver onu kiskaniyor onun.icin o filimden ciksa ondan nefret ediyoruz asad ve ziyaya mutluluklar diliyoruz ve sizi coioooook seviyoruz

 2. ilayda ve zehra dedi ki:

  Zoya ve asad birbirine bayan faruki ve bay han demesinler

 3. Betul dedi ki:

  Harıka devam edın

 4. Zoya Asaf. Hümeyra Ayan dedi ki:

  Salak ilk yorum benden anomin salak

 5. Asi dedi ki:

  Çok gzel

 6. Sanya dedi ki:

  Sonunda raziyeninde gercek yuzunu gördüler babidide zoya gibi 12 canli galiba ama yazik yinede Raziye yuzunden felc kaldi

 7. Ceren dedi ki:

  Merhaba kizlar asaf ile zoya ne zaman ewleniyor

 8. helin dedi ki:

  Nikhat imranla ayrilsa hani necma kardesi ya aralarinda sohukluk olur bence imrani ilk gordugumde iyi kalpli falan dedim onunla ilgili olaylar olaylar zoya hayrani ay nerre bir evlenseler

  Kizlar nasilsiniz

  Anonim
  Asi firtina
  Gul
  Risabala hayrani
  Melek
  Hiir

  Kizlar diger isimleri unuttum kusura bakmayin herkese iyi geceler ve iyi bayramlar dilerim

  YıldızOlcay AŞKI

 9. zoya hayrani dedi ki:

  Merhabalar kizlar ahh sonunda Razianin gercek yuzu ortaya cikti sevindim aaahh aahh şu Asad ve Zoya kazasiz belasiz evlense yaa

 10. zoya hayrani dedi ki:

  Merhabalar ah sonunda Razianin gercek yuzu ortaya cikti cok sevindim ah bide Aasaf ve Zoya kazasiz belasiz evlense ya

 11. ezgi dedi ki:

  ben size anonim mal diyorum dimi kendi kkendine yorum atiyor deli

 12. gul dedi ki:

  kizlar nasilsiniz kizlar biri bana anlata bilirmi zoya babasini nasil oyreniyor

 13. ummuhan dedi ki:

  ay merhaba kizlar guzel gunler razia evden gitse keske

 14. Melek dedi ki:

  Aaa olaya gelelim olaya kızlar gelin gelin bakın neler oluyor oh sonunda razianın gerçek yüzünü görduler zavallı badib nehale gelmiş

  Nerdesin kızlar hade gelin sizleri çok özledim Allah emanet olun göruşuruz

  1. Anonim dedi ki:

   😕

   1. Anonim dedi ki:

    Anonim senin adın ne söylemek istermisin soylrmek zornda değilsin

 15. Anonim dedi ki:

  İlk yorum benden ve olaylar olaylar

  1. sevda dedi ki:

   raziyeeeee kadar çox oluyooo, sinir ediyo,kawki Qetseydi!!?!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.