Yuvamdaki Düşman Yasemin (Aslı Tandoğan) Kimdir ?

Burak 26 Ara 2017 Yuvamdaki Düşman  0

Yuvamdaki Düşman Dizisi Yasemin Kimdir ? Gerçek Adı Yaşı Boyu Kilosu :

Türk televizyonlarının belkide en iddialı günlük dizisi Yuvamdaki Düşman çok yakında başlıyor. Muhteşem oyuncu kadrosu ve yüksek bütçesi ile izleyiciyi şimdididen heyecanlandıran diziden yeni oyuncu haberleride gelmeye devam ediyor. Son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde yer alan ünlü oyuncu Aslı Tandoğan‘da Yuvamdaki Düşan dizisi ile ekranlara dönüyor.

Güzel oyuncu Aslı Tandoğan dizide Yasemin karakterini canlandırıyor. Başrollerinde  Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin ve Nebahat Çehre gibi isimlerin bulunduğu dizide Murat (Pamir Pekin),  karısı Yasemin ve bebekleri ile mutlu bir hayat sürerken bakıcı olarak eve gelen Ceren’in (Ece Çeşmioğlu) hayatlarını alt üst etmesi ile gelişen olaylar anlatılıyor.

Aslı Tandoğan Kimdir ?

2 Nisan 1979 tarihinde Ankarada doğan güzel oyuncu 2002 yılında Gülüm Gül adlı dizi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. 2005 yılında yayınlanan Aşka Sürgün isimli dizideki Dilan Şalvar karakteri ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Küçük yaşta anne ve babası boşanan oyuncu Lise eğitimini Ankarada tamamlamış ve daha sonra Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Arp bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra Antalya Operasında bir yıl çalışmıştır.

 

2006 yılında Ah İstanbul ve 2007 yılında Reşat Nuri GÜntekin’in romanından diziye uyarlanan Dudaktan Kalbe isimli dizide yer almıştır. Buradaki Lamia karakteri büyük beğeni toplamıştır.  2007 Yılında yayınlanan Şener Şen ve Kenan  İmirzalıoğlu’nun başrollerini paylaştığı “Kabadayı” filmi ile beyaz perdeye adım atmıştır. Burada Karaca karakteri ile İsmail Hacıoğlu’nun sevgilisini canlandırmıştır.

2009 yılında Kapalı Çarşı isimli dizi ile ekranlara dönen oyuncu Wing Chun  isimli kung fu dövüş sanatına meraklıdır ve bu sporda 9. eğitmen  seviyesine kadar yükselmiştir. Bir röpörtakında oldukça titiz olduğunu belirten oyuncu yatıya gittiği yere mutlaka kendi yastığını götürdüğünü söylemiştir.Rol aldığı bazı yapımlar şunlardır :

2003 – Çınaraltı
2003 – Kurşun Yarası
2004 – Büyük Umutlar
2005 – Aşka Sürgün
2006 – Ah İstanbul
2007 – Dicle
2007- Dudaktan Kalbe
2009- Kapalı Çarşı
2011 – Behzat Ç.
2011 – Zehirli Sarmaşık
2012 – Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam
2013 – Leyla ile Mecnun
2013 – A.Ş.K.
2013 – Behzat Ç. Ankara Yanıyor

 

Ece Çeşmioğlu Kimdir Tutanamayanlar Dizisi İrem 2019
Yuvamdaki Düşman Aylin (Pelin Karahan) Kimdir ?
Yuvamdaki Düşman Nil (Pelin Öztekin) Kimdir ?
Yuvamdaki Düşman Metin (Doğaç Yıldız) Kimdir ?

“Yuvamdaki Düşman Yasemin (Aslı Tandoğan) Kimdir ?” üzerine 2 yorum

  1. Tubamm dedi ki:

    Bu kadın hem güzel hem oyunculu iyi olan ender isimlerden

  2. Osman dedi ki:

    Çok iyi seçim. Günlük diziler uçuşa geçirecek kanalları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.