Zengin ve Yoksul Dizisi Veda Yurtsever Kimdir?

Zengin ve Yoksul dizisinin kadrosuna Veda Yurtsever de katıldı. Dizinin Yapımcılığını NTC Medya’nın Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, Yönetmenliğini Deniz Yorulmazer’in üstlendiği Zengin ve Yoksul, farklı hayatlara sahip ailelerin ortak hikayesini ekranlara taşıyor.

Zengin ve Yoksul Dizisi Konusu

İstanbul’da aynı semtte, iki farklı ev iki farklı dünya. Yokuşun dibinde geçim derdiyle boğuşan Berringiller ve kendilerine tepeden bakan zengin akrabaları Erdemliler…

Aysel doğduğundan beri zengin akrabaları Erdemlilerin gölgesinde büyümüştür. Artık çocuk değildir ve ailecek uğradıkları hor görülme bütün benliğini öfkeyle doldurmaktadır. Kuzeni Aleyna’nın bütün iyi niyetine rağmen onu içine sürüklediği bir yanlış anlaşılma genç kızın gururunu onarılmaz bir şekilde kırar. Parlamak için küçük bir kıvılcım bekleyen Aysel’in yolu, gizemli bir genç erkekle, Karan’la kesişecektir. İlk görüşte mıknatıs gibi çekildiği Karan’ın kendisine başka amaçlarla yaklaştığını anlayan genç kız büyük bir yıkım yaşar. Ancak içinden yıkılacak tek kişi Aysel değildir. Karan’la ikisinin kalbinde büyüyen nefret, kan bağından başka hiçbir ortak yönü olmayan iki ailenin de hayatını temelinden sarsacaktır.

Veda Yurtsever Hangi Rolde?

İntihar eden kocasının intikamını almak isteyen, kırılgan, kibar ve kederli bir kadını canlandıracak.

Yurtsever, “Kırgın Çiçekler’ de olduğu gibi Zengin ve Yoksul’da da kadroya son aşamada dahil oldum. Bu yüzden role hazırlanmak için uzun bir zamanım olmadı. Aslında bunun biraz da benim ‘uğurum’ olduğuna inanmaya başladım. Rolüm yazarın kalemiyle, yönetmenin hayaliyle ve benim yeteneğimle şekillenip güzel bir hal alıyor” dedi.

Binnur Kaya, Gökhan Alkan, Osman Sonant, Evrim Solmaz, Damla Colbay, Elif Doğan, Gülcan Arslan, Veda Yurtsever, Eren Hacısalihoğlu, Tuna Orhan, Mert Asker ve Sacide Taşaner gibi ekranların sevilen oyuncularıyla her pazar atv ekranlarında.

Veda Yurtsever Kimdir?

1969 yılında Bingöl doğumlu. Eğitimini Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamladıktan sonra Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda görev almıştır

Kariyerine ilk olarak 2006 yılında İki Aile dizisi ile adım atmıştır. Daha sonra Fatmagül’ün Suçu Ne? ve Beyaz Karanfil dizilerinde rol almıştır. Atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinde Nazan karakterini canlandırmıştır. Şimdilerde ise, Zengin ve Yoksul dizisinde rol almaktadır.

dizibilgi google play