Yüksek Sosyete Dizisinin Neden Final Yaptığı Belli Oldu(Yıldızlar Şahidim Dizisi)

Star Tv ekranlarında üvey evlat muamelesi görmeye devan eden Yüksek Sosyete dizisine bir şok daha. Daha önce Cesur ve Güzel dizisine yerini bırakmak zorunda kalan Yüksek Sosyete dizisi şimdide yerine hazırlanan dizinin çekimlere başlaması ile ikinci bir şok daha yaşadı. Üçüncü şok ise Star Tv’nin final kararı ile geldi ve deprem etkisi yarattı.yuksek-sosyete-fotograflari

Yaz sezonunda aldığı başarılı sonuçlara rağmen yeni sezon anlaşmasında gün değişikliği şartı konan Yüksek Sosyete dizisi yeni günü olan cumartesi gününde kötü sonuçlar alınca Fox Tv başrollerini Özge Gürel ve Berk Cankanat’ın paylaşacağı Yıldızların Altında dizisine çekime başlayın talimatı verdi.

Şunu belirtelim ki Yüksek Sosyete  dizisi hemen final yapmayacak; zira Yıldızların Altında dizisi çekime yeni başladı ve en az 4 haftaya daha ihtiyacı var. Bu durumda Yüksek Sosyete dizisinin de bir ay gibi bir zamanı var. Tabi ki Yıldızların Altında dizisi başka bir güne de alınabilir; ancak şuana kadar en kötü reytingler alan tek Star Tv dizisi Yüksek Sosyete.

[kirmizitext]Güncelleme:[/kirmizitext] Bi Yapım’dan Yüksek Sosyete dizisi ile ilgili beklenen açıklama geldi. Yüksek Sosyete dizisi 26. bölümü ile 24 aralık cumartesi günü final yaparak ekranlara veda edecek. 

Yıldızların Altında dizisinin cumartesi günü nasıl bir performans göstereceği merak konusu olurken tahmini yayın zamanı ise ocak başı veya aralık sonu olarak düşünülüyor.( Tahmin doğru çıktı. Final 24 aralıkta)

Yıldızların Altında dizisi tam liste oyuncu kadro ve karakter listesi için [saributon]Tıklayınız[/saributon]

Yüksek Sosyete dizisi hayranlarına bu tür kötü haberler vermek istemeyiz; ancak buradan Yüksek Sosyete dizi baş senaristi Pınar Bulut Deren’e  bu kadar ayıp yapılan Yüksek Sosyete fanlarına iyi bir final hazırlamasını ve onları sevenlerin gönlünü almasını tavsiye ediyorum. yuksek-sosyete-resimleri

READ  Yüksek Sosyete Neden Final Yapıyor Neden Bitiyor

Yüksek Sosyete Dizisi hafta hafta reyting sonuçları

16 haziran perşembe 4.02 reyting ile 4. sırada

23 haziran perşembe 4.45 reyting ile 2. sırada

30 haziran perşembe 3.61 reyting ile 3. sırada

14 temmuz perşembe 4.54 reyting ile 1. sırada kendisine yer bulabilmiştir.

3 kasım perşembe 4.40 reyting ile 4. sırada(Bakın son yayınlandığı perşembe ne kadar yüksek reyting almış)

12 kasım cumartesi 3.42 reyting ile 8. sırada

19 kasım cumartesi  3.47 reyting ile 11 sırada

26 kasım cumartesi 2.79 reyting ile 19. sırada(Cumartesi günü ise neredeyse perşembenin yarısı kadar izlenmiş)

Yıldızların Altında Tanıtım Fragmanı

Yüksek Sosyete Dizisinin Neden Final Yaptığı Belli Oldu(Yıldızlar Şahidim Dizisi) (4 Yorum)

  1. Yaaaaaaaaaaaaaaaaaaabitirmeyin neolursunuz lütfen bu filim devam etsin lütfen son 3 haftada reting kıralım ne olursunuz:-(:-(:-(!

  2. Cünkü cumartesi herkez gezmeye gidiyor zamanını niye değişti cok sevdiğim dizi seyredemiyorum hafta ici seyrediyorduk.