Zalim İstanbul

Zalim İstanbul 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Eylül ayında 10’uncu bölümü ile kaldığı yerden ekrana gelmeye devam edecek Zalim İstanbul’un, sezon finali heyecan dorukta bitmiş; Karaçay Köşkü’nde fırtınalar esmişti. Zalim İstanbul 2. Sezon Neler Olacak? Zalim İstanbul,..
Zalim İstanbul Ne Zaman Başlayacak?
Kanal D ekranında yayınlanacak olan Zalim İstanbul dizisinin ilk bölümü 1 Nisan 2019 Pazartesi akşam saat 20:00’de. Dizi Kimse, sınanmadığı günahın masumu değildir! Sloganı ile ekrana gelecek ve dizide Antakya’dan..
dizibilgi google play
Zalim İstanbul Seher (Deniz Uğur) Kimdir ?
Daha Önce Artvinli ismi ile tanıtılan ve adı Zalim İstanbul olarak değiştirilen dizinin oyuncu kadrosu da tamamlanmak üzere. Diziye son olarak Seher rolünü canlandırmak üzere güzel oyuncu Deniz Uğur dahil..
Zalim İstanbul Dizisi Nerede Çekiliyor ?
Yeni sezonda bir çok dizi çekim için İstanbul dışındaki mekanları tercih ediyor. Show Tv de yayınlanan Gülperi dizisi çekim için Gaziantep’i tercih etmiş daha sonra set İstanbul’a taşınmıştı. Bir Zamanlar..
Zalim  İstanbul (Mine Tugay) Kimdir ?
Kanal D’nin iddialı dizisi Zalim İstanbul oyuncu kadrosu netleşmeye devam ediyor. Avşar Film’in yapımcılığını üstlendiği dizide senaryoyu Sırma Yanık kaleme alıyor. Diziye son olarak Şeniz karakterini canlandırmak üzere Mine Tugay..