Zor Sevda 24 Mayıs Özeti 18. Bölüm Fragmanı (Resimler Gerçekleri Anlatıyor)

Zor Sevda geniş konu özetleri ile bu bölümde de heyecanla izlenmeye devam edecek. Bu bölümde sırlar yavaş yavaş ortaya çıkamaya başlıyor.

Zor Sevda 18. Bölüm Özeti

Dilşat’ı öldürmeye çalışan kişinin güvenlik görevlisi olduğunu öğrenen Zoya elde ettikleri  ipucuna göre yeni bir güvenlik görevlisi elbisesi yapmışlar ve elbisenin eksikleri için Zoya elindeki dikiş seti ile Asad’ın odasına girer. Yarın güvenkik şirketine birlikte gitmeyi ve personelin ayrıntılarını öğrenmeyi teklif eder. Gömleği düzeltir, çıkarken elindeki dikiş setini yere düşürür. Asad ya bu kız yürüyen felaket gibi yüzüne bakar.

Ayan Badibi’ye anahtarı bulamadığını söyler. Badibi Razia’nın tehtidlerini hatırlayarak anahtarı nerede bulabileceğini söyler. Birlikte havuza giderler ve Ayan havuza girerek anahtarı aramaya başlar. Anahtarı kısa sürede bulurlar. Badibi (Raşit’in annesi) ayak sesleri geldiğini ve hemen buradan uzaklaşması gerektiğini ve anahtarı da saklamasını ister Ayan’dan . Daha sonra Razia gelir ve Badibi il konuşmaya başlar. Bir müddet sonra Razia Badibi’yi havuza itekler.Badibi çırpınmaya başlar. Sesler üzerine evdekiler uyanarak havuza gelir ve Ayan onu kurtarır.

Badibi beni Razia itti diyor. Ancak Razia ortalıklarda yoktur. Razia daha sonra çıkıp gelir. Mamu onun uyuduğunu söyler. Ancak Badibi anahtarı bulduğunu ve yakında her şeyin ortaya çıkacağını söyler. Anahtar benim değil dese de onların odasına giderler ve anahtarı tüm dolapların kilitlerinde denerler. Ancak sonuç olumsuz. Razia belki de anahtarın Badibi’nin olduğunu söyler. Ayan Badibi’ye ait dolabı açmaya çalışır. Anahtar kapıyı açar. Mamu Badibi’nin doktora götürülmesinin gerektiğini söyler. Razia planlarını  yavaş yavaş uygulamaktadır. Badibi’nin aklını yitirmiş gibi gösterme planı devrededir.

Badibi Razia ile karşılaşır ve yaptıklarının hesabını çok yakında herkesin öğreneceğini söyler. Razia korkmuş gibi yaparak gülmeye başlar. Seni delirtip tımarhaneye sokacam diyor. Nikhat’ın çağrısını duyan Badibi oradan ayrılırken Razia ondan ebedi olarak kurtuluncaya kadar ihtiyatlı davranması gerektiğini düşünür. Nikhat ise ona kötü gözlerden korunması için Taveeez verir.

Bu arada güvenlik şirketindeki şüphelendikleri kişinin intihar ettiğini duyan Asad ve Zoya şok olmuşlardır. Asad ve Zoya kendi aralarında konuşurlarken Asad ellerindeki tek kanıtın da yık olduğunu söyler. O sırada içeri giren Dilşat konuşulanları duymuştur ve Raşit’in de böyle bir komplodan bahsettiğini hatırlamıştır. Zoya bir taksiye binmeye hazırlanırken şüphelendiği bir kişiyi görüyor. Hemen Asad’ı aramak ister ancak asad başka bir telefonla görüşmektedir. Zoya kendim hallederim diye telefonu kapatıp şüpheli şahsı takip etmeye başlar. Şüpheli bir eve girer zoya bu binada kiminle buluşacağını merak ediyor.

