Zalim İstanbul Ne Zaman Başlayacak?

Kanal D ekranında yayınlanacak olan Zalim İstanbul dizisinin ilk bölümü 1 Nisan 2019 Pazartesi akşam saat 20:00’de. Dizi

Kimse, sınanmadığı günahın masumu değildir!

Sloganı ile ekrana gelecek ve dizide Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesini konu alacak.

Zalim İstanbul Dizi Oyuncuları

Zalim İstanbul’un yapımını Avşar Film, yapımcılığını Şükrü Avşar üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı dizinin başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek gibi usta isimler yer alıyor.

Dizinin kadrosundaki genç isimler ise; Ozan Dolunay, Simay Barlas, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, Berker Güven ve İdris Nebi Taşkan. Zalim İstanbul, özgün senaryosu, iddialı oyuncuları, titizlikle çekilmiş görüntüleriyle pazartesi akşamları izleyici ile buluşacak.

Zalim İstanbul Dizisinin Konusu

Bir yanda kendini bir oyunun içinde bulan Seher, diğer yanda oyunun kurallarını koyan Karaçay Ailesi… Kesişen bu yolda kim daha masum, kim daha cesur?

Antakya’da kolay bir hayat geçirmeyen Seher, evlatları için hem yaşamla hem de arkasında dönen pazarlığın getirdiği zorluklarla mücadele etmeye çalışırken, evlerine düşen ateşle kendini ve ailesini İstanbul’da bulur.

İstanbul’da ise olaylar, tekerlekli sandalyeye mahkum Nedim Karaçay’ın etrafında dönmektedir. Agah, yeğeni Nedim’e sakat kaldığından itibaren destek olur. Tek amacı, kendilerine bir şey olması halinde, abisinden yadigar kalan Nedim’e bakacak bir kişinin olmasıdır. Bu yüzden evin çalışanı kadından onu evlendirmek için bir gelin adayı bulmasını ister. İşte Seher ve Agah Karaçay’ın yolları bu noktadan sonra kesişir…

Zalim İstanbul Pazartesi saat 20.00’da Kanal D’de başlıyor!

Zalim İstanbul 1. Bölüm Tanıtım Fragmanı

dizibilgi google play