Yeşim Ceren BOZOĞLU(Nuran) O Hayat Benim Dizisine Geri Dönecek mi 5 Haziran

O Hayat Benim Dizisine Gelen Yeni Oyuncular Var 

o hayat benim nurhanFox Tv ekranlarında pazar akşamları izleyici ile buluşan O Hayat Benim dizisinin 97. bölümünde diziye geçmişten gelen ve çok sevilen bir oyuncu geri mi gelecek? İşte detaylar.

O Hayat Benim dizisinin 96. bölümün finalinde Sultan karakterinin çok şaşırdığı bir kişinin diziye dahil olacağını; ancak bu kişinin yüzünün gösterilmediğine hatta diğer insanlarında onu orda görmekle çok şaşırdığını şahit olduk. Peki gerçekten O Hayat Benim dizisine yeni gelen bu oyuncu Yeşim Ceren BOZOĞLU’mu?

Daha önce ki yazılarımızda Yeşim Ceren BOZOĞLU’nun yönetmen ve yapımcı Hamdi Alkan ile sıkıntılar yaşadığını ve sonunda diziden ayrıldığını siz değerli ziyaretçilerimize duyurmuştuk. Peki bu arada ki buzlar eridi de Yeşim Ceren BOZOĞLU O Hayat Benim Dizisine geri mi döndü diye sorarsanız sizlere cevabımız net olacak

O Hayat Benim dizisinde Nuran karakterine hayat veren Yeşim Ceren BOZOĞLU oynadığı karakter ile dizide fenomen olmuş ve çok sevilmişti; ancak üzülerek söylüyorum ki Yeşim Ceren BOZOĞLU O Hayat Benim dizisine geri dönmeyecek.

O Hayat Benim Dizisine yeni gelen oyuncu Nurhan karakterinin yerine gelen Sultan karakterinin ayrıldığı eo-hayat-benim-nurhan geri gelecekşi  aynı zamanda da Zeynep’in tanımadığı babası. Bakalım O Hayat Benim dizisine yeni gelen Zeynep’in babası rolünü kim canlandıracak?

O Hayat Benim Dizisine yeni gelen iki oyuncu daha var. Bunlardan ilki İsmail Komiser’in yerine bakacak Ömer Komiser ve Ateş’in hiç tanımadığı babası Tayfun karakteri olacaktır.
O Hayat Benim Dizisinin yeni gelen cinayet büro amiri Ömer Aziz’i Deniz Celiloğlu canlandıracaktır.

 O Hayat Benim Zeynep’in babası kimdir?  O Hayat Benim Yeni Gelen Sultan’ın kocası kimdir?,

O Hayat Benim dizisine yeni gelen ve dizide Zeynep’in babası ve Sultan’ın kocası rolünü kimin canlandıracağı şuanda belli değildir.

Yeşim Ceren BOZOĞLU(Nuran) O Hayat Benim Dizisine Geri Dönecek mi 5 Haziran (2 Yorum)

  1. dizi de bu kadar degişklik hc iyi olmadi bütün sevilerek izlenen oyuncular cikmis gözümüz o oyunculari ariycak ve bu sezon hç tat vermiycek