Zemheri Final Ne Zaman? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Burak 21 Oca 2020 Haberler  0

İlk bölümüyle seyircinin beğenisini alan Zemheri dizisi çarşamba günlerinin vazgeçilmezi olmaya en büyük adaylardan biri olmayı başardı. Yılbaşı tatilini fırsat bilerek bütün dizilerin tatil yaptığı dönemde ilk bölümü ile Show TV’de yayınlandı. Peki Zemheri ne zaman final yapacak?

2020 yılına hızlı başlayan yapımcılar yeni dizilerle seyircileri buluşturmaya devam ediyor. Ay Yapım’ın Zemheri dizisi için ayırdığı bütçe ise bir hayli fazla. Masraftan kaçınmayarak sağlam oyuncu kadrosunu kurmayı başaran yapımı Ezel, Medcezir gibi iz bırakan yapımlardan da tanıyoruz. Hali hazırda çukur dizisi ile yakaladığı başarı takdire şayandı. Zemheri’nin de akıllara kazınacak şekilde hazırlandığını belirtmek isteriz.

Yurtdışı uyarlaması olan Zemheri dizisinin konusu intikam üzerine olacak. İkiz kardeşlerden birinin üvey kardeşine aşık olmasıyla başlayan dizide ayrı büyüyen kardeşlerin tam buluştuğu anda birinin cinayete kurban gitmesiyle devam edecek. Bu olaylardan sonra sık sık aksiyon sahneleriyle seyir keyfi yaşatacak zemheri dizisinin final bölümü için konuşmanın erken olduğunu düşünüyoruz.

Zemheri Final Ne Zaman? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

2020’nin yeni dizisi olan Zemheri ilk bölümüyle beraber yakaladığı reyting oranına bakarsak bir çok seyirci tarafından tercih edilmiş görünüyor. Bu tercih edilmenin sebebi en büyük rakibi olan Kuruluş Osman’ın tatilde olmasından kaynaklı da olabilir bu yüzden Zemheri 2. Bölümünde yakalayacağı reyting oranı da önemli. Genele baktığımızda uzun soluklu bir yapım olacağını düşünmekteyiz.

Zemheri Hangi Kanalda, Hangi Gün Yayınlanıyor?

Zemheri dizisi yeni bölümleri çarşamba günleri Show TV’de seyircisiyle buluşuyor.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Zemheri Final Ne Zaman? Kaç Bölüm Yayınlanacak?” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    firyuza kim

    1. Anonim dedi ki:

      ertan kim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir