Zor Sevda 12 Haziran Özeti 30. Bölüm Fragmanı Tanver Zoya’yı Bıçaklamaya Çalışıyor

Burak 05 Haz 2017 Haberler  0

Zor Sevda geçen bölümünde Razia ile Badibi arasında yaşanan taht kavgalarına şahit olmuştuk. Bu kavgadan şimdilik Badibi üstün gelmiştir. Ancak Razia Tanver ile birlikte planlarına devam etmektedir.

Zor Sevda 30. Bölüm Özeti

Zoya nişan günü giyeceği sarinin delik olmasından dolayı şaşkındır. Sarisini değiştirmek için dışarı çıkar. Dışarda Ayan ile çarpışırlar. Ayan ile çarpıştıkları sırada sarinin olduğu çantada fırlar. Ayan ile bir müddet tartışırlar. Zoyan’ın Asad ile evlenecek olmasını şaşkınlıkla karşılar. Ayan benim gibi Asad da zoraki evleniyor deyince Zoya sinirlenir. Ayan ise bu evliliğin bir çıkış yolu olduğunu düşünmektedir.

Bütün konuklar Zoya’yı merak etmektedir. Dilşat ve Nazma Zoya’yı aramalarına rağmen bulamazlar. Tanver onun konukların karşısına çıkamayacağını düşünmektedir. Sonunda Asad Zoya’nın odasına gider ve onu çağırır. Zoya’da dışarıdan yeni gelmiş ve gizlice içeri girmiştir. Asad herkes seni bekliyor hemen hazırlanıp gel der. Zoya ise altına bir kot pantolon üstüne de gömlek tarzı bir şey giyip içeri giriyor. Onu görenler dalga geçmeye başlarlar. Dilşat ise modernlikten bahsetmektedir. Tanver için için sevinmektedir.

Şarkılar ve danslarla kutlamanın hızı artarken misafirler Zoya ile özellikle ilgilenmektedirler. Tanver Zoya’nın bu kadar popüler olmasından dolayı kızgındır. Bir kadın Asad’ın yanına oturur ve onlar için dua eder. Verdiği altınları Zoya’nın koluna takmasını ister. Asad Zoya’nın kolundan tutarken Nazma da resimlerini çeker. Bu arada Zoya’nın aldığı sariyi motorun önüne takan Ayan kendi eşyalarının yanına onu da alıp eve getirmişti. Kızlar sariyi görünce Ayan’ın Hümeyra’ya hediye aldığını düşünürler.

Terasta buluşan Ayan ve Hümeyra’yı izleyen Raşit büyük bir hayal kırıklığı yaşamaktadır. Badibi onun halini görüp teselli etmeye çalışır. Raşit dünyanın en talihsiz babası olduğunu ve hatalarının yüzünden bu durumlara düştüğünü söyler. Badibi herkesin hata yapabileceğini ancak Allah’ın insanlara 2. bir şans verdiğini söyler. Önemli olan çabalamaktır, yakında Asad ve Dilşat senin nasıl birisi olduğunu anlayacaktır diye söyler. Raşit bir söylemeden ayrılır.

Razia ise Şirin üzerinden Ayan ile Hümeyra’nın bir an önce gerçekleşmesi için çaba sarfetmesi gerektiğini düşünmektedir. Asad’ın nişanında Tanver elektrikleri sigorta panosundan keser. Elektrikler kesilince romantik anlar yaşanır. Zoya sigortaların olduğu yere gider, arkasında ise Tanver vardır. Tanver elindeki bıçakla Zoya’nın arkasında fakat Zoya sigortayı kaldırınca elektrikler geliyor. Tanver başarısız olur. Daha sonra Tanver’in kana bulaştığını gören Dilşat, Zoya, Necma ve Asaf şok olur.

Asad onu tutuyor. Zoya doktor çağırmak isterken Nazma Tanver’in fobisinden dolayı gerek olmadığını söyler. Zaten yarada derin değildir. Dilşat evde yaranın bakımını yapacağını söyler. Asad kalkmak ister ancak Tanver ona sarılır. Asad sana bu tedirginliği yaşatan kim diye sorgular fakat Tanver ona daha sıkı sarılır. Bu sırada Zoya içeri girer ve onların sarmaş dolaş olmalarından dolayı canı sıkılır. Tanver ise onun Asad ile evlenebileceğini ancak eninde sonunda kendisinin olacağını içinden geçirmektedir.

Bu arada Zoya’nın kız kardeşi Zoya’nın evlilik resimlerini görüp ABD’den gelmiştir. Bu evliliğin sebebini soruyordur. Vize ile ilgili sorunların bu şekilde halledilemeyeceğini vizeya başvurmanın yeterli olacağını söyler. Asad ise Zoya’yı sevdiğini ve bu evliliğin sahte olmadığını söyleyerek herkesi şaşırtır. Zoya’nın ablası bu sefer çok mutlu olur. Dilşat ise Asad ile konuştuğunda Zoya’yı sevdiğini ne zaman açıklayacağını merak etmektedir. Tanver ise oldukça kızgındır.

Zor Sevda 12 Haziran Fragmanı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Zor Sevda 12 Haziran Özeti 30. Bölüm Fragmanı Tanver Zoya’yı Bıçaklamaya Çalışıyor” üzerine 81 yorum

 1. selvinaz dedi ki:

  zor sevda zoya ve asaf ahmahmethan evlenecekmi

 2. Anonim dedi ki:

  Ya tanbir karın ağrısı diziyi girdimişler diziyi mahvetmişler insanın izleme zevkini kırdılar oşeytandan daha kötü kadını dizide oynatarak ellerine ne bu hintli yönetmenlerin diziye kötülü fazla katarak şeytan tanbir sala seni şeytan suratını gördükce sinirden başıma ağrılar giriyo o televizyonun içine girip o pis kadını dayak delisi yapmak istiyorum yalancı bahardaki depaliye öfke duyduğum gibi aynılar iki seveni ayırmakda yanlız bu salak tanbir bir farkı dahada kötü seri katil illada başkalarıyla yatsalarda iki seveni ayırmak kendimi zor tutuyorum sövmemek için hint dizisi seviyorum ama böyle kötü kadın koydukları için dizi izlemek istemiyorum taniiiiirrr salağı manyakı şizofren çatlak pislik mikrop senden neeefffrrreeeetttt ediyorummmm

 3. Anonim dedi ki:

  Neden yayınlanan HİT dillerinde böyle büyük ile ilgili olaylar yok da sözüm ona Müslümanlarla ilgili bu dizide var?Bu yorumumu yayınlayın.Tarafsız olun.

 4. Anonim dedi ki:

  Lütfen mümkünse bu saçma diziyi erken bitirin.Çünkü çok.sıkıcı,bunaltıcı ve müslümanları büyücü olarak lanse ediyor.

 5. aylar dedi ki:

  Zorsewda30bolumizle7com

 6. Anonim dedi ki:

  Zorsewda30bolumizle7

 7. TAIBAT dedi ki:

  ALLAHIM NELER OLMUS

 8. Sevin dedi ki:

  Zoya ve asad dizinin sonoda olyur tanvir olduryur zoyanin ikiz kiz cucugu olur

 9. Deniz kentli dedi ki:

  Melekcim hoşgeldin nasılsın iyimisin inşallah iyisindir canım kız nedesin seni çok merak ettim inşallah iyisindir canım artık hep mesaj at allaha emanet ol görüşürüz sonra

 10. Sanya dedi ki:

  Asad zoyayi seviyor bakalım zoyaya aşkını nasıl ıtıraf edicek çok heycanlı bolumler şu tanviride her görduğumde aklıma zoya asad ve necmayı öldurduğu geliyor gıcık kiz yaa

