Yüksek Sosyete 3. Bölüm Fragmanı 30 Haziran Kerem Cansu’ya Aşık Olur

Star Tv’nin Yüksek Sosyete dizisi  3. Bölümü ile 30 Haziran akşamı izleyici ile buluşacak

yüksek sosyete 30 haziranStar Tv ekranlarında ilk bölümü ile 16 haziran perşembe akşamı ekranlara gelen ortama 4.5 reyting almayı başararak  hem izleyiciyi tatmin etti hemde yapımcı ve kanalı.

Yüksek Sosyete dizisinde Cansu Korhan ve Kerem arasında ki yakınlaşma devam eder. Cansu markette çalışmaya devam eder Kerem ise Cansu’yu görmek için doğal ürünler satan markete gitmeye devam eder.

Yüksek Sosyete dizisi tam liste oyuncu kadrosu için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]

Yüksek Sosyete 3. Bölümde Neler Yaşanacak?

Yüksek Sosyete dizisinde aşkın en temiz hali izleyiciye  gösterilmeye çalışıyor. Kerem artık Mert ÇALHAN’ın işlerini yapmaktan sıkılmıştır. Mert’in de yurt dışından gelmesi ile artık onun işlerini ona bırakıp sıkıldığı bu şatavatlı hayattan kurtulmak istemektedir.

Kerem’im babannesi Bedia Korhan Kerem için kolay bir hayat yerine onu sıfırdan başlatmak istemektedir; çünkü her ne kadar Mert kültürlü bir çocuk da olsa işin merkezinde yetişmesi gerekmektedir. Bu durum ise Mert için kabul edilemezdir. Yüksek Sosyete 3. Bölüm fotoğrafları

Işıl ise kızı Ela’yı herkese tanıtmak ister; çünkü onun babası Metin KORHAN’dır. Süreya ise Metin’den bu ayıbını kapatmasını ister; ancak Metin kendi kanından olan Ela’yı yok saymayacaktır.

Yüksek Sosyete 3. Bölüm Fragmanı