Zehra Yılmaz Kimdir (Cennetin Gözyaşları Melisa Soyer)

Cennetin Gözyaşları dizisinde karakterlerle ilgili detaylar belli olmaya başladı. Bu karakterlerden biri olan Melisa da ailenin tek kızıdır ve şımarık olarak büyütülmüştür. Babası Mahir bir babanın kızına olan düşkünlüğü nasılsa öyle davranır ancak annesinin düşkünlüğü bir başkadır. Melisa kıskanç ve bencildir. Ancak hayat canlısı, gezmeyi ve eğlenmeyi seven birisidir.

Cennet adlı bir kızın duygu yüklü hayat hikayesinin anlatıldığı dizi Cennetin Gözyaşları Dizisinde yeni karakterler renk katmaya devam ediyor. Almila Ada ile Berk Atan başrolleri paylaşacağı dizide ayrıca Zehra Yılmaz, Güler Ökten, Yusuf Akgün, Ebru Destan, Hazım Körmükçü, Çiçek Acar, Ali İpin, Sencan Güleryüz, Süeda Çil, Ebru Nil Aydın, Sude Nur Yazıcı ve Oktay Çubuk gibi başarılı isimler rol alıyor.

Zehra Yılmaz Kimdir ?

Cennetin Gözyaşları dizisinde Melisa Soyer olarak karşımıza çıkacak olan Zehra 25 Haziran 1994 tarihinde İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi’nden mezun olan oyuncu Cüneyt Sayın Oyunculuk Atölyesi’nden oyunculuk eğitimleri aldı. Kendisi Bugün Ne Giysem ile tanındı. Bu yarışma ile birlikte yapımcıların dikkatini çeken Zehra Bodrum Masalı dizisinde  Rana karakterini canlandırdı.

23 yaşında, 1,68 cm boyunda ve 54 Kg ağırlığında olan Zehra son olarak Kara Yazı dizisinde Melisa olarak seyircinin karşısına gelmişti. Zehra’nın herhangi bir gönül ilişkisi yaşadığı bilinmiyor.

Cennetin Gözyaşları Tanıtım Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Zehra Yılmaz İnstagram

https://www.instagram.com/zehraylmz/?hl=tr

 

 

 

dizibilgi google play

Zehra Yılmaz Kimdir (Cennetin Gözyaşları Melisa Soyer) (1 Yorum)