 11. Asi fırtına dedi ki:

  Sevgi ablam güle güle oturun evinizde mutlulukla huzurla sağlıkla

 12. Asi fırtına dedi ki:

  Sedefim fındık kukam biraz hamur yapayım dedin esi beni çıldırttı oklavamı alıyor hamurumu çalıyor şükür bitirdim şimdi iş yapacağim sen nasılsın guzum

 13. Asi fırtına dedi ki:

  Meleğim sen nerelerdeydin epeydir sesin çıkmıyor guzuların nasıl

 14. Asi fırtına dedi ki:

  Meleğim Allah razı olsun dostlar sağolsun canım anneannemin sonu belli oldu Allah bize yardım etsin yardımcımız olsun zaman kötü ya dün dışarı çıktım başları kapalı kadınlar dondurma yiyorr çok şaşırdımm. Üzüldümm moralim bozuldu evlatlarımızın halleri geldi gözlerimin önüne belki benim kızımda öyle saygısız olacak bilemiyorum ama ümmet olarak çok zavallı olmuşuz gayri müslimler daha saygılı

 15. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  Canlarım birtanelerim Sitemizin gülleri nasılsınız iyi misiniz inşallah iyisinizdir ben geldim ama siz yoksunuz
  Zarammmmmm birtanem nasılsın iyimisin prensimi iyi olmasına çok sevindim
  Ayselcim canımın içi nasılsın iyimisin teyzesinin krallı nasıl iyimi teyzesini onu unutmazzzzzz
  Defnem kelebeğim nasılsın iyi misin
  Denizcim canım nasılsın iyimisin
  Sevgi ablacım nasılsın iyi misin
  Asicim aşkım nasılsın iyimisin esinim teyzesinin güllü nasıllar mış iyimi
  Serpilcim canısı allah arkadaşımı sıkıntıya koymasın
  Melekcim canım hoş geldin inşallah sürekli yazarsın nasılsın iyi misin
  Romacım canım hoş geldin inşallah artık sürekli yazarsın
  Nasılsın iyimisin
  Kusumcum canım benim nasılsın iyi misin
  Sedoşummm küçük kardeşim prensesim nasılsın iyi misin sana diger sayfada yorum yazmıştım gördünmü
  Meyselcim canım benim nasılsın iyi misin
  Ceyhune canım nasılsın iyimisin
  Rani sahibacım mervecim racacım güzel vanlım nur Gamzecim
  Berivan canım aramıza hoşgeldin unuttuğum arkadaşlarım varsa kusuruma bakmayın ben unuttumsa siz beni hatırlayın
  Teyzesinin aşkları sizin için bu kalpler ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  Hepinizi çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok seviyorum seviyorum seviyorum
  Ramazanın güzelliği huzuru ailenin üzerinde olsun allah arkadaşlarıma koruyup kollasın
  Kızlar akşam tereviye gid digimdem dolayı yazamıyorum
  Kendinize iyi bakın allaha emanet olun görüşürüz ❤️❤️❤️

  1. Melek dedi ki:

   Çok şükür iyiyim canım elacım sen nasılsın canım benim bende seni çok çok seviyorum Allaha emanet ol görüşürüz

 16. Defne dedi ki:

  ELAM,SEDEFİMM hamd olsun her daim iyi olma gayretindeyim..
  Sizler nasilsiniz kelebekler??
  Mesaimin bitmesini bekliyorum:))
  MELEKCİMM hosgeldin..Nerelerdeydin kuzum sen?Cocuklarin seni cok mu yoruyo canisi??iyiyiz sen nasilsin???☺☺
  ASİ FİRTİNAA istedini sorabilirsin bitanem.Devlet sırri degil ya bu:)ben açığim,örtülü degilim bitanem.Amin cumlemize Rahmanin nazari ve ihlasi üzerimize olsun.İbadette daimlik versin.Kalbimizi islam dini uzerinde sabit kilsin..Asi firtinacim ben açığim ama giydigim kiyafetler her zaman vücudumun heryerini orter.Dikkat cekici,dapdar elbiseler giymemeye ve ses çikaran topuklular giymemeye özen gosteririm.Saclarim da genelde kisadir.Sade ve bakimli olmayi ve mutlaka taki takmayi tercih ederim.Köylü oldugum icin köyüme geldigimde şalvarimi giyer,oyali eşarbimi bağlar çapa yaparim,bağ bahce isi yaparim. Şehirde davetteysem de gece elbisemi giyer davete katilirim.Kisacasi ortamina göre giyinen ve ayak uyduran bi Defneyim☺Yeri geliyo camiye,külliyeye girip dini sohbete katiliyorum yeri geliyo elime gitari alip sevdiklerime şarki soyluyorum:)))..
  İbadete gelince de bana herseyi veren ve insan olarak yaratmaya lâyik gören Yuce Allaha karşi bi Namaz kılmayi cok görmek istemiyorum. Çünkü gunahkarim ve herseyi 4 4luk yapamiyorum.
  Hayat bize verilmis bi armagan..Birbirimizi sevelim,sayalim ve hoşgorulu olalim☺ohh daha ne isteriz☺

  1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

   Defnemmm kelebeğim yüregi gönlü güzel mi güzel Defnem kendini ne güzel anlatmışsın
   Senin mesajı bile insana huzur veriyor seni çok seviyorum allah seni hep koruyup kollasın allaha emanet ol görüşürüz ❤️❤️❤️

  2. Melek dedi ki:

   Defnecim çok şükür iyiyiz neyapayım gız paketim bitti ondan fazla yazamıyorum inşallah bundan sonra yazacam sen nasılsın canım neler yapıyorsun Allah emanet ol görüşürüz

  3. Asi fırtına dedi ki:

   Namaz bir lüx değil ama kılmayıp terkedilen kullarda çok Allah ıslah etsin inşaAllah kapanırsın da saçın gğnahıda ayrı ama bilinmez iman ve takva kimdedir maşaAllah sana güzel bir insansın her şeyin farkındasın gerisi tercih meselesi İslam kuralları bellidir isteyen uyar isteyen uymaz. Sevaplar gibi günahlar da dereceli eğer istiyorsan inşaAllah kapanırsın. Çünkü devletimiz bu imkanı veriyor çok şükür

 17. sevgi dedi ki:

  AYSEL canim sen nerelerdesin kendine iyi bak.Kocaman opuyorum

 18. sevgi dedi ki:

  ASİCİM evet tadilat bitti ben bugun izmire donucem bakalim ev nasil olmus bircok degisiklik yapildi kendinize iyi bakin ALLAHA emanet ol.

 19. Melek dedi ki:

  Asicim nasılsın canım anneanneni kaybetmişsin rabim gani gani rahmet eylesin rabim mekanını cennet eylesin Allah emanet ol görüşürüz canım

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Melek hoşgeldın.Nasılsın

   1. Melek dedi ki:

    Maducum Allah razı olsun canım çok şükür idare ediyoruz sen nasılsın iyisindir inşallah Allah emanet ol görüşürüz

 20. Anonim dedi ki:

  Zoya ayanla niye evleniyor çok merak ediyorum

  1. ***SEDEF*** dedi ki:

   AYANLA ZOYA YANLIŞIKLA EVLENİYORLAR…

 21. VIVIAN IN VAHSI KEDISIII❤❤(Meysel)❤❤ dedi ki:

  Vee olaylar olaylarr hernekadar izlemesemde ozetlerini bazen okuyorum eeee nasilsiniz bakimm kizlarrr sitenin tatlissss sakinleriii sedefcimm tatlimmm geldumm nasilsin senn bakimmm gorusuruzz allaha emanet olun

  1. ***SEDEF*** dedi ki:

   İYİYİM MEYSELİM SEN NASILSIN…

 22. Melek dedi ki:

  Hade nerdesiniz gelin artık sizi çok seviyorum ve çok özledim

 23. Melek dedi ki:

  Selam canlarım güzelliklerim hepinize nasılsınız iyisinizdir inşallah hepinizi çoooooook özledim hepinizin Ramazan’ı bubarek olsun hiç neler yapıyorsunuz görüşmeyeli canlarım benim cevaplarınızı bekliyorum

  1. ***SEDEF*** dedi ki:

   KİMLERİ GÖRÜYORUM YANLIŞMI GÖRÜYORUM…
   MELEK ABLAM NERDESİNN SEN NASILSIN İYİSİN….

