Zor Sevda 14 Temmuz Özeti 54. Bölüm Fragmanı Ayan Ölümden Dönüyor

Zor Sevda 54. Bölüm Özeti

Ayan Vikram’ın darbesi neticesinde aldığı yara izinden dolayı daha fazla dayanamayarak düşüp kalmıştı. Zoya onu hemen hastaneye götürmüştür. Bu arada Asad’da hastaneye gelmiş ve Ayan’ı görmüştür. Asaf Zoya ile kucaklaşırken Raşit ve ailesi de hastaneye gelmişlerdir. Asaf kimseye gözükmeden dışarı çıkarken Badibi Zoya’ya teselli vermektedir. Zoya göz yaşlarına hakim olamamaktadır.

Nikhat ağır bir uykudan uyanmıştır. Farhan’ın giyinmiş olarak gördüğünde şaşırır. Aynı zamanda Farhan’ın değiştirdiği elbiselerinin ıslak olmasına da şaşırmıştır. Dİlşat ise Necma ile telefonda görüşür ve ona halini sorar. Necma iyi olduğunu söyler. Dilşat Farhan’ın gece dışarıda olup olmadığını soruyor. Necma şaşırıyor. Ayan ise Zoya’ya Asaf ile birleşeceklerini ve yarın sabah ana kapının yanında bir araya geleceklerini söylüyor. Ayan çok zor durumda.

Nikhat işi bittikten sonra Necma’nın yanına gidiyor Necma ve İmran’ın şakalaşmasını görünce şaşırıyor. Hesena arkadan çıkıp gelir ve ona kimsenin işine karışmamasını söyler. Farhan üzerini değiştirmek ister. Üzerini çıkardığında sırtındaki tırnak izleri Nikhat’in dikkatini çeker. Nikhat bunların sebebini soruyor. Farhan ofiste düştüğünü söyler. Farhan elinde bir yemek tepsisi ile Nikhat’e sürpriz  yapar. Nikhat çok sevinir. Ancak zannetmeyin ki Farhan jest yapıyor. Daha önce su bardağına ilaç koymuş ve ilk önce de onu Nikhat’e suyu içirmiştir.

Zoya ve asad ikisi de yarın bunun nihayetinde birbirleriyle olabileceklerini düşünüyorlar.Zoya Ayan’ı bir kez kontrol etmeye karar verir. Razia, Zoya’nın odasını dışarıdan kilitler. Zoya dışarıya çıkmaya başlarken kilitli kapıyı bulur ve bunu kimin yaptığını merak eder. Razia, herkesin Ayanla ilgilenmediğini göreceği zaman mutluyum, o zaman onu iyi bir eş olarak görmeyeceklerini düşünürler. Ayan’ı nefes darlığı uyandırır ve Razia sürekli öksürürken onu böyle görmekten şok olur. Ne yapacağını merak ediyor. Bunun suçunu alamayacağını söylüyor. Bir fikir düşünür ve Zoya’nın odasının kapısını biraz açar. İçerde, Zoya, bir bayan sesinin Ayan için çığlık attığını duyunca şok geçiriyor. Kapıyı açmaya çalışıyor. Kolayca açılıyor ve durgunlaşıyor ve tükeniyor. Razia gülümser.

Shirin başkaları ile birlikte gelir ve onun için neden orada kimse olmadığını sorarak sakinleştirilmeye çalışılır. Zoya, onunla ilgileneceğine söz ettiği yerde, nerede olduğunu sormak için gelir. Zoya ilaç alacağını söylüyor, ancak diğerleri ilaçların çok hızlı çalışmayacağını söylüyor. Shirin yine öfkeyle neden kimseye söylemeden ayrıldığını sordu. Zoya kızgınlıklar hakkında söylemek üzereydi, fakat kızın dışa vurduğu şeyi ondan istemediğini kınamaktadır. Zoya, kapısının nasıl kilitli olduğunu anlatıyor. Razia bunun bir bahane olmaması gerektiğini söylüyor ve eğer öyleyse, o zaman nasıl açılmıştı. Shirin, insanlara Ayan’ın nefes almadığını söylüyor.  Badi bi, ne yapılması gerektiğini kimse bilmiyor mu soruyor. Zoya bir şeyler yapacak , ama Shirin geri adım atmasını istiyor.  Badibi devreye girince Zoya’nın çalışmasına izin verir. Ona göğüs kompresyonu verir ve nihayet Ayan öksürüp geri gelir. Zoya masaj yapmaya devam ederken hepsi rahatlıyor.

Doktor, alerjik bir reaksiyon olduğu için yardım etmeyeceğini ve böyle bir acil tedavi yaşam kurtarıcı olduğunu söylüyor, ve böyle bir yardım olmasına şanslı hissetmeleri gerektiğini söyledi. Herkes gerildiğinde, Razi, başarısız olan planında dağılıyor. Badi bi, Zoya’yı her zaman mutlu olmak için Allah korusun diyor. Asad sinirli bir şekilde dışarıda beklemektedir. Shirin de Zoya’nın elini alıyor ve ona teşekkür ediyor. Badi bi mutludur. Doktor Ayan’ın iyileşmesinin 7 gün süreceğini söyler.

Razia Hümeyra’nın yanına gelerek Ayan ile yeterince ilgilenmediği için fırça atar. Ayrıca Zoya’nın hiç de masum olmadığını söyleyerek Hümeyra’yı dolduruşa getirir.

Zor Sevda 14 Temmuz Fragmanı

dizibilgi google play

Zor Sevda 14 Temmuz Özeti 54. Bölüm Fragmanı Ayan Ölümden Dönüyor (22 Yorum)

 1. Sedefimmm guzum seni çok özledim nasılsın fındık kukam dışardan okuma bana pek mantıklı gelmedi çünkü puanın gerçekten güzel miy avceup

 2. Bir kaç gün yazamadım ne kadar çoğalmışız böyle maşaAllah. Eeeee tabi iyiliklerin yanında kötüler olmasa olmaz dimi gereksizler bizi rahatsız etmyim

 3. Aysel canim annem simdi daha iyi oglum 17agostosta gidicek aslinda cok uzuluyorum .ama cok gururluyum Emre gibi bir oglum oldugu icin okulunu dondurup askerlik yapmak istedi isteseydi yillarca okulu uzatirdi.Ama o gitmek istedi evet bazen ona bakinca gozlerim doluyor hicbir sey belli etmek istemiyorum yeri Ayin sonunda belli olacak insallah iyibir yere duser gerci vatanin her yeri bizim rabim onu ve tum askerleri polisleri korusun cok uzun yazdim kusura bakma soz konusu Emre olunca bolyle uzadi seni kocaman opuyorum iyi geceler

 4. Iy akshamlar sitenin canlari kalpleri ozledim sizleri iki gundur yazamadim
  Umarim hepiniz iyisinizdir yoklugumda beni soran herkese tesekkur ediyorum sizleri seviyorum
  Misafirlerim vardi bu arada kocamin akrabalari onun icin yazamadim
  Defnem canimin ici Allah seni sevindirsin ne guzel haber Barun Sobtinin esi hamileymis
  Allah olmayan her kese nasib etsin olanlarinnin kinide Allah korusun
  Sen bu haberleri nerden okuyosun kardesine bi yazsana canim
  Opuyorum hepinizi kizlar

 5. Hasene gibi kayınvalide
  Olmak çok istiyorum mükemmel bir kadın Allah bütün kızlara öyle kaynana nasip etsin

  • Ayy çok tatlısın yaa beni güldürdün Allah da sizin yüzünüzden gülücükleri mutluluğu eksik etmesin inşallah
   Bu arada hoşgeldin 😉

  • Ayy çok tatlısın yaa beni güldürdün Allah da sizin yüzünüzden gülücükleri mutluluğu eksik etmesin inşallah
   Bu arada hoşgeldin 😉

 6. Nikhat evlendi neden hala bu evcılık oyununu oynuyorlar ben zoyanın yerinde olucam var ya çoktan o evden gitmıştım nıkhat sende intıhar ettın kac kısının hayatını mahvettın

  • Merhabalar kizlar Nasilsiniz iyisiniz Inwallah yaa huu Zoya sen Biraz malmisin acaba yaa huu bowansana be kadin olduk burda yaa senin bowanmani beklemekten yaa artik sen Aasafla evlenirmisin Lutfen beni oraya getirtme

 7. Hammaga salom…menimcha asaf bilan zoya hech evlenmesin sebabi olar evlense tanveer olardy oltiradi va men ularnin olmasini hohlamayman…..

 8. Hepinize marhabalar kizlar nasilsini iysinzdir insalah:))))
  Ben sizlere bir soru sormak isdiyorum cevaplarsaniz cooook sevinirim
  Ben pek zor sevda izlemem ama 4 sezonuda Shlok yakisiklim dahil olyomus
  Ama onun hakunda internet sitelerinden bisey bulamadim ne yaziki sanirim adida Armaan ve Mahira askimis acep shlok dizinin kac boluminde dahil olyor ve Mahira zoyanin torunumu bunu bilmek isdedim cevaplarsaniz coook sevinirim hepinizi opyoruuuum:)))

 9. Bu senaristlerin müslüman olduğundan pek emin değilim.kavuşturmayacaksınız,başka birşey yazın islamın önemli bir değeri olan nikahı saçma bir şekilde aslın da olmayan şekilde kullanmaların hiç hoş,değil.hoca kılıklı adamların tutarsız bir şeyde ısrar etmeleri çok sinir bozucu.hindistanda hiç din alimi yokmu .