Zor Sevda 18 Mayıs Özeti 14. Bölüm Fragmanı (Ayan Hasrete Fazla Dayanamıyor)

Burak 09 May 2017 Zor Sevda  0

Zor Sevda 14. Bölüm Özeti

Ayan kardeş acısından dolayı 2 gündür yemek yememktedir. Şirin oğlunun bu haline çok üzülmektedir. Şirin onunla konuşmaya kalksa da Ayan konuşmadan çıkıyor. Razia gelir ve çocukların böyle zamanlarının olabileceğini ve bunun normal olduğunun söyleyerek Şirin’e moral vermeye çalışır. Sürpriz bir şekilde Hasena ve saz ekibi çıkar gelir.

Hasena ilişkilerin canlı tutulması gerektiğini söyleyerek herkesi şoka uğratır. Bu beklenmedik ziyaret Rasit’in annesini şüphelendirmiş ve bunun sebebini sormuştur. Hasena hatasını anladığını ve Nikhat’ın mutlu olmasını istediğini dile getirdi.

 

Asad Mamu hakkında bilgi vermediği için Dilşat’a kızgındır. Dilşat Asad’ın kızgınlıkla gidip Mamu ile konuşmasın diye Asad’dan söz alır. Asad Nikhat’ın nişanından sorumlu olduğunu ve onun için gereken ne varsa yaptığını söylediği için suçludur. Ancak Dilşat Hasena’nın  her şeyi bildiğini ve Han ailesinin kendisine karşı geleceğini söyler.

Asad ise merak etmemesi gerektiğini Hasena’nın bundan sonra hiçbir şekilde bu konuları açamayacağını söyler. Nikhat’ın nişanı tekrar yapılır. Bu sırada Ayan’ı bir öksürük tutar ve kenara geçer. O sırada Hasena’nın çantasında bir evrak dikkatini çeker. Evraklar Asad tarafından Hasena adına verilmiş ev tapusudur. Hasena’nın fikrinin neden değiştiği şimdi anlaşılmıştır.

Gün bitiminde herkes Hasena’nın nasıl böyle değiştiğini anlamaya çalışmaktalar. Belki de Raşit ya da Mamu onu ikna etmiştir diye düşünürler ancak bunlardan hiç birisi değildir. Peki kimdir bunun sebebi. Ayan bildiklerini  ve Asad’ın yaptıklarını anlatmak için yanlarına giderken Hümeyra tarafından durdurulur. Ayan yine bayılma tehlikesi geçirir ve Hümeyra tarafından odasına götürülür. Razia Raşit’in annesine Ayan ile Hümeyra arasındaki samimiyetin adını koymanın zamanı geldi deyince Raşit’in annesi gerilir.

Asad Zoya’nın çılgınlıklarından korkarak ona büro kağıtlarını sıraya sokmasını ister. Zoya iş yaparken sıkıldığını söylemeye çalışır ancak Asad bakışlarıyla ona cevabını veriyor. Hasena ise Asad’ı telefonla arıyor. Hasena  onı tebrik edip evin anahtarlarını soruyor. Zoya kendi kendine hadise çıkarmayı çok seviyor. Bu sefer karate hareketleri yapmaya başlar. Asad bağırdığı için ona kızar. Zoya hareketlerine devam ederken Asad sinirlenip yanına gelir. Bu sırada yerde bir böcek gören Zoya korkuyla Asad’ın kucağına atlar. Duygusal bir hava ve bir de güzel bir müzik çalar. Daha sonra Asad onu kucağından indirir ve Zoya özür diler.

Raşit’in annesi Razia’nın sözlerini hatırlayıp Ayan ile konuşmaya odasına gider. Ayan uyumaktadır. Babaanne Ayan’ın Hümeyra’yı sevip sevmediğini öğrenmek ister. Ancak yanıt alamayınca Ayan’ı kontrol eder. Ayan ateşler içindedir. Hemen hastaneye giderler. Kızlar hastanedeyken Asad’ı telefonla ararlar. Asad hemen hastaneye yetişir. Kardeşinin halini görünce çok üzülür ancak onunla konuşmadan verdiği sözü hatırlayarak oradan ayrılır. Kızlar bu durumdan bir ley anlamamışlardır. Asad oradan uzaklaşırken Raşit ve Şirin de hastaneye gelmişlerdir ancak birbirlerini görememişlerdir. Ayan ise Asad’ın ismini sayıklamaktadır.

Zoya bir şeyler atıştırmaktadır ve küçük bir kız gözüne çarpar. Kız ile sohbet ederken kız çocuğu onun burada ne aradığını soruyor. Babasını aradığını söyleyen Zoya’ya onu yakında bulacaksın diyor. Zoya bu güzel dilek için ona ve arkadaşlarına yiyecek ısmarlıyor. O esnada yaşlı bir adam çıkagelir birilerini araştırıp araştırmadığını sorar. Evet deyince elindeki resmi gösterir yaşlı amcaya. Resimde görülen pahalı elbiseleri sadece birkaç kişinin giyebileceğini söyleyen amcaya kimlerin giydiğini soran Zoya cevap bulamaz. Ancak amca bunu bulursa kendisi ile paylaşacağını söyleyip oradan uzaklaşır.

