Yüzleşme Dizisi Yüzbaşı Gökhan (Derda Yasir Yenal) Kimdir?

Burak 27 Ara 2018 Masal Çiçeği  0

Kanal D’nin yeni yılda ekrana getireceği “Yüzleşme”nin çekimleri, 10 Ocak’ta Alanya’da başlıyor. 
T Company şirketinin kurucularından Bülent Turgut’un yapımcılığını üstlendiği dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu daha katıldı. Dizide Yüzbaşı Gökhan’ı canlandıracak olan Derda Yasin Yenal Yüzleşme Dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Derda Yasin Yenal ( Yüzbaşı Gökhan) Kimdir?

1986 Almanya Berlin doğumlu. Boyu 1.89. kilosu 90
Üniversite’ye kadar Balıkesir’de okuyan Derya Yasir Yenal, Üniversite okumak için İstanbul’a gelip, İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünü okumuş ve buradan mezun olmuştur. Evlidir ve bir kızı, bir oğlu olmak üzere 2 çocuğu vardır.

Amerika’da oyunculuk eğitimi alan oyuncu ilk oyunculuk deneyimini tiyatro sahnelerinde gerçekleştirmiş daha sonra bir çok sahne organizasyonlarında ve sunuculuk ile kariyerini sürdürmüştür.

Özellikle TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sevda Kuşun Kanadında isimli dizide Mustafa Bilgin karakteri ile büyük çıkış yakalamıştır. TRT ekranlarında yayınlanan Dinle Kazan yarışma programı ve Sektörün Nabzı isimli programların sunuculuğunu gerçekleştirmiştir. 2017 yılında ise Fox Tv ekranlarında yayınlanan Bir İçeri Bir Dışarı ödüllü yarışma programını sunmaktadır. Derda Yasir Yenal aslen Balıkesir’lidir. Dedeleri ise Gürcü’dür.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir