Yüksek Sosyete Dizisi Tuttu Mu Reytingi Nasıl Kaçıncı Oldu ?

Yüksek Sosyete Dizisi Çok İzleniyor Mu Reytingleri Nasıl İzlenme Oranlarında Kaçıncı Oldu Sıralaması Nasıl

İşte Yüksek Sosyete dizisinin tüm Reytingleri

16 haziran perşembe 4.02 reyting ile 4. sırada

23 haziran perşembe 4.45 reyting ile 2. sırada

30 haziran perşembe 3.61 reyting ile 3. sırada

14 temmuz perşembe 4.54 reyting ile 1. sırada kendisine yer bulabilmiştir.

3 kasım perşembe 4.40 reyting ile 4. sırada

12 kasım cumartesi 3.42 reyting ile 8. sırada

19 kasım cumartesi  3.47 reyting ile 11 sırada

26 kasım cumartesi 2.79 reyting ile 19. sırada

Yüksek Sosyete  dizisi tutmuştu ancak günü değişince doğal olarak perşembe gününde kendine oluşturduğu seyirci kitlesini kaybetti. Perşembe yüksek sosyete izleyen cumartesi Kalbimdeki Deniz izliyordu. Şimdi ikisi aynı gün yayınlanınca seyirci tercihini değiştirmedi ve Yüksek Sosyete dizisi finale doğru hızlı adımlarla koşuyoryuksek-sosyete-dizisi-reytingleri

yüksek sosyete dizisi fotolarYüksek Sosyete dizisi ilk bölümü ile Star Tv ekranlarında başladı. Buna göre dizinin merakla beklenen 1. Bölüm reytinglerinin sonucu dizinin geleceği için önemli bulunuyor. Yüksek sosyete 16 haziran da çok başarılı bir başlangıç yaptı.

Başrollerinde Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk’ün bulunduğu Yüksek Sosyete dizisi konu olarak klasik zengin kız fakir oğlan tiplemesini taşısa da farlı senaryo akışı ile izleyenleri şaşırtan bir dizi olacak. Birbirlerin hayatı aynı zamanda hayalleri olan Cansu ve Kerem rol değişecek ve aşkları ile bir çok farkı yenecekler.

yüksek sosyete dizi resimleri

 

Yukarıda ki paylaştığımız reyting sonuçlarında yeşil işaretli 3 kasım perşembe günü yayınlanan Yüksek Sosyete 19. bölüm kırmızı ile işaretlenen Yüksek Sosyete 22. bölüm’den neredeyse iki kat fazla izlenmiştir.

yüksek sosyete reyting izlenme foto

Bu aşk hikayesinde duygusal anlar ön plana çıkacak. Genellikle iyi bir intiba bırakan Yüksek Sosyete dizisinin ilk bölümlerinde aldığı reytingleri daha sonra ki bölümlerinde de artarak devem ettirmiştir. Bakalım Yüksek Sosyete dizisi eylülde de tutacak mı yoksa az mı izlenecek bunu bölümler yayınlandıkça göreceğiz.

Yüksek Sosyete Dizisi Tuttu Mu Reytingi Nasıl Kaçıncı Oldu ? (5 Yorum)

  1. Salam yüksak sosyete hayat öratici bir dizidir cok qüzal bi filmdir lütfan uzun davam etsin eceynan asistan birbirlarina așik olsunlar cox yakișolar cansuyla mert bey daha yaxin olsunlar sabirsiz yeni bölümü bekliyöruz hepimiz