Yerli Diziler

Yemin Dizisi 3-4-5. Bölüm Özeti
Yemin Dizisinin 3-4 ve 5. bölüm özetlerini bu sayfada okuyabilirsiniz. Kanal 7’nin yeni dizisi Olan YEMİN’in 20 şubat çarşamba akşamı yayınlanacak olan 3. yeni bölümünde neler olacak? CAVİDAN NİKAHA İZİN..
Vuslat Dizisi 7. Bölüm Analizi “Aslı”
Feride, Kerem sayesinde şirkette çalışmaya başladı. İlk başlarda Feride Aziz ile çalışacağını bilmiyordu. Öğrendiği gece de şirket toplantısı olacak diye gittiği mekanda çıkışta Feride vurulmuş ve göğsündeki Salih babanın  Feride..
Yemin Dizisi 2. Bölüm Özeti
İki yeminli aşığın hikayesinin anlatıldığı Yemin, olay örgüsü ile izleyicileri ilk bölümden ekrana kilitlemeyi başardı. Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra..
Vuslat 8. Bölüm Fragman
Aziz Kerem’in şirkete daha fazla zarar vermesini istemediği için Kerem’in imza yetkilerini elinden aldı. Kerem de buna çok kızdı ve babasından yardım isteyerek Aziz’i durdurmak istedi Kerem. Aziz’in hapse girme..
Avlu Dizisinde Naciye (Hülya Şen) Neden Ayrıldı?
Avlu dizisinde flaş bir ayrılık yaşandı. Naciye karakterini canlandıran Hülya Şen projeden ayrıldığını duyurdu. Başarılı oyuncu Hülya Şen diziden ayrıldığını şu sözlerle duyurdu: “Her kadının bir hikayesi vardır, insanın yaşadığı..
Vuslat 7. Bölüm 2. Fragman
Aziz babasının katil olduğunu biliyor ve zor olanı yapıyor. Babası ile yüzleşiyor. Ona Katil olduğunu bildiği babasını sevdiğini söylüyor Aziz. Ve şirkette Kerem yüzünden çıkan kriz nedeni ile bu sorunlara..