Zalim İstanbul Seher (Deniz Uğur) Kimdir ?

Burak 07 Şub 2019 Oyuncu Kadrosu  0

Daha Önce Artvinli ismi ile tanıtılan ve adı Zalim İstanbul olarak değiştirilen dizinin oyuncu kadrosu da tamamlanmak üzere. Diziye son olarak Seher rolünü canlandırmak üzere güzel oyuncu Deniz Uğur dahil oldu. Peki Deniz Uğur Kimdir, Seher nasıl bir karakter yakından tanıyalım.

Deniz Uğur (Seher) Kimdir ? Yaşı Boyu Sevgilisi

17 Ekim 1973 yılında dünyaya gelmiştir. 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü tamamlamıştır. Kenter Tiyatrosunda Görünmeyen Dostlar adlı tiyatro oyununda yer almıştır. 1997 yılında Bir Erkeğin Anatomisi isimli filmde yer almış ve buradaki rolü ile Umut Vadeden Kadın Oyuncu ödülünün sahibi olmuştur.

2001 yılında yayınlanan Benimle Evlenir Misin isimli dizinin senaryosunu yazmış ve aynı zamanda eşi ile baş rolde yer almıştır. 2006 yılında Hayatım Sana Feda isimli dizide Tamer Karadağlı ile birlikte yer almıştır. Daha sonra Adını Feriha Koydum dizisinde yer alan oyuncu 2013 yılında yayınlanan Sinan Çetin’in Film Gibi isimli programını sunmuştur.

Aynı yıl Umutsuz Ev Kadınları isimli dizide Evrim Solmaz’ın yerine dahil olmuştur. Bu dizide Gülşah Taşdelen karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında Gulyabani isimli sinema filmi ile beyaz perdede yer almıştır. 1996 yılında evlendiği eşi İsmail Hakkı Sunat 2014 yılında tartıştığı komşusu tarafından vurularak öldürülmüştür. 3 yıl Reha Muhtar ile hayat arkadaşı olan Deniz Uğur’un bu birliktelikten ikiz çocukları dünyaya gelmiştir.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Zalim İstanbul Seher (Deniz Uğur) Kimdir ?” üzerine 1 yorum

  1. Hasan dedi ki:

    İsmail hakkı sunat 2014 yılında değil 2004 yılında vuruldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir