Zalim İstanbul Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu (Tam Liste)

Burak 08 Şub 2019 Yeni Diziler  0

Daha önce ismi Artvinli olarak duyurulan Zalim İstanbul dizisinin çekimleri 11 Şubat günü Hatay’da başlayacak. Dizinin senaryosunu Sırma Yanık kaleme alırken dizinin yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan oturacak. Zalim İstanbul dizisinin Mart 2019 da Kanal D ekranlarında yer alması bekleniyor.

Zalim İstanbul Dizisi Konusu

Varlıklı bir iş adamı olan Agah Karaçay boğazdaki yalısında yaşamaktadır. Tekerlekli sandalyede hayatını sürdüren yeğeni Nedim için bir kısmet aramaktadır ve bunun için Artvin’in yolunu tutar. (Dizinin bu bölümleri Artvin ilinde çekilecek ve daha sonra set İstanbul’a taşınacak.)

Zalim İstanbul Oyuncu Kadrosu

Ozan Dolunay (Cenk)

17 Ocak 1991 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Oyuculuğun yanı sıra modellik de yapmıştır. Lise eğitimini ardından Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümüne yerleşmiştir. Daha sonra oyunculuk ile ilgilenmeye başlamış ve Craft Oyunculuk Atölyesinde eğitim almıştır.

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile tanınmayı başarmıştır. Ardından Oyunbozan isimli yaz dizisinde yer almıştır. Bu dizide Rüzgar karakterine hayat vermiştir. Ardından Yüksek Sosyete ve Lise Devriyesi dizilerinde yer almıştır. Son olarak Darısı Başımıza dizisinde yer almış fakat bu dizinin ekran ömrü kısa olmuştur.

Dizide Cenk Agah ağanın oğludur. Amerika’da eğitim alarak Türkiye’ye dönmüştür.

Fikret Kuşkan (Agah Karaçay)

22 Nisan 1965 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuğun yanında profesyonel olarak fotoğrafçılık yapmaktadır. 2014 yılında dünya evine girdiği Arsevi Özkara’dan Gün Kuzgun isimli bir oğlu vardır.

Son zamanlarda yer aldığı projeler başarı yakalayamamıştır. 2016 yılında Çifte Saadet dizisinde başrolde yer almıştır. Daha sonra Hanımın Çiftliği isimli dizide Orhan karakterini canlandırmıştır. Son olarak Kızlarım İçin dizisinde oynamıştır.

Dizide Agah Karaçay varlıklı bir iş adamıdır. Boğazda gösterişli yalısında yaşamaktadır. Memleketi Artvindir ve yeğeninin buradaki bir kızla evlendirmek istemektedir.

Mine Tugay (Şeniz)

1978 yılında Konya’da doğmuştur. Müjdat Gezen sanat merkezinde oyuculuk eğitimi almıştır. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü’nü kazanmıştır. Son olarak Çilek Kokusu ve Paramparça dizilerinde oynamıştır.

Şeniz dizide Agah Karaçay’ın genç ve güzel karısıdır. Oğlu Cenk’e çok düşkündür. Fakat eşinin yeğeni Nedim’i hiç sevmemektedir. Ondan bir an önce kurtulmak niyetindedir.

Berker Güven (Nedim)

1994 yılında İzmir’de doğmuştur. Babam filmindeki performansı ile tanınmayı başarmıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sİnema ve Televizyon bölümü mezunudur. Craft Oyunculuk atölyesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Son oalrak Vatanım Sensin dizisinde Aleksi karakterini canlandırmıştır.

Dİzide Nedim Agah Karaçay’ın tekerlekli sandalyede yaşayan yeğenidir.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Zalim İstanbul Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu (Tam Liste)” üzerine 5 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Karakterler çok iyi dizi bütünüyle çok heyecanlı ve dramatik cenk karakteri çok iyi renk katıyor cemreye olan aşkı çok tatlı her bölüm heyecan dorukta tebrikler

 2. Berivan dedi ki:

  Dizi çok güzelde o zengin evinde o tüllerin kiri ne arkadaş hepsi resmen leş gibi hiçmi dikkatini çekmiyor o kadar set ekibinin

  1. Anonim dedi ki:

   Başka birşey kalmadi mi tüllere yorum yapılıyor pes doğrusu

 3. TC Turan dedi ki:

  Birinci bölümú izledim.
  Vasat sayılır.Mine Tugay çok acayip olmuş:()
  Bir zamanlar en güzel yüzlü kadınlarda di…..mahvetmis yüzünü….
  Patates süratli mimiksiz biri olmuş
  Bence onun oynatılması yanlış seçim
  O kadar yeni mezun varken
  Bu botoxlu hnma şans vermek; SAÇMA!!!

  1. Anonim dedi ki:

   Karakter oyuncu ama diziye ayrı bir özellik katıyor rolünde çok iyi oynuyor tebrikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.