Yeter Neden Final Yapıyor 29 Aralık

Atv ekranlarının Koliba Film imzalı sevilen dizisi Yeter’den final haberi geldi. Koliba Film resmi olarak Yeter dizisinin yeter dediğini ve 40. bölümde reyting canavarına teslim olduğunu açıkladı.

Yaklaşık 1 yıl ekran hayatına devam eden Yeter dizisi 40. bölümü ile 29 aralık perşembe günü final yaparak ekranlara veda edecek.

Yeter dizisinin 22 aralık perşembe günü final yapacağını sizlere duyurmuştuk; ancak 22 aralık perşembe günü Fernerbahçe’nin Türkiye Kupası maçı ekranlarda olacak olması sebebi ile 29 aralıkta yayınlanacağı açıklandı.

yeter-29-aralik-final-resimleri

1. Yeter dizisinin neden final yaptığına geçmeden önce perşembe akşamı Atv’de yayınlanan dizilerin son 4 sezondur Türkiye Kupası maçları nedeniyle sezon içinde oldukça sıkıntı çektiğini ve beklenenden çok önce final yaptığını da söylemeden edemeyeceğim.

Yeter Dizisi Reytingleri

 Yeter 39. Bölüm 15 Aralık Reytingi 2.71 reyting ile 23. sırada

 Yeter 38. Bölüm 8 Aralık Reytingi 2.28 reyting ile 30. sırada
 Yeter 37. Bölüm 1 Aralık Reytingi 2.59 reyting ile 21. sırada
 Yeter 36. Bölüm 24 kasın Reytingi 2.79 reyting ile 20. sırada
 Yeter 35. Bölüm 17 kasım Reytingi 2.54 reyting ile 21. sırada
 Yeter 34. Bölüm 10 kasım Reytingi 3.02 reyting ile 13. sırada
 Yeter 33. Bölüm 3 kasım Reytingi 2.88 reyting ile 16. sıradayeter-30-bolum-final

2. Görüldüğü üzere Yeter dizisi özellikle 34. bölümden sonra çok düşük reytingler almaya başlamıştır. Yeter dizisinde nasıl bir değişiklik oldu da dizi bu kadar reyting kaybetti derseniz Yeter dizisi 34. bölümde dizide Aylin karakterine hayat veren Pelin Karahan diziden ayrıldı.

3. Yeter dizisi senaristleri diziden Aylin karakterinin zamansız ayrılmasına yeteri kadar hazırlanamamışlar zira dizi Aylin ve Yekta ikilisinden Miray Yekta ikilisine geçişte tutunamadı.

işte bu üç sebep sevilen dizi Yeter’in sonunu getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yeter Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kim Kimdir ? Tanıtım Fragmanı Hikayesi Ne ?

Yeter 29 Aralık Final Fragmanı43

 

Yeter Neden Final Yapıyor 29 Aralık (3 Yorum)

  1. dizi her zaman öc alınmamalı kanuna bırakılmalı diyen güzel bir diziydi devam etmeli yekta geliştirdiği ilaçla deli numarasın yapyı kurtuluyor öc alırken bence sakat kalmalı oda bi ceza almalı bi süreliğine sonra bi ara iyi kişilikli olduğu gibi olmalı aylin ölmemiş gibi dönmeli mutlu sonla bitmeli akıllı iyi yekta çevresine verdiği zararları düzeltmeye çalışan pişman kanun karsısındada cezasını çekip yıllarrrr sonra dönmeli evine .