Yüksek Sosyete 4. Bölüm 2. Fragmanı 7 Temmuz Perşembe

Yüksek Sosyete 4. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?


Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Yüksek Sosyete’nin 4. bölümü ile 7 temmuz perşembe akşamı izleyici karşısında olması bekleniyordu; ancak 7 temmuz perşembenin Ramazan Bayramının 2. gününe olması nedeniyle Yüksek Sosyete dizisinin yeni bölümü ile ekranlarda olamayacağı duyuruldu.23

7 temmuz perşembe günü Yüksek Sosyete dizisinin yerine bayram özel ekranının izleyici ile buluşması bekleniyor.

Yüksek Sosyete Ne Zaman Final Yapacak Devam edecek mi? Detaylar için [kirmizibuton]Tıklayınız[/kirmizibuton]

21

Yüksek Sosyete 7 Temmuz Perşembe Özeti

Yüksek Sosyete dizisinde Cansu kendini saklamaya devam etmektedir; ancak Cansu’nun Kerem’den ve iş arkadaşlarından zengin olduğunu saklaması günden düne zorlaşmaktadır. Mert ise elimden geleni yapmasına rağmen bir türlü Ece’yi kendine aşık etmeyi başaramamaktadır. Ece’yene kadar aşkını itiraf etmeye çalışsa de Ece her seferinde Kerem’e olan ilgisinden bahsetmektedir.

Süreyya Korhan ise bir türlü olanları kendine yedirememektedir. Işıl ise artık Süreyya’ya karşı büyük bir savaş açmıştır. Işıl’ın tek amacı Süreyya’dan bebeğinin babasını almak ve onun yerine geçmektir.

Cansu bir türlü Mert ÇALHAN olarak tanıdığı Kerem’in doğru insan olup olmadığına karar verememektedir. Bakalım Yüksek Sosyete dizisinin 14 temmuz perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümünde başka neler olacak? 

Yüksek Sosyete 4. Bölüm 2. Fragmanı

READ  Yüksek Sosyete 5. Bölüm 2. Fragmanı 14 Temmuz Kerem Rezil Olur