Yeter Ali Dizisi Oyuncuları Kadrosu (Tam Liste) Fox TV 2020 Dizileri

Burak 27 Ara 2019 Haberler  0

Limon yapım, Yeter Ali dizisiyle ekran başına seyircileri kitlemeye devam edecek gibi görünüyor. Avlu dizisinin yapımcılığını üstlenen yapım şirketi gösterdiği başarıyla reytingleri alt üst etmişti. Yeter Ali dizisinde başrol seçimini Özgürcan Çevik’ten yana kullandılar. Şevkat Yarimdar filmi ve dizisinden tanıdığımız usta oyuncu bizlere kendini sevdirmeyi başarmıştı.

Yeter Ali Dizisi Konusu Ne?

Henüz dizinin konusu hakkında bir bilgiye ulaşamadık ama Özgürcan Çevik’in başrol oyuncusu olması bizleri güldüren, eğlendiren trajedik bir konusu olacağını düşünüyoruz.

Yeter Ali Dizisi Yönetmeni, Senaristi Kim?

Şevkat Yarimdar dizisindeki başarısıyla tanıdığımız Bülent İşbilen yönetmen koltuğunda oturuyor. Aynı zamanda Ali Kundilli’nin de yönetmenliğini yapan İşbilen, kariyer olarak çok zengin olmasa da ekranlara taşıdığı her dizi ve film beğenilerle karşılanmıştı. Usta yönetmen 50 yaşında olup yaklaşık 20 senedir sinema işi yapmaktadır. Yeter Ali dizisinin senarist koltuğunda ise henüz netleşen bir şey yok.

Dizinin çekimlerine 2020 Şubat ayında başlanması bekleniyor. Bize ulaşan bilgiler kısıtlı olduğu için sizleri yanlış yönlendirmek istemiyoruz. Yeter Ali Oyuncu Kadrosu henüz tam oturmasa da bize ulaşan bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Yeter Ali Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Özgürcan Çevik (Ali)

Ankara doğumlu olan Özgürcan Çevik 37 yaşındadır. Yaklaşık 10 senedir tiyatro ve sinemayla uğraşan Özgürcan Çevik ilk olarak Turizm ve Otelcilik okumuştur. Mezun olduktan sonra tiyatro yönünü keşfeden oyuncu Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünü de okumuştur. Daha sonra Ankara Tiyatrosunda oyunculuğa giriş yapan oyuncu gösterdiği üstün performansla hocalarının ilgisini çekmeyi başarmıştır. Özgürcan Çevik’in boyu 1.88, kilosu 80, burcu Akrep ‘dir. Kariyerinin en tepelerini yaşadığı Şevkat Yarimdar dizisinde oyunculuk kalitesini bizlere kanıtlamıştır. Özgürcan Çevik’in oynadığı dizi ve filmler; Bizim Evin Halleri, Unutma Beni, Türkan , Şevkat Yarimdar, Ruhumun Aynası.

Yeter Ali Dizisi İlk Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanan fragman, sneak peek yoktur. Yayınlandığında bu sayfada paylaşacağız.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.