Zoya eve girmeye karar verir. Geldiği ev ise mamujan’ın evidir. Şüpheli şahıs Raghu telefonla bir kişi ile konuşuyordur. Zoya kiminle konuştuğunu merak eder ve tanınmamak için de peçe takar. Bu sırada Raşit ile çarpışan Zoya tanınmadığı için oradan uzaklaşır. Razia ise üst katta Raghu ile konuşmakta ve ona bir paket vermesi gerektiğini söylemektedir. Razia elindeki paketin kimsenin eline geçmemesi gerektiğini ve bunu da Raghu’ya sağ selamet teslim etmesi gerektiğini düşünüyor. O arada Hasena gelip Razia’yı konukların yanına götürürken şüpheli pakette orada kalıyor.

Badibi hediye paketleriyle birlikte misafirlerin yanına giderken Zoya ile çarpışır. Elindeki paketler yere dağılır Zoya peçeli olduğundan tanınmaz ve paketleri toplamaya başlar. Zoya paketleri toplarken şüpheli pakette hediyelerin arasına karışır. Badibi toplanan paketleri alıp misafirlerin olduğu yere götürür. Zoya Raghu’yu ararken karanlık bir yere çıkar. Razia Raghu ile konuşuyordur. Elindeki paketi alıp buradan uzaklaşmasını söylemektedir. Ayrıca bunun karşılığında ona para da verir. Zoya ise olanları tam olarak göremese de Raghu’yu tespit etmiştir. Bu sırada ses çıkaran Zoya ortalıktan kaybolurken Razia büyük bir panikle dışarı çıkıp ses çıkaran kişiyi aramaya koyulur. Ancak ortalıkta kimse yoktur. Daha sonra Raghu’dan bir telefon alan Razia iyice telaşlanır çünkü paket boş çıkmıştır.

Razia hemen Badibi’nin odasına gidip paketi aramaya başlar. Badi odasında geldiğinde Razia’nın hışmına uğrar hatta bileklerinden tutulup bağırtılır RAzia tarafından. İçeri çocuklar geldiğinde ise numara yapıp Badibi ile ilgileniyormuş gibi yapar. Razia yine BAdibinin yanına gelir. BAdibi yatağındadır ve kendisine verdiği ilaçların kendini tükettiğini söylemektedir. Razia ona bebek fabrikası olayından neler bildiğini sorar  ancak Badibi bir şey bilmediğini söyler. Razia odayı terkeder. Badibi dolabı karıştırırken paket yere düşer. Paketi açtığında gözlerine inanamaz çünkü pakette bebek fabrikası yangınına ait fotoğraflar ve gazete haberleri vardır. Badibi bu resimleri hemen Raşit’e gösterir. Raşit kafayı tırlatmış gibi şoktadır. Elinde resimlerle dışarı çıkar ancak Razia onu  ve resimleri görüp elinden alır ve mutluluğunun bozulmasını istemiyorsan susacaksın diye de tehtit etmeyi ihmal etmez.

Bu arada Necma fakir çocuklara gönderilmek üzere evdeki oyuncakları toplayıp kamyona yükleterek gönderir. Bu sırada Zoya şüpheliyi  takip ettiğini ve bir eve geldiğini söyler. Asad yine atıyor bu kız der ancak Zoya çektiği fotoyu gösterir. Zoya’nın geldiği ev Razia’nın evidir. Asad çok şaşırır. Dilşat ise Raşit’in masum olduğunu söyler. Raşit’in Necma ve Asad üzerine kayıtlı tapular getirdiğini ve bunları saklaması gerektiğini hatırlatır. Dilşat eğer ölseydi bu belgeler de ebediyyen yok olacaktı diye devam eder sözlerine . Asad olayı yavaş yavaş çözmektedir.

Asad 17 yıl önce fabrika yakıldıktan sonra fabrikayı ucuza kapatan kişiyi bulmak gerektiğini düşünür. Dilşat ise bez bebekten bahseder ve sırların onda olduğunu söyler. Necma ise onu gönderdiğini söyler. Artık Asad Raşit’in masum olduğunu düşünmektedir. Razia ise yıllar önce fabrikada öldürdüğü bir kadın ve bu suçu kapatmak için fabrikanın yanmasını sağladığı anları düşünmektedir.

