Yuvamdaki Düşman Nil (Pelin Öztekin) Kimdir ?

Burak 10 Oca 2018 Yuvamdaki Düşman  0

Yuvamdaki Düşman Dizisi Nil  Kimdir ?

Show Tv nin yayını merakla beklenen günlük dizisi Yuvamdaki Düşman oyuncu kadrosuyla oldukça ilgi çekerken dizi kadrosuna güçlü isimler dahil etmeye devam ediyor. Son olarak dizide Pelin Öztekin’in Nil karakterine hayat vereceği öğrenildi.

pelin öztekin önce sonra

Dizide Nil Çifthanlı’ların göz bebeği yirmili yaşlarda bir genç kızdır. Yaşam dolu bir kızdır ve ailesi bir dediğini iki etmemiştir. Ailesine oldukça düşkündür.Çocukluunda yaşadığı bir olay yüzünden travma geçirmiş ve psikolojik tedavi görmüştür. Alper karakterine büyük bir aşk beslemektedir.

Yuvamdaki Düşman Nil Gerçek Adı Yaşı Boyu Kilosu

1987 yılında İzmit’e doğan Pelin Öztekin tiyatrocu Rasim Öztekin’in kızıdır. 169 boyundaki oyuncu 150 kilo iken geçirdiği ameliyat ve uyguladığı diyetlerle 75 kiloya düşmeyi başararak büyük bir değişim geçirmiştir. Fenerbahçe Lisesi mezunu olan oyuncu Pera Güzel Sanatlar Lisesinde’de 1 sene tiyatro eğitimi görmüştür.

2005 Yılında Perran Kutman’ın başrolünde oynadığı Hayat Bilgisi dizisi ile ekran kariyerine başlamıştır. 2006 da Yılmaz Erdoğan’ın başını çektiği BKM Mutfak Atölye kadrosuna katılmıştır. 2012 de Star Tv de yayınlanan Benzemez Kimse Sana  isimli programa yarışmacı olarak katılmıştır. Son olarak başrolünde Ahmet Mümtaz Taylan , Burcu Biricik ve Birkan Sokullu’nun bulunduğu Hayat Şarkısı dizinde Zeynep karakterini canlandırmıştır.

 

Ece Çeşmioğlu Kimdir Tutanamayanlar Dizisi İrem 2019
Yuvamdaki Düşman Aylin (Pelin Karahan) Kimdir ?
Yuvamdaki Düşman Metin (Doğaç Yıldız) Kimdir ?
Yuvamdaki Düşman Tuğçe (Cansu Türedi) Kimdir ?

“Yuvamdaki Düşman Nil (Pelin Öztekin) Kimdir ?” üzerine 1 yorum

  1. Neşe dedi ki:

    Çok tatlı kız çok seviyorum bunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir