Yıllar Sonra Oyuncuları Konusu ve Karakterleri

Yıllar Sonra Oyuncuları Konusu Karakterleri. Kim Kimdir ?

Uzun süredir ekranlara geleceği konuşulan Yıllar Sonra dizisinden nihayet haber geldi. Yapımcılığnı Süreç Fİlm’in üstlenndiği dizide yönetmen koltuğunda Feride Kaytan oturacak. Dizinin senaryosunu ise Esin Gök kaleme alıyor. Dizinin başrolünde daha önce sizler paylaştığımız üzere Birce Akalay ve Cansel Elçin yer alacak.

İlk kez bir projede aynı anda yer alacak olan Birca Akalay ve Cansel Elçin’in bir arada nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu. Birce Akalay son olarak Sİyah Beyaz Aşk dizinde yer almış ve başarılı bir performans sergilemişti. Cansel Elçin’in son dönemde yer aldığı projeler ise bekleneni veremedi.

Yıllar Sonra Dizisi Konusu

Yıllar Sonra dizisinde adından da anlaşılacağı gibi genç yaşlarda birbirine aşık olan iki insanın uzun süre sonra bir araya gelerek aşklarını yeniden alevlendirmesi konu alınacak. Dizinin çekimlerine Ağustos ayının sonlarında başlanması bekleniyor. Dizi yeni yayın döneminde Eylül ayının sonlarında ekranlardaki yerini alacak.

Yıllar Sonra Oyuncu Kadrosu

Birce Akalay

1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Haliç Ünivesitesi Devlet konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. 2004 yılında katıldığı güzellik yarışmasında derece yaparak üçüncü olmayı başarmıştır. 2007 yılında yayınlanan Kader dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan güzel ouncu Küçük Ağa dizisi ile çıkış yakalamıştır. Daha sonra Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile çıkışını sürdürmüştür. Siyah Beyaz Aşk dizisindeki Doktor Aslı karakteri ile büyük beğeni toplamıştır. Ünlü oyuncu Murat Ünalmış ile evlilik yapmış ve 1 yıl sonra ayrılmıştır. Daha sonra Sarp Levendoğlu ile evlenen oyuncunun bu evliliği de üç yıl sürmüştür. Şu an bekar olan oyuncunun bilinen bir ilşkisi bulunmamaktadır.

Cansel Elçin

1973 yılında doğmuştur. Çocukluğu Pariste geçmiştir ve Fransa’da aldığı tiyatro eğitimi sonrası oyunculuk kariyerine başamıştır. Burada bazı tiyatro oyunşarında yer aldıktan sonra Ferzan özpetek ile tanışmış ve Türkiye’de dizi oyunculuğuna başlamıştır. Kırık Kanatlar dizisinde yer aldıktan sonra Hatırla Sevgili dizi ile tanınmıştır. Yönetmenlik kariyeri de bulunan oyuncunun son dönemde yer aldığı Dayan Yüreğim , Eve Dönüş ve kötü Yol dizilerinin ekran ömrü kısa olmuştur.

dizibilgi google play