Yuvamdaki Düşman Metin (Doğaç Yıldız) Kimdir ?

Burak 09 Oca 2018 Yuvamdaki Düşman  0

Yuvamdaki Düşman Dizisi Metin Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ?

Merakla beklenen günlük dizi Yuvamdaki Düşman yakında Show Tv de ekrana gelmek için gün sayıyor. Dizinin 2. fragmanıda yayınlandı. Fragmanların da yayınlanması ile dizideki oyuncu kadrosuda oldukça merak edilir oldu. Bu haberimizde sizlere dizide Metin karakterini canlandıran Doğaç Yıldız’ı yakından tanıtacağız.

Yuvamdaki Düşman Metin Kim ? Yaşı Boyu Kilosu

1991 yılında İstanbulda dünyaya gelmiştir. 1.79 boyundaki oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Küçük yaşlarda ilgi duyduğu oyunculuğa ailesininde destek vermesi ile henüz 8 yaşında İsviçre yapımı bir filmde rol almayı başardı. Başarılı şekilde rolünü canlandıran oyuncu yapımcı ve yönetmenlerin dikkatini çekti.

doğaç yıldız röportaj

2006 yılında yayınlanan ve başrollerinde Emre Kınay ve İclal Aydın2ın bulunduğu İki Aile dizisi ile dizi kariyerine başladı. Bu dizide Efe karakterine hayat verdiğinde henüz lise öğrencisiydi. Daha sonra profesyonel olarak oyuncu olmaya karar verdi ve konservatuar okudu. Bazı tiyatro projelerinde de bulunduktan sonra dizi kariyerine devam etti. Kertenkele dizisi ile ekrana dönen oyuncu 2016 da ekranlara gelen Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Şehzade Kasım karakterine hayat verdi.

Doğaç Yıldız Kar filmindeki Bekir karakteri ile beyaz perde de boy göstermiş ve Adana ve Antalya film festivallerinde ödül almayı da başarmıştır. Tiyatro kariyerine de devam eden oyuncu 2016 yılında yer aldığı Woyzeck oyunu ile en iyi genç yetenek tiyatro ödülüne de sahip olmuştur.

Ece Çeşmioğlu Kimdir Tutanamayanlar Dizisi İrem 2019
Yuvamdaki Düşman Aylin (Pelin Karahan) Kimdir ?
Yuvamdaki Düşman Nil (Pelin Öztekin) Kimdir ?
Yuvamdaki Düşman Tuğçe (Cansu Türedi) Kimdir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.