Yılmaz Erdoğan Talk Show Programı Ne Zaman Başlıyor ? Hangi Kanalda ?

Burak 17 Oca 2018 Haberler  0

Yılmaz Erdoğan Talk Show Programı

Başlama Tarihi ve Detayları

Geçtiğimiz günlerde  Yılmaz Erdoğan’ın yeni bir programla ekranlara döneceği açıklandı. Usta gazeteci Mesut Yar2ın haberinde bahsettiği konu daha sonra internet sitelerinde hızla yayıldı. Proje ne zaman başlıyor ve hangi kanalda tüm detayları sizler için hazırladık.

Uzun zamandır ekranlarda görünmeyen Yılmaz Erdoğan’nın sürpriz bir şekilde ekranlara yeni bir programla döneceği açıklanmıştı. Uzun zamandır yerleştiği Muğla’da saka bir hayat süren sanatçı yılda bir iki tane sine filmi vb projelerde bulunuyordu.dakar artık haftalık bir program hazırlayacak. En çok merak edilen soru ise Yeni projenin içeriği ne olacak ?

Yılmaz Erdoğan Talk Show programı hazırlayacak. Star Tv’de yer alacak proje Cuma akşamları izleyicisi ile buluşacak. Program’ın Hülya Avşar’ın programı olan “Bir Hülya Avşar Sohbeti” programının yerini alması bekleniyor. Yılmaz Erdoğan programda kısa stand up gösterileride yapacak.  Show’un isminin ne olacağı ise henüz belli değil. Yılmaz Erdoğan’ın projesi ile ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.

Yılmaz Erdoğan kimdir ?

1968 Hakkari doğumlu oyuncu senarist yönetmen. Çocukluğu Ankarada geçmiştir. İlk Orta ve Lise eğitimini burada tamamlamıştır.  1987’de İstanbul Teknik Üniversitesi inşaat fakületisini kazansa da bu eğitimi yarım bırakmıştır. Ferhan Şensoy’un Nöbetçi Tiyatro kadrosuna dahil olmuştur. 1988’de “güldüşünürü” tiyatrosunu kurmuştur. Daha sonra Olacak O Kadar  ve Yasemince olmak üzere birçok önemli yapımın senaristliğini üstlenmiştir. Ayrıca başrolünde Demet Akbağ ile yer aldığı Bir Demet Tiyatro programınıda senaryosunu kaleme almıştır. Program döneminin en çok sevilen ve izlenen programı olmuştur.

Daha sonra Vizontele filmi ile sinemaya geçiş yapmıştır. Flmin senaryosu yanı sıra senaristliğinide üstlenmiş ve başrolunde oynamıştır. Daha sonra deva filmi Vizontele Tuuba’ çekmiştir. Başarılı serinin ardından Organize İşler filmi beyaz perdede bir diğer ses getiren projesi olmuştur. Şiirlede yakından ilgilenen Erdoğan Kayıp Kentin Yakışıklısı isimli bir albümü vardır. “Hüzünbaz Sevişmeler” adlı öykü kitabıda bulunmaktadır. Sanatçı 2 evlilik yapmıştır ve Berrin ve Rodin adlarında 2 çocuğu vardır.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.