Yuvamdaki Düşman Murat (Pamir Pekin) Kimdir ? Yaşı Boyu

Burak 26 Ara 2017 Yuvamdaki Düşman  0

Yuvamdaki Düşman Dizisi Murat Kimdir ? Gerçek Adı Yaşı Boyu Sevgilisi.

Büyük kanallardaki günlük dizi ataklarından biri olan Yuvamdaki Düşman dizisi yakında ekranlara geliyor. Günlük bir dizi için oldukça iddialı bir bütçe ve kadrosu olan yapımın ekranlarda ne kadar başarılı olacağı büyük merak konusu olmaya devam ediyor. Star Tv nin günlük dizilerdeki başarısı ve elde ettiği büyük gelirin ardından diğer kanallar iddialı bütçe ve oyuncu kadrosu ile günlük dizi projelerine başladı. Önemli oyuncu kadrosundaki isimlerden biri de “Yuvamdaki Düşman” dizisinde Murat‘ı canlandıracak olan PamirPekin.

Pamir Pekin Kimdir ?

1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 1.75cm boyundadır. Marmara Üniversitesi Ekonometri bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra oyunculuğa yönelen yakışıklı oyuncu ilk kez Komiser Nevzat dizisinde yer almıştır. Bu dizide Komiser Ali karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Parmaklıklar ardında ve Lale devri gibi büyük projelerde yer almıştır.

Asıl çıkışını ise Muhteşem Yüzyıl dizisi ile yapmıştır. Bu dizide canlandırdığı Elkas Mirza karakteri ile büyük bir hayran kitlesi edinmiştir. Kısa süre önce konuk olduğu Hülya Avşar’ın uzun yıllar önce A Benim Akılsızım isimli şarkısının klibinde yer almıştır. Yer aldığı bazı yapımlar şunlardır.

Vurgun (2008), Parmaklıklar ardında (2009)  , Keskin bıçak (2010) , Lale Devri (2010) , Muhteşem Yüzyıl (2013) , Güzel Çirkein (2013) , Tozlu Yollar (2013)

Hülya Avşar ile Röpörtajı :

Ece Çeşmioğlu Kimdir Tutanamayanlar Dizisi İrem 2019
Yuvamdaki Düşman Aylin (Pelin Karahan) Kimdir ?
Yuvamdaki Düşman Nil (Pelin Öztekin) Kimdir ?
Yuvamdaki Düşman Metin (Doğaç Yıldız) Kimdir ?

“Yuvamdaki Düşman Murat (Pamir Pekin) Kimdir ? Yaşı Boyu” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Tam bia fiyasko! Sinir bozucu! Son bölümün de finali o kadar ötüydü ki, insana ” iyi ki bitti” dedirtti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir