Zemheri Dizisi Firuze (Ayça Ayşin Turan) Kimdir? Boyu Yaşı Kilosu

Burak 14 Oca 2020 Haberler  0

Show TV yapımı olan Zemheri dizisi 2020‘ye damga vurmaya hazırlanıyor. Güçlü kadrosuyla çarşamba günlerinin vazgeçilmezlerinden biri olmaya aday olan dizinin yapımcılığını Ezel, Medcezir, Karadayı gibi akıllara kazınan ve hali hazırda reyting rekortmeni çukur dizisinin yapımcısı olan Ay Yapım üstleniyor. Konusu intikam üzerine kurulu olacak olan dizide , evlatlık olarak büyüyen ve üvey kardeşine aşık olan karakterin tam da öz kardeşini bulduğu sırada cinayete kurban gitmesi ile başlayacak. Peki Zemheri Firuze kimdir?

Zemheri dizisinde hazırlanan senaryo ve kadro ilişkisine baktığımızda iddialı bir yapım olduğunu görüyoruz. Başrollerini Ayça Ayşin Turan (Firuze) ve Alperen Duymaz (Ayaz) ‘ın paylaştığı dizide Firuze Ayaz’ın aşkı olarak karşımıza çıkacak. Yoksul bir aileden gelen Firuze bizleri duygusal sahnelerle ağlatacak gibi görünüyor. Bütün zorluklara rağmen okumaya çalışan Firuze babasının başına gelen talihsiz kaza ile birlikte okulu bırakmak zorunda kalacak. Bu talihsiz olay Firuze ve Ayaz’ı tekrar karşı karşıya getirecek. Ayça Ayşin Turan kimdir? İnstagram Adresi, Boyu, Kilosu, Sevgilisi, Burcu..

Ayça Ayşin Turan Kim? Hangi Dizilerde Oynadı?

1992 yılı Sinop doğumlu olan Ayça Ayşin Turan 28 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon bölümünde eğitimin sürdüren tecrübeli oyuncu bir çok dizi ve filmde rol almayı başarmıştır. Küçük yaştan beri oyunculuk alanına ilgi duyan Ayça Ayşin Turan, Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda eğitim almıştır. Karagül dizisinde canlandırdığı karakterle gönüllere taht kuran güzel oyuncu senarist ve yapımcılarında dikkatini çekmeyi başarmıştır. Oynadığı dizilerden biri olan Hakan: Muhafız dizisinde gösterdiği performans sosyal medyada gündem olmayı başarmıştı. Ayça Ayşin Turan Boyu 1.67cm , Kilosu 47 , Burcu Akrep, Sevgilisi Aras Aydın , İnstagram Adresi @aycaaysinturan ‘dır. Oyuncuya yeni dizisi olan Zemheri‘de Firuze karakteriyle başarılar diliyoruz.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir