Yüreğin Kadar 28 Temmuz Kim Kazandı ? Yüreğin Kadar İlk Bölüm Galibi Kim ?

Burak 29 Ağu 2018 Yüreğin Kadar  0

Yüreğin Kadar 28 Temmuz Kim Kazandı ? Yüreğin Kadar İlk Bölüm Kim Elendi ? (İskipli Vedat ve Yunanistanlı Yannis)

Dövüş sporları meraklılarının uzun süredir beklediği Yüreğin Kadar ilk bölümüyle 28 Temmuz’da ekranlara geldi. 16 pofesyonel sporcunun yarıştığı Yüreğin Kadar programında 8 türk ve 8 yabancı olamak üzere toplam 16 kickboksçu yarışıyor. Takımlar Türk Takımı ve Dünya Takımı oalarak ayrılmış durumda.  Programda ayrıca Survivor tarzında parkur oyunları da yer alıyor. Bu oyunlar da en az ringteki maçlar kadar önemli zira bu oyunları kazanan rakibini seçme hakkını elde ediyor. Daha sonra eşleşen sporcular 3 rounduluk kickboks karşılaşmasına çıkıyor. Maçı kaybedeb isim yarışmaya veda ediyor. Yarışmanın büyük ödülü ise tam 1.000.000 TL.

Bu hafta eşleşme oyunu için karpuz oyunu oynandı. Türk takımı bu oyunda Dünya Karması karşısında rahat bir gelibiyet elde etti ve rakip seçme şansını kazndı. Türk takımı kendi aralarında görüşmeden sonra İskipli Vedat’ın maça çıkmasına karar verdiler. İskipli Vedat takımın en tecrübeli isimlerinden ve daha önce iki dünya şampiyonluğu bulunuyor. Karşı takımdan ise Yunanistanlı Yanis rakip olarak seçildi.

Yunan yarışmacı Yanni asıl mesleği itfayicilik olan kickboksçu. Amatör kariyerinde ise tam tamına 220 maça çıkmış. Asıl adı Vedat Hödük olan İskipli Vedat ise aslen çorumlu olan bir Üniversite Öğrencisi. Memleketi ise Çorum. Çıktığı 42 maçın 20 sini nakavtla kazanmıştır ve sadece 1 yenilgisi bulunmaktadır.

İskipli Vedat ve Yunanistanlı Yannis Maçını Kim Kazandı ?

İskipli Vedat ve Yunanistanlı Yannis arasında yapılan karşılaşmayı kazanan taraf sporcumuz İskipli Vedat oldu. Vedat sert bir diz darbesiyle Yannis’i yere serdi ve nakavt ile karşılaşmayı kazandı. Böylece parkur oyunlarını kazanmanın ne kadar önemli olduğu da bir kez daha ortaya çıkmış oldu. İskipli Vedat galibiyet hanesine bir puan yazdırırken Yunanistanlı Yannis yarışmaya veda etti.

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.