Zor Sevda 24 Mayıs Fragmanı

 

dizibilgi google play

Zor Sevda 24 Mayıs Özeti 18. Bölüm Fragmanı (Resimler Gerçekleri Anlatıyor) (73 Yorum)

 1. Aman be berbat bir dizi aslında izlenmemesi gereken dizi yoksa bana kalp krizi geçittirir ya pis iğrenç tanbiri kötü ve manyak kişiliksiz yaratı eklemişler diziye manyak raziye geri zekalı tanbiri diziyi maffetmişler birde salak şizofren tanbir Ahmethanın evinde tıpkı yalancı bahardaki depali gibi o salakıda ahmethana takıntılı biri olarak

 2. merve (gamzenin en çok yüzüne yakıştığı kişinin(rk) nin hayranı) dedi ki:

  Yaa demek öyle ben bir ara ayrıldıklarını biliyordum ama bariştilar zannetmiştim.Demek daha barişmamişlar ve boşanma aşamasındalarmiş.Neyse birşey daha soracağım vivian mısır a gitti mi? Çok merak ediyorum.

 3. merve (gamzenin en çok yüzüne yakıştığı kişinin(rk) nin hayranı) dedi ki:

  Kızlar nasılsınız? Ben geldim misafirler gitti.Bende tel yeni elime aldim.Şahaneyim şarkısını dinliyom.Tuğba abla yorumunu diğer sayfada gördüm vallaha Allah seni korumuş iyi ki onları içeri almamaşsin.Sedef ciğim tmm akşam yazarsın.raca rk sana yorum yazmıştim ama atmayı unutmuşum büyük geçmiş olsun.Allah ın izniyle Babana birşey olmayacak onun için gerkli olan onun için siz edilmesi bende dua edeceğim.Kurabiyesinin gülü sen nasılsın neler yapıyorsun.Adaşım yine yok yorum yazmamış:(Defne abla sen nasılsın?özledim seniii
  Vivian la Vahbızz ayrılıyormuş diye duydum doğru mu bilen varsa cevap versin lütfenn hatta boşanmak üzereylermiş(duyduğuma göre)neyse herkese iyi akşamlar sorularını cevaplarsanız sevinirim…

  • Kurabiyem ben iyiyim sen nasilsin canim vivianla vahbiz ayrilali baya oldu ama daha bosanmamislar diye biliyorum ayrilma nedenleri ise uyumsuzluk gorusuriz canim hoscakal

 4. Merhaba arkadaşlar))
  Ayselim nasılsın bitanem iyimsin))
  Sedefim neşem ben iyiyim sen nasılsın kardeşim))
  Nur inşallah emar sonuclarıları da temiz çıkar biran önce iyleşir aramıza döner))))
  Meleğim, Şirincim Gizemcim nerdesiniz inşallah iyisinizdir sizi özledim))))

 5. Canım kankammm benim nerdesin aşk olsun beni unutmuşsun küstüm şaka canım gel artık allaha emanet ol görüşürüz sonra

  • Canın KANKAMMM BENİM…iki yabancı ozetindeyim sana orda yazdım…biraz fazla uzun olmuş sanirsam..bundan sonra kısa ve öz yazacağım.. sayfayı doldurmayayim…zaten sık sık özet vermiyorlar…sonra fellik fellik boş sayfa arıyoz ..

 6. Iyiyim sedefcim sen nasilsin hayirli cuamlar dilerim kendine iyi bak alalha ol gorusruzz

 7. merhabe kızlar allah hepinizden tek tek razı olsun güzele selamlarınızı ilettim çok duygulandı ve ağladı onunda sizlere çok selamı var ve sizi çok seviyor öpüyor siz onun için çok değerlisiniz bütün tahlilleri temiz çıktı sadece emar sonucunu bekliyoruz allah’ın izniyle oda temiz çıkar inşallah kusura bakmayı sizlere ayrı ayrı cvp yazamadığım için vaktim olmuyor allah sizden razı olsun sonra detaylı yazarım allah’a emanet olun

  • Nur abla insallah emar sonuclari da temiz cikar insallah guzel ablam biran once iilesir ve aramiza doner

 8. Selamun aleykum CANLARİMMM. . .

  Beni soran CANLAR ben İyiyim…

  Güzelim ameliyat olacakmis ALLAH ŞAFİ ismiyle şifa versin İNŞAALLAH…. ALLAH yardımcın olsun canım benim….

  Tugbacim benim akilli kardeşim… geçmiş olsun büyük tehlike atlatmissin….

  Sevgi ablam gelmiş Hosgelmis…. hossbuldum ablam…nasılsın…
  seni nasıl cooook özledim ben..

  Defnecim hossbuldum canım benim…nasılsın… hayırlı eş nasip etsin rabbim sana… ALLAH gönlüne göre versin ne diyim başka.

  Sedef kuzum nasılsın… ALLAH sağlık sıhhat versin İNŞAALLAH…

 9. ZARAMM aminn sagol kinali kuzum senin duani almak beni cok rahatlatti.Ferahladim kuzum❤❤
  DENİZKENTLİİ sende sagol canisi.Tavsiyene uyucam..ben zaten ezanla sela arasi cok dua ederim..hacet namazlarimda da ediyorum.Fakat ben kismetimin acilmasi icin degil,dogru ve hayirli bir insani bulmak icin dua istiyorum..Cunku beni yaradan Allaha şükurler olsun ben zaten cok ilgi ve talep goren biriyim..Ustelik hep olaganustü yakisikli,karizmatik,zengin erkekler tarafindan begenilir ve evlenme teklifi alirim..Hatta bu durum guzel gibi gorunse de hayatimi cok olumsuz etkiledi.Kiz arkadaslrm kiskancliga ve dusmanliga basladi.Beni sevgilileriyle bile tanistirmak istemediler,uzak tuttular.Defne sana kendimizden bile daha cok gozü kapali guveniriz ama senin tuhaf bi cekim merkezin var insanlari büyüleyen gibi soylemlerde bulunup can siktilar..Ama bana denk gelen erkek aşirı kiskanc ve baskici oluyo.Beni avuclarinda ve kontrolleri altinda tutmak istiyorlar.Hatta oyleki bicogu meslegimi birakmami,evlenirsek nerede oturup kac cocugumuzun olacana bile kendileri karar vermek istiyor.Hâl boyle olunca gozum ne yakisiklilik goruyo ne para..ben zaten seversem diger erkeklerin cenaze namazini kalben kilmisim demektir.O derece sadakatliyim.Tek istedigim sonsuz guven,saygi,sevgi,sadakat ve huzur..Kalbim kalbine degsin iki cift muhabbetimiz bi guleryuzumuz olsun.Varsin sogan ekmek yiyelim.Onun disinda dunyayi kim istiyosa ona versinler. Ben cunku boyle bi ailede buyudum yetistim.Anam babam birbiri icin canini verir..Hayirlisi diyelimm..ama korkuyorum

 10. GÖZÜÜÜÜÜÜÜÜÜMMMMMMMMMMMM BİRTENECİK
  GÖZÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜMMMMMM NE EDİYON ESİİİ TEYZEM NASILSINN☺☺☺☺
  ☺☺☺
  ZARAMMMMMMMMMM ABLAMM NASILSINNNN☺☺☺
  ☺☺☺
  AYSELLLLLLLLLL ABLAMMMM NASILSIINN☺☺☺
  ☺☺☺
  DEFNOŞ ELAM DENİZİM ŞİRİNEM SEVGİM
  MAHRİM SERPİLİM ABLALARIM VE DİYER
  ABLALARIM NASILSINIZZZZZZZZZZZ☺☺☺
  ☺☺☺
  ÇİKOLATALI PASTAM LAVİNYAM DAN HABER YOK NASILSIN İYİMİSİN SEN
  ÇİKOLATALI KURABİYENİ MERAKTA BIRAKIYRSUN SES VER YAAAAAA☺☺☺
  ☺☺☺
  MEYSELCİM DELEĞİMM GÜNEŞİM NASILSINIZZ☺☺☺
  ☺☺☺
  MERVECİM nasılsın en sevdiğim ders din kültürü benim teog da kaç netim olduğunu sormuşsun ben sana akşam söylerim şimdi çok vaktim olmadığın dan dolayı akşam söylerim canım☺☺☺
  ☺☺☺☺
  HEPİNİZZZZ ***ALLAH A EMANET OLUN***
  HAYIRLI CUMALARRRRRRR☺☺☺
  HADİ SEDEF KAÇARRRRR☺☺☺
  ☺☺☺☺

 11. HAYIRLI CUMALAR…
  ROMA☺GÖZÜM☺AYSEL☺DENİZ☺ELA☺ZARA☺
  SERPİL☺MAHRİ☺DEFNOŞ☺GÜZELİM☺
  ŞİRİNEM☺MELEK☺RACA☺SEVGİ☺AYTEN☺
  AYGÜL☺YEŞİM☺MİRA☺RANİ SAHİBA☺
  KUSUUM☺HİİR☺BURCU☺HAYAT☺SAHİLSİZ DENİZ☺PAPATYA☺GAMZE☺
  unutuğum ablalarım varsa kusruma bakmayın…
  NASILSINIZ☺BENİM☺BİRİCİK☺
  TONTİŞŞŞ☺ABLALARIMMM☺☺☺☺
  ☺☺☺☺☺
  ☺☺☺☺☺
  ÇİKOLATALI PASTAM LAVİNYAMM☺
  GÜNŞİM☺
  DİLEĞİMM☺
  MERVECİM☺
  MEYSELCİMM☺
  NASILSINIZ☺☺☺KIZLARRRR☺☺☺

 12. SEDEF TATLİM hastalanmissin cok gecmisolsun kendine iyi bak bugun evdeyim ve sozlere rahat yazabiliyorum bazen okadar yogun oluyorum bir kac gun yorumpari okuyamiyorum seni kocaman opuyorum.

 13. Canım kankammm benim kız sen yokken nasıl morelim yoktu canım sana çok alıştım ilaç gibisin gök yüzünde yıldız çok ay birtane yeryüzünde insan çok Ayselim bitane canım kankammm abimin ikinci adı can dır yengenim can olsun dedik canım beni abimin iki kızı var gelinimiz ve abim oğlu olsun istiyor allah herkeze versin abimede canım kankammm bende allah nasip ederse ikiz istiyorum
  Canımın içi kankammm keşke gerçek hayatta akraba olsaydık bugün cuma sana ve kendime dua edecem bugün hatim başlıcam şimdi hatim okumaya gidiyor allaha emanet ol görüşürüz sonra canım kankammm beni özle

 14. sedefim bitanem cok gecmis olsun yeni gordum yorumunu simdi daha iyisindir insallah canim kendine dikkat et olacagi varmis demekki olmus bu gune kadar yemedigin bir seyi canin cekmis vardir bunda da bir hayir bir daha yumurta yemek yok sakin haaa!!!!!!!

  • KUSUUM ablacım evet olacağı varmış olmuş bir daha yemem…
   okudum ALLAH korumuş gerçekte gerçekten öyle insanlar var mı ya
   nasıl elleri uzanıyor öyle ya ALLAH ıslah etsin…
   sen nasılsın ablacım iyimisin…

 15. Nur çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin inşallah en kısa zamanda iyleşir aramıza döner allah yar ve yardımcınız olsun Allaha emanet ol

 16. HAYİRLİ CUMALAR,ALLAHİN RAHMETİ VE DESTEĞİ SİZLERLE OLSUN KARDESLERİM..
  Zaram ve tüm kardeslerim sevgiyle kucakliyorum sizleri❤❤
  Ayselcim hosgeldin..diger sayfada yorum yazmistim sana..Nasilsin? Gozumuz seni cok aradi..ben iyi sayilirim..Yayla ruhuna ve kalbine huzur vermistir insallh..
  NUR HANİM cok gecmis olsun..Allahim tüm kardeslerimin basinda bi kara bulut dolasiyor..Sen hepsine şifa,derman ver..Güzel iyilescek Allahin izniyle selam soyleyin kardesimize Nur hanim..
  Kizlar ben de dua istiyorum sizden..Evlilik icin..Ozellikle Zaram senden.Senin cok mutlu bi evliligin var..bana da bulaşsin mutlulugun:))..
  Opuyorum sizlerii ❤❤❤

  • Defnecim canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir kız hergün 489 adet (ya Fettah) oku kısmetin açılır bugün cuma sela okunduğunda sonra 3 adet cuma suresi oku kısmet açılır ben denedim açılıyor artık kalbim ısınması canım bizim hayallerimiz Burak ve varun bize gelen şiyam tövbe estağfurullah canım Allah’a emanet ol görüşürüz sonra

   • Aminn canım allah bizede hayırlı bir evlilik nasib etsin
    Denizcim kısmetmiz açık ama Helal süd emiş insanlıkdan nasibni almış insanlar çıkarsın karşımıza aminnn herşeyin hayırlısı
    Nur abla çok geçmiş olsun rabbim şifalar versin hepiniz allaha emanet olun görüşürüz

  • Defnem kalbli ❤❤güzel arkadaşım nasılsın iyisindir inşallah.. allah sana hayırlı bir eş nasib etsin MUTLULUKLARNIN EN GÜZELİNİ YAŞARSIN, DİLERİM YÜZÜN HEP GÜLER NEŞENİ HİÇ YETİRMİYESİN öpüyorum seni bitanem allah a emanet ol canım görüşmek üzere bye bye

 17. Kusumm okudum 🙁 🙁 Rabbim korumuş seni hemde yanlızmışsın yaa 🙁 🙁 çok geçmiş olsun canım yaa verilmiş sadakanız varmış. İnsanların iyi niyetini suistimal ediyorlar gerçekten ihtiyacı olanlara yardım edemiyoruz Allah ıslah etsin

 18. resul abi benim diger sayfaya yazdigim yorumu buraya gondersene yeniden yazmaya erindim LUTFEN LUTFEN LUTFEN

  • Çok geçmiş olsun Nur hanım inşaAllah hayırlı sonuçlarla yazarsınız Rabbim yarr ve yardımcınız olsun

 19. ablalarim burdamiydiniz bende diger sayfaya uzuuun bir yorum yazmistim kim yazicak simdi burayaaa

 20. GÜNAYDİN ve HAYİRLİ CUMALAR Kızlar nasılsınız ben güzelin ablası nur güzel geçirdiği kazadan başında bir nuhut büyüklüğünde kan prtılaşması oluşmuş doktorlar yeni farketti ameliyat gerekebilirmiş şuanda hastanedeyiz sonuçlar bugün belli olacak güzel sizleri çok sevdiği için haber vermek istedim dua edin kızlar allah’a emanet olun

  • cok gecmis olsun ablacim insallah en kisa zamanda iylesir guzel abla ve aramiza doner bizden selam soyle onu bekledeigimizi ve onu cok sevdigimizi soyle lutfen bu aralar hepimizin basinda bir kara bulut dolasiyor hadi hayirlisi gorusuruz ablacim

  • Nur abla çok geçmiş olsun inşallah sonuçlar iyi çıkar guzel ablam hemen iyilesir bizi habersiz bırakmayın

  • Güzel vanlı nın ablası nur abla çok çok çok geçmiş olsun inşallah birşey yoktur çok üzüldüm Rabbim Şafi ismi hurmetin şifa versin ablacım bize haber verin ablacım güzele çok selam söyle allaha emanet ol görüşürüz sonra

  • GÜZELİMMMMM ABLAM ÇOKKKKKKKKK
   GEÇMİŞ OLSUN bütün dualarım seninle ablacım…
   nur abla ne olur güzelim ablamın durumunu haber ver beni habersiz bırakma olur mu senden rica ediyorum ve ve güzelime ablama selamlarımı ilet…
   GÜZELİM ABLAM BÜTÜÜÜÜÜNNNNNNN
   DUALARIM SENİNLE…