Nazma Zoya’ya kardeşinin aldığı hediyeyi gösteriyor. Zoya Asad mı Ayan mı diye sorup bilgi almak ister. Bu bilgileri nereden öğrendiğine hayret eden Nazma’ya sorular soran Zoya cevap bulamaz ve aile meselelerine karıştığı için özür diler. Nazma ise en yakın arkadaşı olduğu için aile hikayesini ona anlatır. Raşit, Şirin Ayan ve Asad  hepsinden bahseden Nazma’nın sözleri Zoya’yı çok şaşırtır. Bazı akşamlar silüetini gördüğü kişinin Ayan olduğunu ve birilerinin onları bir araya getirmesi gerektiğini düşünür.

Nazma Ayan’ın bir kaçyıl Asad ile kaldığını daha sonra Şirin’in babasının hayatına tekrar girdiğini ve Mamujan’ın  Şirin ile evlenmek karşılığında şan, şöhret ve servet önerdiğini ve Raşit’in evi terkettiğini anlatıyor. Bu yüzden Asad’ın Raşit’ten nefret ettiğini ve onunla gitmeyip annesi ile kaldığını hatırlatıyor. Konuşma devam ederken Dilşat içeri girer. Zoya Ayan’ın hastanede olduğunu ve Asad’a ihtiyacı olduğunu söyler. Dilşat onun bir sözü olduğunu ve Ayan ile buluşamayacağını söyler.

Raşit ve Şirin Ayan’ın bir anda ambulansa bindirilip gitmesi karşısında tedirgin olurlar. Ambulansın şoförü gelip arabasının gittiğini görünce Raşit ve Şirin’e ambulansı kimin götürdüğünü sorar. Raşit ve Şirin iyice panikler. Ambulansı çalan Zoya’nın ta kendisidir. Asad ile telefonda görüşen Zoya ona beklemesini söyler. Ambulans onun beklediği yere gelince Ayan bir şeyler olduğunu ve kaçırıldığını düşünerek elinde sopayla hazır bekler. Kapı açılınca karşsında abisini görür ve hasretle kucaklaşırlar.

Bu arada ambulansın peşine düşen Han ailesi onları sarılırken bulurlar. Şirin’in sesini duyan Ayan şaşırır. Mamu Asad’a Ayan’ı kaçırmakla suçluyor. Karşılıklı suçlamalardan sonra Şirin Ayan’ın elinden tutup arabaya götürmek istiyor. Ayan abisinin elini bırakmıyor. Razia Raşit’e Ayan’ı getirmesini ister. Tıpkı 17 yıl önce Raşit’in Razia’nın isteği ile Ayan’ı zorla götürdüğü gibi bu sefer de Asad’ın elini sımsıkı tutan Ayan’ı kardeşinden bir kez daha uzaklaştırıp arabaya bindiriyor.

Zor Sevda 18 Mayıs Fragmanı

Zor Sevda Dizisinden Sonra Hangi Dizi Başlayacak ?
Zor Sevda Final Bölümünde Neler Olacak
Zor Sevda Neden Final Yaptı
Zor Sevda 4 Ağustos Özeti 69. Bölüm Fragmanı Nikhat İmran’ı Bıçaklar

“Zor Sevda 18 Mayıs Özeti 14. Bölüm Fragmanı (Ayan Hasrete Fazla Dayanamıyor)” üzerine 73 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Kimsenin seni tanimasina gerek yok biz mahrinin nasil biri oldunu cok iyi biliyoruz bixim siteyede laf atmayin ve gidip bakin survivior dizi habere dostluk nasil olunur orda cok var bizim dostlumuz kimsenkine benzemez biz sevdikmi tam severiz…..

 2. Miniş LAVRisi Lavri güneşini bekler dedi ki:

  Ben karışmayim dedim ama napiym Mahri ablam içime işlemiş ben de niye bu yüreğim daralıyor diye düşünüyordum sevdiklerim üzgünse hem aklımdan çıkmazlar hem de daima düşünür dururum
  BEN SİZİN BİR KÖTÜLÜĞÜNÜZÜ GÖRMEDİM SENİ DE SEVİYORUM MERSİNLİ ELA ABLA AMA BENİM MAHRİ ABLAM ÇİFT KARAKTERLİ ASLA DEĞİL BİRKERE O İYİ OLAN HERŞEYİN VÜCUT BULMUŞ HALİ GİBİDİR VE EVET BEN DE MAHRİ ABLAMIN 2 KALBİ 2 YÜZÜ OLDUĞUNA İNANMIYORUM BUNDAN DAHA FAZLA OLMALI ÇÜNKÜ BİR KALPTE ASLA BU KADAR İYİLİK GERÇEK SEVGİ BU KADAR SAYAMAYACAĞIM GÜZEL ŞEY BULUNAMAZ VE EVET MÄHRİ ABLAMI MÄHRİ YAPAN DA BU KADAR İNSAN ÜSTÜ GÜZELLİKLERİ RABBİMİN SADECE MAHRİ ABLAMDA TOPLAMIŞ OLMASİ
  ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡
  VE EVET KENDİMİ MİLYONLARA AYIRIP HEPSİNE DE MAHRİ ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM DEDİRTTİRESİM VAR
  BEN DE NEDEN GÜNEŞ BUGÜN DOĞMADI diyiyordum unutmuşum
  MÄHRİ ABLAA;
  GÜNEŞ SEN GÜLÜMSEYİNCE SENİN GÖZLERİNDEN DOĞUYOR
  aaaaaaaaaa… bizi daha fazla Güneşimize hasret bırakma gülümse bakiym…
  🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

 3. sevgi dedi ki:

  AYSEL tatlim REGAİB kandilin mubarek olsun sivasa gelirsem seni gormeyi cok isterim gecen yil sibasa geldi tamda mayisda ordaydim universite okuyan bir ogremcimiz var onun kep tprenine katildim biz okutyorduk mezun oldu şu izmirde insaat muhendisligi yapiyor insallah bir gun senide gormek nasip olur seni kocaman opuyorum sana her seyimi yaziyorum cunki sende benim kardeşimsin.

 4. sevgi dedi ki:

  Kizlar nasilsiniz REGAİB KANDİLİNİZ mubarek olsun hepiniz ALLAHA emanet olun biliyorum beni soruyorsunuz cevap yazamiyorum ozur derim sizler hep aklimdasiniz .forsat buldukca siteye giriyorum cok yogun cqlisiyorum ulkenin her yerindeyim bazen cocuklarimi aramayi bile unutuyorum bu adeletsiz dunyada adalet dagitmak cok zor ALLAH beni ve sizleri dogru yoldan ayirmasin.

 5. Anonim dedi ki:

  iki yabancı özeti neden vermiyorsunuz

 6. ZARA dedi ki:

  Arkadaşlarım kardeşlerim hayırlı geceler tatlı rüyalar allaha emanet olun allah ömür verirse yarın görüşürüz ♥♥♥

 7. aysel ¿ dedi ki:

  Birşeyler yazdım anonim gitti iptal ettım mi etmedim mi bilemedim…tekrar yazayım dedim …
  Anlamadığım bir şey var…kaç ay önce konuşulmuş bir mevzu ..hiç bir sebep yokken ne diye ortalığa dökülüp sacilip can sıkar ki..
  Olabilir ilk başlarda kimse kimseyi tanımiyordu güven yoktu kabul ama ne gerek vardı kalp kırmaya. ..mahri güzel kardeşim yanlış anlama gerçekten anlamak istiyorum seni sadece…durup dururken bunları neden yazdığını…

  BİTANECİGİM KANKAMMM BENİM…. canımın içi elam … İkinizi de çok seviyorum ve opuyorum ALLAH a emanet olun canlarim benim.

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Arkadaşlar ıyı gecelerrrrrrr.

 8. LAVRi dedi ki:

  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥tlfda emoji buldum neyse bende dünkü yorumumda Aysel ablacım Deniz ablacım size hiç nazar deymesin mutluluğunuz kardeşliğiniz daima güçlü kalsın demiştim nasılsa nazar deyeceğini de hissetmişim acep
  Bol bol öpüldünüz
  😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂

 9. ZARA dedi ki:

  Denizim Elam Mahriban bana dediki zara abla o iksi aynı kişi ola bilir dikkat et benim başıma gelenler senin başına gelmesin bende Mahribana dedim ki onlar aynı kişi değil konu orda kapandı bizim başımıza öyle şeyler geldiki Erkek ismiyle yazan kadınlar kadın ismiyle yazan erkeler))))) Mahribana kızmayın olurmu allah a emanet olun görüşmek görüşmek üzere

 10. LAVRi dedi ki:

  Öncelikle buraya gelir gelmez kalbim heyecandan duracak gibi oluyor gözlerim sizi görünce bayram ediyor 🙂
  Mersinli ela abla bu tlfda simgeler yok ben bi ara baya güzel şeyler yapmıştım ama üç emoji dışında birşey yapamıyorum
  Hir kimsin necisin bilmiyorum ama ben de seni çok sevdim tabii istersen gerçek adını yazabilirsin
  Roma ablacım kızın iyiki doğmuş Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin her zaman Allah iyi insanlarla karşılaştırsın
  Ve bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olsun diye dua edicem
  Defne abla eğer zahmet olmazsa
  Ben temmuz ayının 26’sını 27’sine bağlıyan gece saat tam 12:00’da doğdum ya yükselenim akrepmiş bu gerçeği benimle paylaştığın ve yükselenimin boğa olduğu gerçeğini benimle paylaştığın için çok teşekkür ederim napiym elimden sadece dua etmek geliyor sizin için
  Ben zıt burçların birbiri içinde daima çelişkide olduğunu duymuştum akrep burcu su burcuydu dimi abla ve burcu aslan yükseleni akrep olan bir kızın olumlu ve olumsuz yanlarından bahsedermisin detaylı olarak bunu sadece senden istememin iki sebebi var:
  1) senin kalbin çok temiz ve ben en ünlü astrologların söylediklerine bile inanmak istemiyorum beni nerden bilsinler
  2) hadi inandım diyelim hem yükselen burcun hemde normal burcun kızlarda ortak özelliklerini bulamam bikeresinde araştırmıştım bulamamıştım ve en önemli sebepte içgüdülerine çok güveniyorum
  Zahmet olmazsa detaylı şekilde yazarmısın annem bana iyne gibi sokan çok sivri bir dilimin olduğunu söylüyor seninde dediğin gibi her burcun kötü özellikleri de vardır ve lütfen size yalvarıyorum beni melankoliyle evlendirmeyin!!!
  🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁
  Rezzan kiraz ve Nuray saray dı dimi burcumun ve yükselenimin özelliklerine bakmak istiyorum da benim için senin hislerin yorumların çok daha önemli Defne ablacığım googla ne yazsam özellikleri çıkar ben şimdi bi deniyim
  Bu mübarek günde herşey gönlünüzce olsun esen kalın
  Mahri ablacığım seni hiç yazmadan gidebilirmiyim hıı ben de yanlış anlamalar kraliçesiyim di mi ne çok ortak noktalarımız var gün geçtikçe daha iyi anlıyorum (ah ah şimdi kalp koymak vardı bir koyabilsem emojim yook yaa…)

 11. güzel van'lı dedi ki:

  iyi geceler arkadaşlar ALLAH rahatlık versin yarın BERAT KANDILI şimdiden KANDILINIZ MÜBAREK OLSUN. hepinizi tek tek öpüyorum ALLAH’A EMANET OLUN.

 12. aysel ¿ dedi ki:

  Canımın içi elam İyiyim ben… sen nasılsın… Ne desem bilmem ki sen kendini biliyorsun gerisi önemli değil canım kardeşim …canini sikma boşver … ALLAH a emanet ol canım kardeşim., seni seviyorum ve opuyorumm…

 13. Roma dedi ki:

  Arkadaslar tebrikler icin cokk tesekkur ederim beni çok duygulandirdiniz ne kadar beni seven arkadadlarim var hepunizden allah razi olsun

  1. aysel ¿ dedi ki:

   Romam nasılsın Bitanem….adasimin doğum gününü kutluyorum… ALLAH uzun hayırlı ömürler nasip etsin İNŞALLAH benim için kocaman öp onu…daha nice yaşlarini kutlamayı nasip etsin ALLAH….

 14. A dedi ki:

  BİTANECİK KANKAMMM BENİM…neler oluyor boyleeee….üzülme Bitanem boşver gitsin…kim ne derse desin…sen kendini biliyorsun..başkasının ne dediği önemli değil canım benim…sen hiccc canini sikma…seni seviyorum ve opuyorumm ALLAH a emanet ol inşallah Bitanem…

 15. güzel van'lı dedi ki:

  sedefim küçüğüm kardeşim nasılsın tatlım fazla konuşamıyoruz ama seni çok seviyorum ve öpüyorum ALLAH’A EMANET OL. CANİM.

 16. ❤raca❤danny❤RK❤ dedi ki:

  Mahricim yanlış anlama ama sen sanırım sert birisin beni söylediyim söz için affet ama ben tatlı belada senin yorumlarını okuyordum çok zaman sert çıkıyordun mesela ben siteye yeni biri girerse ona abla derim bu benim kalbimden geliyor buraya yazanların hepsinin kız olduğundan eminim ben nadiren şüpelenirim bu da her seferinde doğru çıkar herkese inanıyorum bana kötülük yapan herkese inanıyorum ve bu huyumdan nefert ederim sadece ben seni daha büyük sandım kısacası seni tanımak isterim kendini anlat lütfen

  1. LAVRi dedi ki:

   Kendisi…Güzel olan herşeyin vücut bulmuş halidir ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡

 17. güzel van'lı dedi ki:

  ALLAH razı olsun elam ben iyiyim canım sen nasılsın iyimisin inşallah sen’de iyisindir canım ALLAH’A EMANET OL…

 18. Şirin dedi ki:

  Dilegim selam nasilsin iyimisin.Simdi soyle benim ablam wi fi de izliyor once vpn indir sonra kanallari mesela star show arasan bulursun ve you tubeden yade yandex browserden izle yoksa tel kirilar cunki googledan wirus dusuyor umarim anlamissindir opdum

 19. Defne dedi ki:

  SEDEFİMM Senin neler yaptigini tahmin bile edemiyorumm..Simdiki gencler cok yaramazz:))..Yaptiklarin yapacaklarinin teminati buyuk ihtimalle:☺☺.KİZLAR hepinize iyi geceler..Zaram Opuyorumm..Yaa kendimi asiri yorgun hissediyrmm…TUKENMİSLİKK SENDROMUNA Mİ YAKALANDİM BEN YOKSA
  İYİİİ GECELERRR

  1. Şirin dedi ki:

   Defnecim nasilsin?Ben seni Kiralik ask dizisinde Defne var ya ona benzetiyorum.Cunki ilk once Defne ismini o dizide duymusdumda ondan.o kizida cok sevdim gercekden benziyormusun.
   Elam Denizim lutfen Mahriye kusmeyin Mahri iyidir aslinda sadece yalnis anlasilmisdir.Canlarim o kiz elinden gelirse arkadas olmaya calisir.Lutfen kirilmayin

  2. LAVRi dedi ki:

   Tükenmişlik sendromu senin ayağının altında paspas olsun canım ablam

 20. ZARA dedi ki:

  Denizcim nasılsın iyisindir inşallah annene çok geçmiş olsun Allaha emanet ol canım
  Elam allah razı olsun Ben iyiyim sen nasılsın canım
  Sedefim neşem nasılsın okul nasıl gediyor

 21. ***SEDEF*** dedi ki:

  Ya böyle yapmayın bir Daha yazmicam böyle kavga etmeye devam ederseniz

 22. hiir dedi ki:

  Mahri anlamadım yazdiklarni

 23. dilegim☺ dedi ki:

  İyi ela ABLAM BÜTÜN ABLALARİM HEPİMİZE HAYYRLY AKŞAMLAR….NASİLSİNİZ …..ABLALARİM MÜMKÜN OLURSA SİZE BİR ŞEY SORACAĞIM YA İNTERNET DEN DİZİLERİ NASİL İZLEYEN BİLİRİM NEYE GİRİCEM NAPİCAM BİLMİYOrUM BaNA YANDİMCİ OLURMUSUNUZ RİCA ETSEM…DENEDİM AMA NEYE GİRECEGİMİZE bilemedim iyi geceler HEPİNİZE….

  1. Defne dedi ki:

   HİNT FİLM CENNETİNDEN İZLİYCEKSİN DİLEKCİMM..BİR DE YOUTUBEDAN BULABİLİRSEN DAHA İYİ OLUR..YOUTUBEDA OLUR GENELDE..VİRUS OLMAZ YOUTUBEDA..AMAN VİRUSLERE DİKKATT ETT CANİSİİ

 24. ***SEDEF***❤❤❤ dedi ki:

  Iyiki doğdun iyiki doğdun iyiki doğdun iyiki doğdun iyiki doğdun
  😉 🙂 😉 🙂 😉
  Azerbeycan güzelinin kızı
  Iyiki doğdun iyiki doğdun
  Iyiki doğdun iyiki iyiki doğdun
  😉 🙂 😉 😉 🙂 😉 🙂

 25. Deniz kentli dedi ki:

  Romacım mavişim nasılsın iyi misin kızının dogum gunun kutlu olsun iyiki doğmuş allah ona güzel bir hayat versin inşallah canım Allah’a emanet ol görüşürüz sonra

 26. MAHRI dedi ki:

  Zara ablam ilk yorumda soyledim…

 27. ❤raca❤danny❤RK❤ dedi ki:

  Deniz kentli annene çok gemiş olsun inşallah iyi olur diyer sayfada RKimden bahs ediyorsunuz onu yine hatırladım ya ben onu hastasıyım keşke bir benzeri olsa yani

  1. Deniz kentli dedi ki:

   Raca dany RK canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir canım arkey çok tatlı kim ne derse desin çok tatlı ben bütün hint oyuncuların seviyorum allaha emanet ol görüşürüz sonra

 28. ❤raca❤danny❤RK❤ dedi ki:

  Romam canım kızının doğum gününü kutlarım iyi ki de doğmuş tebrik edirem yaaa ben bu ayana çok üzülüyorumbu hasret bitsin artık zoyada deliliyi bırakmıyor

 29. hiir dedi ki:

  Anlamafim çift karakter derkn

 30. Deniz kentli dedi ki:

  Canım kankammm benim nerdesin gel gel canım sıkkın

 31. ZARA dedi ki:

  Elam canım Sen Mahriban la özelden ne konuştuğumuzu nerden biliyorsun

 32. ***SEDEF***❤❤❤ dedi ki:

  Gözüm aysel deniz güzel ve diyer ablalarim nerdesiniz bakim size
  😉 🙂
  《☆☆♡♡☆☆》
  ❤❤❤
  🙂 😉 😉

  1. Deniz kentli dedi ki:

   Sedefcim küçük kardeşim nasılsın iyi misin canım kardeşim de selamlar ver kardeşim 22 da bazen mesajlar beraber okuyoruz oda senin emoşinlerini çok sevdi canım kardeşim allaha emanet ol görüşürüz sonra

   1. ***SEDEF***❤❤❤ dedi ki:

    Bende iyiyim deniz ablam aleykum selam sende selam şöyle arada buraya yazamazmi bu emojiler onun için
    😉 🙂 😉 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉
    《《♡♡☆☆♡♡☆☆♡♡》》
    🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 😉 🙂 😉
    ❤❤❤

 33. ***SEDEF***❤❤❤ dedi ki:

  Defnoş ablaamm nasılsın bakim
  Sen bir bilsen benim ne şakalar yaptığımı babanneme arkadaslarima anneme bir suru kisiye bir burdaki kimseye etmedim anlatsam gulmen garanti
  😉 🙂 😉 ♡☆☆♡♡♡☆☆♡❤❤

 34. ❤raca❤danny❤RK❤ dedi ki:

  Hiir canım açıkcası ben de seni sevim ve MAHRİ sen kaç yaşındasın

  1. MAHRI dedi ki:

   19…niye sordunki???

 35. ❤raca❤danny❤RK❤ dedi ki:

  Mersinli ela ablacım ben şimdilik iyiyim sen nasılsın canım arkadaşım

 36. hiir dedi ki:

  Unutuklarm afedin acelem var

 37. hiir dedi ki:

  Hepiniz çok sevdim şirin sedef merve defne kusum asi gulcicek lavri mahri raja deniy EL ela zara roma lavri melekdeniz madubala hayat sevgi ozlem

  1. MAHRI dedi ki:

   Benim neyimi sevdinki hiir..isimli arkadashim…
   Ilk defa senle muhattap oluyorum..hem Merainli elanin 3nci yorumuna gore ben cift karekterliyim 🙁 🙁

   1. Deniz kentli dedi ki:

    Mahri arkadaş ben herkese adıyla hitap ediyor ne demek onlara dikkat et ben sana bugün kadar birşey mi dedim de Zara ya dikkat et demişsin ben yemin ederim tek yazdığıma sen yemin eder misin iki adla yazdığıma bu mübarek günlerde günahımı aldı seni affetmeyecek ben arkadaşlarım çok seviyorum ben insanları arkasında konuşma biz sizin siteniz gibi değiliz kimseyin kalbini kırmayız

    1. MAHR dedi ki:

     Hayir Deniz..ben yalnish anlashilmalari kralicesiyim.sende beni yalnish anliyosun..eeen bashta iki yabancida…sen eleya veya ele sana kendi ismiyle hitap etti..galiba sendin elaya denizcim diye..bende o zaman bunlar ayni kishiler dedim ve Zaraya soyleme gereginde duydum..inan kotu manada degil..ve bu olaylar shubatda oldu…
     Ben kotu bir degilim…
     Ve senin
     Elanin 3nci yorumu kalbimi cook kirdi…
     Neyse…onu soyleyim dedim…
     Soylemeseydimmi yoksa???
     Ve onu soyledim cunki biz burda neler gorduk neler…
     Tamamyaa..soyledim ve kabahat bende

   2. ZARA dedi ki:

    Hiir bitanem bende seni çok seviyorum
    Mahriban Neler oluyor böyle bizim özelden konuşduklarmız Ela nasıl biliyor benim kafam karışdı

  2. Şirin dedi ki:

   Hiir canim nasilsin iyimisin

 38. hiir dedi ki:

  Kizlar nerelisininiz ela dane asi mahir defne raja tk roma zara aysel denız melek sevgi gulcicek lavri şirin sedef merve kısım hayat madubala

 39. hiir dedi ki:

  Ve diğer arkadaşlarının siz nasilainiz

 40. hiir dedi ki:

  Idare eder canım sen nasılsın mersinli ela

 41. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  Mahri canım neden ikimizi bir sandın bide zaracıma dikkat et demişsin kalbim çok kırıldı
  Bide ikimizi aynı olmadığını anlamışsın keşke Yorumlara dikkat etmiş olsaydı yorumun beni çok kırdı
  Bide ben bir aydır yazmıyorum iki yabancı dan beri yazıyorum
  Ben bir aydır yurt dışındaydım
  Yeni yeni sık yazmaya başladım

  1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

   Mahri cesaretinnnnnn olsaydı bana mesaj atsaydı korkaklarrrrrr gibi arkamdan mesaj atmasaydı
   Bide ben senin gibi arkadaşlık kelimesine layıkkkk olmayan birine demişim yazıkkkkk
   Yazıkkkkk
   Ben senin gibi birine çift karekterci der derim

