Yusuf Akgün Kimdir (Cennetin Gözyaşları Orhan Soyer)

Cennetin Gözyaşları dizisinin yayınlanmasına az bir süre kalırken en çok merak edilen konuların başında oyuncu ve karakterleri konusu geliyor. Yayınladığı dizilerle reytinglerde ilk sıralarda olmayı başaran Atv yine iddialı bir dizi ile konuşuluyor. Cennetin Gözyaşları dizizisi özellikle oyuncu kadrosu ile çok konuşuluyor. Süreç Film ve Ali Gündoğdu’nun ortak yapımı olan  Cennetin Gözyaşları dizisinde yönetmen koltuğunda Sadullah Celen oturuyor. Dizinin başrollerini Esra Ronabar, Berk Atan ve Almila Ada paylaşıyor.

Dizide ayrıca Zehra Yılmaz, Güler Ökten, Yusuf Akgün, Ebru Destan, Hazım Körmükçü, Çiçek Acar, Ali İpin, Sencan Güleryüz, Süeda Çil, Ebru Nil Aydın, Sude Nur Yazıcı ve Oktay Çubuk gibi tanınan başarılı oyuncular rol alıyor. Kore uyarlaması dizinin çekimleri devam ederken Eylül ayında Atv ekranlarında yayınlanması bekleniyor. 

Yusuf Akgün Kimdir ?

Cennetin Gözyaşları dizisinde Soyer ailesinin uçarı, iş bitiren ve kızlarla arası iyi olan ama aynı zamanda iş bitiren ve lüks arabalara olan düşkünlüğü ile tanınan Orhan Soyer karakterini canlandıracak olan Yusuf Akgün 11 Eylül 1984 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesi Tiyatro Bölümü’ndem mezun oldu. Son olarak Beni Böyle Sev dizisinde Furkan Keskin rolünü oynadı.

Yusuf Akgün İnstagram

https://www.instagram.com/yusufakgunn/?hl=tr

dizibilgi google play