 21. Hayırlı sabahlar ballat bacılarımm Ayselimm bacımm hoş geldinn gızz senle Sedef aynı anda yoktu yeriniz çok belliydi nasılsınız anlat hele neler yaptınzı

  Hatun kişilerimm sizler nasılsınız ne var ne yok. Benim yemeğe misafirim var ben iptalim yazabilirsem yazarım yazamaZsam merak etmeyin

 22. GUNAYDİİİİİN… GUNAYDİİİİİN GUNAYDİİİİİN BİTANECİGİM KANKAMMM BENİM… Hayırlı cumalar sana da canım… Gordugum dağ taş ot sap…gezmeye değil yayla evini temizlemeye gittik.. çok bisey anlamadım soğuktu donduk..ama yine de havası yetiyor.. gece bir ay doğuşu var milyonlarca yıldızın arasından …ayin bu kadar güzel oluşunu ben orda gordum… hele sabah güneşin yemyeşil dağların arasından doğuşunu anlatmak çok zor…dedim ya yaşamak lazım…
  Bu kadar güzelliğin bide zorluğu var…o da su yok evin icinde…insani rezil ediyor susuzluk… kocaman bidonlarla su getiriliyor gidim gidim kullanılıyor..ama yine de cook güzel…nasip belki birgün buraya gelirsin beraber gideriz..sabah sabah ne yazdim…
  İsimler iyiymis de miraç canın can kısmını sevmedim çocukken şirin güzel oluyor cocuklara yakisiyor da büyüyünce güzel olmuyor sahsen ben rahmetli dedeme omercan dede demek istemezdiim yani..deniz reyyan baya guzelmis İNŞALLAH kızı varsa oğlu olur oğlu varsa kızı olur ALLAH hayırlı evlatlar nasip etsin….
  BİTANECİGİM BENİM …seni çok seviyorum ve opuyorumm ALLAH a emanet ol….her zaman musmutlu ol ….

 23. Günaydın cumanın nuru evinize dolsun hayırlı gül kokulu cumalar cumanız mübarek olsun arkadaşlarım kardeşlerim
  Defnem Ayselim Serpilim Denizim Romacım Elacım Miracım Gizemcim Burcum Sevgi ablacım Güzelim Sedefim Raca Papatyam Şirincim MAHRİBAN GAMZE KUSUM DİLEĞİM Hiir Aygul Unuttğum varsa afola nasılsınız bakalım inşallah iyisinizdir Hepinizin günü aydın neşesi bol olsun yüzünden gülümseme eksik olmasın allah a emanet olun görüşmek üzere hoşca kalın ❤❤❤❤

  • Günaydın Zara abla ben iyiyim sen nasılsın inşallah iyisindir hayırlı cumalar Allah’a emanet ol görüşürüz

 24. GUNAYDİİİİİN…
  GUNAYDİİİİİN….
  GUNAYDİİİİİN….
  CANLARİMMM,,, BALLARIM,,, ŞEKERLERİM,,,

  HAYIRLI CUMALAR HERKESE….

  NASILSINIZ GÜZELLİKLER…

  Sevgi ablam denizim kankammm sedef kuzum asi fırtınam bacimmmm zaram canımın içi elam defnecim güzel van’lim romacim Meleğim dileğim tugbacim rani sahibacim gamze papatyam şirincim racacim hiir serpilcim laviya meyselim hayat sahilsiz deniz… unuttum varsa afola arkadaşlar .. ALLAHa şükür çok kalabalıgiz…unutmak unutulmak çok normal… ALLAH gününüzü aydın neşeli dertsiz tasasız mutlu mesut geçirmeyi nasip etsin…
  ALLAH bu cuma günü hurmetine kalbinizden geçen bütün dualari kabul ETSİN İNŞALLAH…

  • Guanydin ayssel abalam ben iyiyim ssn nasilsin gunun aydin sofran bereketli olsun yuzunden gulumseme eksik olmasin hayirli cumalarr

  • Günaydın Aysel abla hoşgeldinnben çok şükür iyiyim sen nasılsın Allah’a emanet ol görüşürüz

