Yüksek Sosyete 21 temmuz Yeni Bölüm Neden Yok 5. Bölüm

Star Tv Ekranlarının Sevilen Dizisi Yüksek Sosyete’nin Yeni Bölümü Neden Yayınlanmıyor?

2 Star Tv’de her perşembe yeni bölümü ile izleyicisi karşısına çıkan Yüksek Sosyete dizisi 21 temmuz perşembe akşamı yeni bölümü ile değil tekrar bölümü ile ekranlarda olacak.

Yüksek Sosyete dizisinin yeni bölümü 28 temmuz perşembe akşamı yayınlanacaktır. Peki Yüksek Sosyete dizisinin 21 temmuz akşamı yayınlanacak yeni bölümü neden yayınlanmıyor?

Yüksek Sosyete 21 temmuz Neden Yeni Bölüm Yok?

Yüksek Sosyete dizisi ülkemizde yaşanan hain darbe girişimi nedeniyle yeni bölümü ile ekranlarda olamayacak. Yaşanan hain saldırı sonrasında 200’e yakın vatandaşımız şehit olmuş ve 1400’e yakın vatandaş ise ağır şekilde yaralanmıştır. Star Tv ise Demokrasiye sahip çıkma adına Yüksek Sosyete dizisinin yeni bölümü değil özel bölümü ile ekranlara gelecek.

Yüksek Sosyete dizisinin 4. bölümü 21 temmuz perşembe akşamı tekrar yayınlanacak.1

Bilindiği üzere insanların acıları büyük ve bu acıyı yaşarken dizi ve televizyon izlemek istemeyeceklerdir. İnsanlar televizyonu açtıklarında haber alma ihtiyacını karşılamak için haber dinleyeceklerdir. Bu durumun en net göstergesi ise televizyonlarda toplam reytingin düşmesine rağmen haber programlarının reytinglerinin 2 kat 3 kat artması.

Star Tv de az izleneceği düşüncesi ile Yüksek Sosyete dizisinin yeni bölüm yerine 21 temmuz akşamı tekrar bölümünü yayınlanacaktır. 

Yüksek Sosyete 28 temmuz fragmanı