Yıldızların Şahidim Zeynep Kimdir? Gerçek Adı ve Fotoğrafları

Yıldızların Şahidim Zeynep Kimdir?

yildizlarin-altinda-canan-erguder-resmi

1997 İstanbul doğumlu, yengeç burçu olan Zeynep’in gerçek adı Canan Ergüder’dir.  Üsküdar Amerikan Lisesinden mezun olduktan sonra Amerika’da bulunan Franklin and Marshall College başladı. Burada iyi eğitim alan oyuncu Amerika’da Drama dalında yüksek lisans yaptı. Actors Studıonun hayat boyu üyeliğini 2003 yılında kazandı.

yildizlarin-altinda-canan-erguder-resmi1

Dünyaca ünlü yönetmen ve oyuncu ile çalışma olanağı buldu. Türkiye’de ise  Sinema, Dizi ve tiyatroda oynamış hatta ödül almıştır. Bunlardan bir kaçından bahsedecek olursak; 2016 yapımı “Bıçak Sırtı” adlı dizide Serra rolünde, 2007 yılında “Binbir Gece” adlı dizide Eda Akınay rolünde, 2010-2012 yıllarında “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” adlı dizide Savcı Esra karakterinde, 2013 yılında “Galip Derviş” adlı dizide Leyla Gürsoy rolünde, 2014-2015 yıllarında “Güllerin Savaşı” adlı dizide Gülfem Sipahi karakteri ile boşrol oyuncusu olarak karşımıza çıkmıştı.

yildizlarin-altinda-canan-erguder-resmi2

Canan Ergüder Sinema alanında ise; 2007 yılı yapımı “Shooting Johnson Roebling” adlı filmde Nancy rolünde, 2010 yılında “Will” adlı filmde Mina Bilic karakterinde, 2011 yılı yapımı “Behzat Ç Seni Kalbime Gömdüm” adlı filmde Savcı Esra karakteri ile başrol oynadı, 2014 yılı yapımı ” The Water Diviner” adlı filmde Nurse rolünde, 2016 yılı yapımı “Tight Dress” adlı filmde Venüs karakteri ve “Kaos” adlı filmde Fadime rolü ile başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yıldızlar Şahidim Neden Final Yapıyor? İşte Gerçek Nedeni