Yuvamdaki Düşman Ceren (Ece Çeşmioğlu) Kimdir ?

Sezonun en iddialı projelerinden olan Show Tv’nin günlük dizisi Yuvamdaki Düşman’da oyuncu kadrosu da netleşiyor. Son olarak dizide evdeki bakıcı rolünü kimin oynayacağı da belli oldu.  

Başrollerini Pamir Pekin, Aslı Tandoğan ve  Nebahat Çehre gibi oyuncuların yer aldığı dizide Murat (Pamir Pekin) ve Yasemin (Aslı Tandoğan) mutlu evliliklerini dünyaya gelen bebekleri ile taçlandırmışlardır. Fakat bakıcı olarak tuttukları Ceren (Ece Çeşmioğlu)’nun eve gelmesi ile tüm hayatları değişecektir.

.

Yuvamdaki Düşman Dizisi Ceren (Ece Çeşmioğlu) Kimdir ?

26 Kasım 1990 doğumlu oyuncu 1.63 boyundadır. Dizilerin yanı sıra sinema filmlerinde de yer almıştır. İlk olarak 2002 yılında Çocuklar Duymasın dizisinde yer almıştır. Fakat asıl çıkışını İki Aile Dizisi ile yapmıştır. İki Aile dizisinde de Ceren karakterine hayat vermiştir. 2012 yılında yayınlanan Öyle Bir Geçer Zamanki dizisi ile Tv ekranlarında boy gösteren oyuncu son olarak Yaz’ın öyküsü dizisindeki Yaz karakterini canlandırmıştır. Çocuk oyuncu olarak başladığı kariyerine genç oyuncu olarak devam etmektedir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yuvamdaki Düşman Nil (Pelin Öztekin) Kimdir ?

Yuvamdaki Düşman Ceren (Ece Çeşmioğlu) Kimdir ? (2 Yorum)