   1. MAHRI dedi ki:

    Shimdi bunlarin hangisi dogru????
    1 ncimi ikinci???
    Neyse bosh veriim..ne desen dee…
    Ama ben yukaardekiye inaniyorum…bu gun ilk deffa beni sordun…
    Kalbini kirdigim icinde uzgunum…ve bilyoum IYdan beri yazdigini..oyle dushunmemin sebebinide acikliyim…
    Benim kardeshim Aynur bana yorumlari okuyodu..bende Zaraya soyle demishtim..soyledi…
    Deniz kentli sana veya sen ona kendi isminle hitap etmishtin kafam karishti..bende o yuzden boyle dushundum..ve Zarama soylemesini istedim..bu kadar…
    Kusuruma bakmayin..ne zamnadan beri soylemek istiyodumm…

   2. LAVRi Mährisinin öteki yarısı dedi ki:

    Gerçekten bu sözleri söylemiycektin benim ablama gerçekten seni bu kadar çok sevmiyo olsaydım insan kırıp dökmek nasıl olurmuş görürdün ve bunları gerçekten Mersinli Ela ablam yazmış olamaz diyiyorum kendi kendime malesef acı ama gerçek kalbimde sözlerin kapanmaz bir yara açtı

 42. burcu dedi ki:

  Sevgili arkadaslarim nasilsiniz iyimisiniz sevgilerimle

 43. hint dizi hayrani dedi ki:

  ben okadar hint dizisi seretimki imedi kanalda okadar hint dizisi seretim ama ensacma olan zor sevda ozombi yi unutamadim ruyalarima giriyor bir dolap kan şişeyledolu bir adami karnindan şişler ve okani nasil emiyordu

 44. LAVRi dedi ki:

  Nereden bahsediym bilmiyorum şu 2 gündür Sedefim canım çikolatalı pastam aklım hep sende kalbim sızlıyor hissediyorum senin canın birşeye sıkılmış sakın depresyona girmeyin hayat sizinle güzel Canım defne ablam ve canım ablalarım hepinizden çok özür dilerim akşam ki yorumlarım yayınlanmadığı için hepiniz için ayrı kalbimden geçen şeyleri yazmıştım kısmet olursa tekrar yazarım ben kaçar herşey gönlünüzce olsun
  🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉

  1. ***SEDEF***❤❤❤ dedi ki:

   Çikolatalı pastam lavinyam
   Nerden anladın bakim sen gerçekten bu kaç gündür canım çok sıkılıyor neyse bos ver sen beni sen nasılsın iyi misin himmm 🙂 🙂 ❤❤❤

 45. hint dizi hayrani dedi ki:

  zor sevda degil tatli bela çok guzel tabiki çok seviyorum zor sevda 1 sezon diyecek bişey yok ama obur sezonlari igrenc şimdi nerden bilyorsun dıyorsunuz çunku tumbolumleri seretim hemde telefizyonda imedi kanalda

 46. Asi fırtına dedi ki:

  Tam film gibi olmuş 🙂 😉 😉

 47. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  Kızlar diger sayfada sizleri soruyorum yeni fragman geldi
  Nasılsınız iyi misiniz inşallah iyisinizdir Sitemizin gülleri ben geldim ama siz yoksunuz
  ❤️Roma canım kızının dogum günü kutlu nice mutlu yıllara ❤️
  ❤️Ayselcim canımın içi nasılsın iyimisin inşallah iyisindir benim güzeller güzeli ablacım ❤️
  ❤️zaracım canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir diger sayfayada yorum yazmıştım ❤️
  ❤️Denizcim canım nasılsın iyi misin inşallah iyisindir annen nasıl iyimi inşallah iyidir kendine iyi bak ❤️
  ❤️ASİCİM canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir teyzesinin güllü birtanesi nasıl iyimi kendine iyi bak allaha emanet olun görüşürüz ❤️
  ❤️Raca dany RK canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir ❤️
  ❤️Melekcim canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir ❤️
  ❤️Sevgi ablacım canım nasılsın çoktandır yoksun inşallah iyisindir ❤️
  ❤️Güzel vanlım canım nasılsın iyi misin inşallah iyisindir ❤️
  ❤️şirincim canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir ❤️
  ❤️Lavinyacım canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir ❤️
  ❤️Defnecin canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir ❤️
  ❤️Dilegim canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir ❤️
  ❤️madubala canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir ❤️
  ❤️hirr canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir ❤️
  ❤️mahricim canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir ❤️
  ❤️hayat canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir ❤️
  ❤️papatyacım canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir ❤️
  ❤️kusumcum canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir ❤️
  ❤️sedefcim küçük kardeşim nasılsın iyi misin inşallah iyisindir ❤️
  ❤️Yorumcu kız mira nasılsın iyi misin inşallah iyisindir ❤️
  ❤️Ayten canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir ❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  Kızlar hepinizi tek tek tek güzel yanaklarınızdan öperim
  Hepinizi
  çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
  Seviyorummmmmmmmmmmmmmm
  Eyer unuttuğum arkadaşlar varsa afffffff ola ben unuttuysam siz beni unutmayın
  Allah’a emanet olun kendinize iyi bakın görüşürüz
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  1. ***SEDEF***❤❤❤ dedi ki:

