Yuvamdaki Düşman Aylin (Pelin Karahan) Kimdir ?

Burak 11 Oca 2018 Yuvamdaki Düşman  0

Yuvamdaki Düşman Dizisi Aylin Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ?

Show Tv’nin merakla beklenen günlük dizisi Yuvamdaki Düşman yakında sevenleri ile buluşuyor.  Dizi en çok kaliteli oyuncu kadrosu ile dikkatleri çekiyor. Pamir Pekin , Ece Çeşmioğlu Nebahat Çehre gibi üst düzey isimlerin kadroda bulunduğu dizide bir önemli oyuncu daha olduğu haberi geldi. Güzel oyuncu Pelin Karahan dizide Aylin karakterine hayat verecek.

Yuvamdaki Düşman Aylin Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu.

Dizide Aylin karakteri tanınmış mimar Kemal Yılmaz’ın karısıdır. Eşi ile mimarlık fakültesinde tanışırlar. Mezuniyetlerinin ardından da evlenmişlerdir. Uzun süre çocuk sahibi olmak için uğraş verselerde başarılı olamazlar. Üstelik Aylin lenf kanseri olmuştur. Kocasını bir kaza sonucu kaybettiğinde arkadaşı Yasemin ona büyük destek olmuştur. Fakat Yasemin daha sonra hayatını alt üst edecek kadın olacaktır.

Pelin Karahan Kimdir ?

1984 doğumlu oyuncu Ankara’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu 1.60 cm boyundadır. Henüz 1 yaşındayken anne ve babası boşanmıştır. 3 sene kadar İzmir’in Ödemiş ilçesinde yaşamıştır. Daha sonra Ankaraya gelen oyuncu ilkokula burada başlamış fakat daha sonra tekrar İzmir’e dönmüş ve ortaokul sonuna kadar burada okumuştur. Lise’yi ise yine Ankarada bitirmiştir.  Lise eğitiminin ardından Turizm İşletme bölümünü kazanmıştır.

Üniversite eğitimin ardından İstanbul’a taşınmış ve burada özel bir şirkette çalışmaya başlamıştır. Burada çevresinden gelen tavsiyeler üzerine ajansa kayıt olmuş ve reklamlarda rol almaya başlamıştır. Ülker , yedigün , penti gibi tanınmış markaların reklamlarında boy göstermiştir. 2007 yılında ise Kavak Yelleri dizisi ile geniş bir kesim tarafından tanınmıştır. Bu dizideki performansı ile ödüle de layık görülmüştür.

Erdinç Bekiroğlu ile 2011 yılında dünya evine girmiş fakat bu evlilik 2 yıl sürmüştür. Daha sonra 2014 yılında Bedri Güntay ile evlenmiştir. Güzel oyuncu iki çocuk annesidir. Rol aldığı diğer yapımlar şunlardır .

-Muhteşem Yüzyıl (Dizi ) – 2012

-Kavak Yelleri  (Dizi) – 2007

-Cemalim (Sinema Filmi) – 2005

-Sonsuza Yürümek (Sinema Filmi) – 1991

 

Ece Çeşmioğlu Kimdir Tutanamayanlar Dizisi İrem 2019
Yuvamdaki Düşman Nil (Pelin Öztekin) Kimdir ?
Yuvamdaki Düşman Metin (Doğaç Yıldız) Kimdir ?
Yuvamdaki Düşman Tuğçe (Cansu Türedi) Kimdir ?

“Yuvamdaki Düşman Aylin (Pelin Karahan) Kimdir ?” üzerine 1 yorum

  1. erdal erman amasya dedi ki:

    sizi ilk gördüğümden beri o kadar çok ama çok,ölesiye, seviyorumki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.