   1. Melek dedi ki:

    Canım sedefim çok şükür idare ediyoruz sen nasılsın canım oruçla aran nasıl gidiyor benimki çok güzel gidiyor elhamdülillah rabim yardım ediyor Allaha emanet ol görüşürüz

    1. ***SEDEF*** dedi ki:

     İYİYİM MELEK ABLAM…
     ORUÇLA ARAM İYİ ÇOK ŞÜKÜR…

 24. ***SEDEF*** dedi ki:

  ☺☺☺☺☺GÖZÜMMM BİRİCİK GÖZÜM☺☺☺☺☺
  NERDESİN☺☺☺☺
  ☺☺☺☺ELOŞUM ABLAMMM☺☺☺☺
  NASILSINNNNNN NERDESİNNNNN☺☺☺☺
  ☺☺SERPİLİMMM ABLAMMMM☺☺
  BENDE SENİ ÇOOOOOKK SEVİYORUM NSILSIN☺☺
  ☺☺☺AYSELİMMM ABLAM KOPTUK YİNE☺☺☺
  NERDESİNNN☺☺☺
  ☺☺☺☺☺DENİZİMMM ABLAMMMM☺☺☺☺☺
  NERDESİNN☺☺☺☺☺
  ☺☺☺☺☺ZARAMMMM ABLAMMMMM☺☺☺☺
  NERDESİNNNNN☺☺☺☺☺
  ☺☺☺☺DEFNOŞ ABLAMM NASILSINNN☺☺☺☺
  NERDESİNNN☺☺☺☺
  ☺☺☺MİRAMMM GAMZEM RANİ SAHİBA☺☺☺
  KAYIPSINIZ GELİN HADİ☺☺☺
  ☺☺☺KUSUUM VE CEYHUNE ABLALARIM☺☺☺
  NASILSINIZZZ☺☺☺
  ☺☺☺VE DİĞER ABLALARIM NERDESİNİZ☺☺☺
  ☺☺☺☺MEYSEL TATLIM DİLEĞİM MERVELER☺☺☺☺
  NERDESİNİZZZ KIZLARRR☺☺☺

 25. ***SEDEF*** dedi ki:

  ÇİKOLATALI PASTAMMM LAVİNYAMMMMMM
  BEN SANA İKİ YABANCI YA YAZDIM
  OKU TAMAMI…
  AYSELLL ABLAMMMM DENİZZZ ABLAMMMM
  NERDESİNİZZZZ SİZZZ BAKEMMMMM

 26. ***SEDEF*** dedi ki:

  ☺AZERBAYCAN GÜZELİ ROMA ABLAMM☺
  SEN HİÇ UNUTULURMUSUNNNNN☺☺☺☺
  BİR KERE BEN SENİ ÇÇÇÇÇÇÇÇOOOOOOOKKK
  SEVİYORUM ORASI AYRI SEN BENİ UNUTMUŞA BENZİYORSUNNNNNN
  HİÇ YAZMIYORSUNNNN NERDESİNNN SENNN
  HIMMMM NERELERE KAYBOLUYORSUN SEN…

 27. kusum dedi ki:

  hava yine bozmaya basladi ablalarim yazamazsam merak etmeyin canlarimm hadi gorusuruz

 28. Asi fırtına dedi ki:

  Bir sürü mesaj yazdım şimdi işlerime bakıyorum sonra nasipte varsa görüşürük Allaha emanet olun