 25. Hayırlı cumalar olsun inşallah
  Dualarınız kabul olsun

  Günaydın günaydın günaydın Canım arkadaşlarım nasılsınız iyi misiniz inşallah iyisindir siteyin gülleri canı
  m arkadaşlarım adları

  Ayselim canım kankam
  Sedefin küçük kardeşim
  Mersinli ELAM
  Zaram paşamı öp
  Asi fırtına prenses öp
  Rani sahibacım
  Raca dany RK
  Arkey madhubala
  Şirinim
  Hiir im
  Hayatım
  Melekgim
  Romam
  Güzel vanlı
  Papatyam
  Meysel
  Kusuum
  Gamze
  Merve
  Sahilsiz Deniz
  Lavinya
  Sevgi abla
  Adını unutgum arkadaşlar kusura bakmayın gününüz çok olsun inşallah allah dualarımızı kabul etsin Rabbim allaha emanet ol görüşürüz sonra

  • Hayırlı cumalar olsun inşallah canım kankammm

   Günaydın günaydın günaydın Canım kankammm nasılsın iyi misin inşallah iyisindir kız seni çok özledim yediği içtiği senin olsun gördüklerini anlat şimdi ne güzel dir Rabbim hep seni mutlu etsin inşallah canım kankammm zaten hep geziyorsun gözüm yok ama benide götürseydi Ayselim kız biraz isim araştırdım hani bizim büyük gelin hamile ya erkek olursa miraç can kız olursa Deniz Reyyan olsun diyorum gelin Deniz ismini çok seviyor Ayselim Reyyan cannetin bir kapısını adı tek oruçlu olanlar giriyor canım kankammm Rabbim seninde benimde gönlümüze göre versin inşallah Rabbim gönlümüzü biliyor bugün ki dualarım dası Ayselim canım kankammm allaha emanet ol görüşürüz sonra kız herhalde çok yazdım

  • Hayirrli cumalar deniz ablamm ben iyiyim swn nasilsinn iimisin gunun aydin nesen bol olsun gunaydinn hayirli cumalarrr

  • Günaydın hayırlı cumalar Deniz abla ben iyiyim sen nasılsın Allah’a emanet ol görüşürüz

 26. Yürüyen felaket :):):) iyi tespit asad çok tatlı ya bugün zoyayi diridiri gümdüler allahim nasıl etkileyici bir bölüm dü asad nasıl özüldü kiyamam bende çok özüldüm :(((

 27. iyim bende kusmumcum nolsun yarin yolculumuz var anemlerle RUSiYAYA gediyoruz amma ben ucakdan cok korkuyam vallah

 28. LAVINYAM…
  Seni coook mrk ediyorumm…bakin hepiniz beni birakiyosunuz..birakyososanizda hepiniz birlikte degil tek tek birakinyaa 🙁 7 tane arkadashimdan bashka sizler yoksunuz..en cokta sen yoksun…seni ozledimyaa….eger Netin bittiysede anlarim ama yazmamazlik yapiyosan eger inan sana kuscem..ve sen benim sana yazdigim hikayeyide okumadin muhtemelen 🙁 🙁
  LAVINYAM..bircigim bak seni coook sevyorum..seni ozledim hadi gelde shu ablana kendini goster…
  Seni sevyorum buricigimmm❤❤❤❤
  🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
  Seni sendende her halinle seven Mahri ablan….

 29. İşlerim ard arda beni bekliyor yaomaya hiç hevesim yok kızlar gelin bi keyif çayı içelim

 30. Ohhhh yeni site acilmis resul bey sesimizi duyduu hadi kizlar gelin bakemm hadiii hepinizi seviom grsrzz

 31. Selamun aleykum CANLARİMMM BENİM NASILSINIZ….. Birazdan yaylaya gidecez…2 3 gün yazamam diye haber veriyim dedim… Bizim yayla da hatlar çekmez tel mi bile göturmuyorum… elektrik yok Zaten…
  Beni çok ozleyiiiiin…
  Ben gelene kadar kendinize coooooooookkkkkkk iyi bakın….sizi seviyorum ve opuyorumm ALLAH a emanet olun İNŞALLAH… gorusuruz…