   Ela ablaamm ben iyiyim sen nasılsın 😉 🙂

  2. Deniz kentli dedi ki:

   Elacım nasılsın iyi misin canım inşallah iyisindir sen boşver canım toprağım sen kendini biliyorsun ben kendimi biliyorum canım Allah’a emanet ol görüşürüz sonra

  3. Defne dedi ki:

   ELACİMM İYİYİMM SEN NASİLSİN BEBEGİMM:)))..??HİİR KARDEŞ SAGOL..HİİR KARDES SAGOL.BİZ HERKESİ SEVİYORUZ..LAVRİCİM YORUMUNU GONDERDİKTEN SİNRA GERİ TUSUNA BAS TEKRAR YOLLA.TEKRAR EDİLEN YORUM BULUNDU YAZİSİNİ GORCEKSİN..ISTE BU YORUMUNUN KESİN ULASTİNİ GOSTERİRR

  4. papatya dedi ki:

   Hayırlı akşamlar Ela abla ben iyiyim asıl sen nasılsın iyisindir inşaAllah Allah’a emanet ol görüşürüz

  5. Şirin dedi ki:

   Canim Elam ben iyiyim sen nasilsin opuyorum seni

 48. MAHRI dedi ki:

  Selamlar….
  Bishey soyliycem…
  Ilk bashlarda biraya yazmaya bashlayan Deniz kentli ve Mersinli ElayA
  …sizin ikinizi ayni kishi saniyodumm..ve Zarama onlarin ikisi ayni kishi dikkat et onlara dedim..ama goryorumki..ikiniz ayni kishi degilmishsiniz..bunu size soyleyim dedim… 😉 😉
  ..

  1. Eylül❤rk Mahrimi Kimse Tanimasada Ben Bilirim Nasil Biri Oldunu dedi ki:

   Herkese meraba buraya mahrim iyi deyil diye geldim mahrim hayata kimswyin canini bilerek kirmaz onun cok guzel bi kalbi vardir olamazmi ya belki biseyi yanlis anladi hayatada bu basimiza hic gelmedimi deniz kentli ve topragim mersinli elayi bir sanmis biz cunku cok gorduk oylelerini bunu bide mahri basta oyke hisetmis demis sonra sizi tanimis o hisi kaybolmus zaten iki yuzluluk yapmamis bunu size simdi demis onun buraya yazdimdan haberi yok ben onun uzulmesine dayanamam helleki bi yanlis anlama icin ciden size bende tanimadan kirildim o oyle biri deyil ya o oyke iyi kalpliki bizim dostlumuzda benim bi yanlisim olsada o uzatmaz ben onunla bi kavgami hatirlamamya mersinli ella nolur bida cif karekterli demesen sevinirim mahriye obunu basta hiseti icin demis biz dostlari onun nasil biri oldubu cok iyi biliyoruz ve bide kac kez mahri bazi seyleri yanlis anlamislida var biz ona yanlis anlamalarin kralicesi derdik mahrim bak seni oykebi seviyorumki dostlun en guzelini sende tatim ben ve seni boyke gormeye dayanamam ben ve burdaki kizlar mahrimi yanlis tanimayin onun bu yaptina gerceklik denir ilk basta nediyebilirdiki ella deniz kentli siz ayni kisinixlzmi dicekti ciden siz onu tanimadiniz icin bu yorumlariniz biz onu cok iyi taniyoruz ve mesinli ella oarkadaslin ne oldinu cok iyi biliyor anlatmaya gerek yok ve bu feyri hareketede hic gerek yok okadar kotu bisey yok sadece bi yanlis anlama ciden sinir oldumya burda kimse dost can ciger deyildi dimi basta en basta eozaman yanlis anlamada olabilir ve deniz kentli hayirdir bixim sitde ne var bizim survivor sitesindenmi basediyorsan girip okuda dostlun ne oldunu anlarsin ordaki doslumuz cok iyi bizim site zaten kimsenin sitesine benzemez oldumu sitemizi dahi etmesen iyi olur ve mahrininde senin arkadaslina ihtiyaci yok bizdeckimsenin kolay kolay kalbininkirmayiz kisiye gore davraniriz okey sen sev arkadaslarini ya simdi anliyorum mahrimin neden boyle uzuldunu….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.