 29. Asi fırtına dedi ki:

  Denizimm uyuya mı kaldın yoksun nasılsın canım kankan yok yazmak mı istemiyorsun

 30. Asi fırtına dedi ki:

  Sedefimm fındıkk kukamm nasılsın guzumm

  1. ***SEDEF*** dedi ki:

   iyiyim…
   BENİMMM BİRİCİKKK GÖZÜMMMMM
   SEN NASILSIN ESİ NASIL…

 31. Asi fırtına dedi ki:

  Sevgi ablam sen nasılsın ne var ne yok bittimi tadilat

 32. Asi fırtına dedi ki:

  Defnemm maşaAllah sana kulluk vazifemizi yerine getiriyor olman ne güzel hemde çalıştığını bahane etmeden Allahın nazarı üzerine olsun. Rabbim ibadetlerine huşu nasip etsin inşaAllah. Peki özel değilse kapalımısın açıkmısın diye sorsam istemezsen cvp verme canım hayırlı günler

 33. Asi fırtına dedi ki:

  Zaramm sen neler yapıyosun. Olluşun ne yapıyo gittimi kayın validen

  1. Zara dedi ki:

   Asicim malesef Kayınvalidem gitti oğluşumun doğum günü için yardıma getmişdi iki hafta kaldı gitti sen nasılsın bitanem pirensesim ve pirensim nasılsılar

 34. kusum dedi ki:

  uffffff abim hala yatiyo yaaa cariyom cariyom kalkmiyo bi an once kalkip gitsede bende dizimi izleyebilsem bu gidisle izleyemiycem yaaaaa

 35. Asi fırtına dedi ki:

  Aysel bacımm sen nasılsınn çok öZletiyosun kendini sık sık yaz

 36. Asi fırtına dedi ki:

  Elamm bende iyim Elhamdülillah günlük işlerle uğraşıyorum sen nasılsın canımin içi Esma sultan da gayet iyi formunda döküp dolanıyorr

 37. kusum dedi ki:

  bu arada ablalarim su bensiz yazdiginiz sayfalarin birinde yorumlar yazar yazmaz cikiyormus bu sayfada neden cikmiyo resul abi tarif etmis nasil olcagini luyfen biriniz burayada yapsin yaaaaa lutfeeeeeen

 38. Asi fırtına dedi ki:

  Serpil hocam sağolun iyim sen nasılsın ne var ne yok son haftanız öğrencilerle zor oluyorr Allah kolaylık versin

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Adımı kullanıp küfür eden bır terbıyesız var.Resul Bey e ulaşacak bırınden yardım ıstıyorum.Survıvor 01.21 yorumu kalkarsa ıyı olacagım

  2. Arkey Madhubala dedi ki:

   Ası canım ıyı olmaya çalışıyorum.Notlarda yükseltme yapamadım ıçın üzülüyorum.Mudurden uyarı geldı

 39. Azeri ceyhune dedi ki:

  Vay be cok kariwk ya bu dizi anlamakda bile zorluk cekiyorum zoyacim sende fazla abartyorsun. Herkese iyi gunler ablalarim nasilsiniz kusum canin nasilsin.

 40. BERIVAN dedi ki:

  Nasilsiniz arkadaslar sedef sen zor sevdanin gelecek bolumlerini nerede izliyon bende araniza katilabilirmiyim arkadaslar

  1. kusum dedi ki:

   tabiki aramiza katilabilirsin bizde herkese yer var ismin cok guzelmis berivan biraz kendinden bahsedermisin kac yasindasin nerelisin

 41. Roma dedi ki:

  Sedefim Ayselim zaram asim denizim meleyim elam kusum racam beni unutmazsiniz umarim sizi cokk sevdim yuzunüzü görmesemde

  1. Asi fırtına dedi ki:

   Hoş geldin Romamm nasılsın özlettin kendini yaa yazın arada yeni gelenler gitti kaldık birkaç tane irtibatı koparmayalımm

  2. Zara dedi ki:

   Roma azeri güzeli seni hiç unuturmuyus nasılsın Canım iyimsin

 42. BERIVAN dedi ki:

  Nasilsiniz arkadaslar sedef sen zor sevdanin gelecek bolumlerini nerede izliyon

  1. ***SEDEF*** dedi ki:

   NASILSIN BERİVANCIM…
   ya ben bilgisayardan açıyorum telden de açabilirsin hiç denemedim telden ben ama…
   sen şöyle yaz…
   mesela örnek veriyorum…
   ZOR SEVDA 7 HAZİRAN DİZİİZLEP KALİTESİ
   ben bur dan tek izliyorum diğerlerini hiç denemedim bilmiyorum o yüzden inşallah anlatabilmişimdir…

 43. Roma dedi ki:

  Kizlar nasilsiniz hepinizi ozledim nerdesiniz

 44. kumsal dedi ki:

  asaf ve zoya evlenirmi bilen varsa yazsin lutfen

 45. kusum dedi ki:

  asi firtina ablacim nasilsin iyimisin simdi bensiz yazdiginiz sayfalara baktim yoklugumu bi tek sen farketmissin canim ablacim benim hemde sebebiyle birlikte sizden ayri olmak beni cok uzdu ama cok sukur kavustuk

  1. Asi fırtına dedi ki:

   Bir kaç taneyiz zaten tuğbacım yokluğun belli zaten naılsın iyimisin anlat bakalım neden yoktun tabiki özel değilse annenler nasıl canımm Rahmana emanetsin

   1. kusum dedi ki:

    iyyim ablacim cok sukur annemlerde iyi senin dedigin gibi sayfalarin arsinda kayboldum resmen 5 hazirana hazalim demissiniz oraya gittim kimse yok zor sefdanin iki yabancinin butun sayfalarina baktim yoktunuz ama allahtan resul abi sesimi duyduda yeni sayfa acti oyle kacustuk birbirimize

 46. kusum dedi ki:

  mersinli ela ablacim diger sayfada yazmissin iyyim cok sukur sen nasilsin ablacim ben hic size kusermiyim ablacim sizinle konusamayinca uzuldum sadece neyse artik geldi gecti kavustukya gerisi onemli degil

 47. Zara dedi ki:

  Elam bitanem ismini yazmayı unutmuşum kusra bakma nasılsın bitanem iysindir inşallah.. Pirensin de çok şükür iyi
  Elam sen beni güldürdün allah da seni güldürsün öpüyorum seni bitanem görüşürüz

 48. sevgi dedi ki:

  Kizlar nasilsiniz birim asad sonunda zoyayla sevdigi icin evlenecegini soyluyor.

 49. Anonim dedi ki:

  😉 ;?)

 50. ***SEDEF*** dedi ki:

  BERİVANCIM daha oralara yetişmedim
  1 temmuz dayım…

  1. ***SEDEF*** dedi ki:

   1 temmuz yazmışım yanlışıkla
   1 ağustos dayım

 51. ***SEDEF*** dedi ki:

  OLAYLAR OLAYALR OLAYLAR…
  HIMMM BİZİM ŞEYTEN KEDİMİZ TANVİRRR…
  ARKEDAŞLAR AYAN BU BÖLÜMDE DEĞİŞİYOR HABERİNİZ OLSUN BEN ALŞTIM BU AYANA BİLE…

 52. kusum dedi ki:

  resul abi 9 haziranda yayinlanmayacakmi zor sevda nedenki aaaa anladim 2 haziran hatasindan dolayi bu gun 2 haziranda yayinlanmasi gereken bolum yayinlanacak o yuzden bir gun gecikiyor yani 8 haziran nisan toreni 9 haziranda yayinlanacak

 53. Defne dedi ki:

  Oo my got!!!kadin kafayi yemiss..Elin adamlarindan hamile kalurken Asafa mi sordun sanki manyak:))
  Zaten ilk sezonun finalinde bu sahneler gercek oluyomus..Tanver tum aileyi katlediyomus..Allahimm ne korkuncc yaa

 54. Arkey Madhubala dedi ki:

  Tertemız bır sayfa.Arkadaşlar ben buradayım.Sız de gelın

 55. kusum dedi ki:

  bu arda dokuz haziran ozeti neden yayinlanmadi resul abi yoksa yayinlandida ben gormedimmi aman allahim hemen bakmaliyim

 56. kusum dedi ki:

  ayy inanmiyorum ablalarim gelin gelin asaf askini itiraf ediyor bir an once izleyebilsek keske yaaaa

  1. Anonim dedi ki:

   =-O

   :O
   😛
   😀
   O:-)
   :-*

  2. ***SEDEF*** dedi ki:

   BENDEN BİR BİLGİ DAHA…
   ayan zoyayı sürakli olarak korumaktadır ve Hümeyra kıskanıyordur ayan Hümeyra yla ne kadar konuşmaya çalışsa da Hümeyra izin vermiyor raziye neler yapıyor zoyaya zaoya bir bardak ayana meyve suyu yapar çırak raziyemiz alır bardağın içine bir şey katar tam ayan içecekken raziye dur der içme seni öldürmek istiyor falan der ayan saçmalama zoya bardağı alır ve içim der ayan bardağı alır ve içer numaradan yere yatar raziye ben dedim falan der ayan birden kalkar ayağı odasına gider raziye düşünmektedir nasıl olurda etki etmez ayan odasında birden bire fenalaşır ve bayılır zoya içeri girer ayan numara yapma der bir bakar ayan bayılmış ayan uyanır boğazını tutar zoya hastane ye gidelim der hayan hayır der ayan su içer kendine gelmek için ayan zoyanın üzerine düşer ve o an Hümeyra görürü Hümeyra her şeyi yanlış anlar tabi ayan kendine gelir bir problem yok…asaf gelir raşitin evine ve zoyanın ellinde tutar ve gider beklenen sahne…bir müddet herkes mutludur…
   sonra ne olsun şirin evi terk etmek ister ve ayanın yanana gider ve bir şeyler söyler şirin ve ayan bavulunu toplamıştır inerler aşağı Hümeyra ağlar gitme ayan der tam gidecekken raşit gitme der diğer taraftan Dilşat da bavulunu toplamıştır şirin gitmekten vaz geçer ama ayan kararlıdır ve yan bir kaç kelime eder ayan tam giderken dan dan dan kim geldi dersiniz Dilşat…ayan çıkıp gider Hümeyra da arkasından ama yetişemez…Dilşat raşitin evine yerleşir Dilşat raşit ve şirin ooovv ne raşitmiş be Hümeyra ağlar çünkü ayan gitmiştir ayna ben çok kızıyorum nasıl gider ya Hümeyra yı bırakıp…asaf rüya görür ayan yanına gelmiştir ve bavuluyla asaf bu bavul ne diye sorar ayan konuşur ve asaf uyanır bilgisayara bakar ve ayandan görüntülü bir mesj ayan gittiğini söyler asaf çok üzülür…heydar mı ne onun gelişinden bahsedelim…
   Hümeyra yatağında uyumaktadır yanında kimse yatmıyor gelir ve Hümeyra nın yanına yatar Hümeyra bir elini atar saç birden kalkar oda kalkar karanlıktır Hümeyra yüzünü görmüyor çakmağı yakar ve dan sürmeli bir adam başlar Hümeyra bağırmaya kaçar her kes ne oldu Hümeyra der ve heyder gelir işte ben sizin bir şeyinizim der bir şeyler söyler hince bilmediğimden ne dediğini anlamdım her neyse orda kalmaya başlar…gene çok yazdım demi…
   BU HAYDAR RAZİYEYİ ÇOK KORKUTACAK VE HAYDAR BİZİ BİRAZ KORKUTACAK…
   HAYDAR RAZİYEDEN İNTİKAM ALMAK İSTEYEN BİRİ…
   VE BOMBA HAYDAR ZOYANIN BİR ŞEYİ VE ZOYA BİLMİYOR NE Yİ OLDUĞUNU YARINNN SÖYLERİM ARTIKKKK…

   1. Emine blkç dedi ki:

    Benn şokkkkkkkkk:-o

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.