Yeni Hayat Yasemin (Melisa Pamuk) Kimdir? Boyu Yaşı Sevgilisi

Burak 14 May 2020 Haberler  0

Elif Usman’ın kaleminden çıkan Yeni Hayat dizisi virüs sebebiyle çekilen 2 bölümü yayınlanmamış, çekimlerine devam edilememişti. Virüs’ün etkisini azaltmasıyla beraber sete çıkmaya hazırlanan set ekibi ve oyuncular heyecanlarını sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla desteklediler. Oyuncu kadrosu bakımından zengin olan dizinin karakterleri de merak ediliyor. Dizide güzelliğiyle ilgi odağı haline gelen Yasemin karakterini beraber inceleyelim:

Yeni Hayat Yasemin Kimdir?

Yeni Hayat dizisinde Yasemin Karatan karakteriyle karşımıza çıkan isim Melisa Aslı Pamuk oldu. Yasemin, ünlü olduğu kadar mafya ayakları da olan Timur’un 2. eşidir. Yasemin’in yakın koruması olan Adem ona aşık olarak işleri çıkmaza sokacaktır. Timur’un saplantılı aşkı olan Yasemin, Adem’e olan ilgisini saklayamayacak, onun aşkına karşılık verecektir.

Melisa Aslı Pamuk Kimdir? Biyografisi

Hollanda doğumlu olan Melisa Aslı Pamuk 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Sadri Alışık Kültür Merkezinde tiyatro eğitimini tamamlamıştır. 2011 yılında Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışmasında birinci olmuştur. 14 yaşından itibaren modellik yapan usta isim cast ajanslarının dikkatini çekmiştir. 2012 yılında yayınlanan Yer Gök Aşk dizisiyle sektöre adım atan güzel oyuncu Çarpışma dizisinde canlandırdığı Cemre karakteriyle izleyicisine seyir keyfi yaşatmıştır.

Yaşı: 29
Boyu: 1.76m
Kilosu: 58
Burcu: Koç
Sevgilisi: Bilinen sevgilisi yok.
Aldığı Ödüller: Pantene Altın Kelebek Ödülleri Yıldızı Parlayanlar Ödülü, Ayaklı Gazete Ödülleri En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu
İnstagram Adresi: @melisapamuk
Oynadığı Film ve Diziler: Yer Gök Aşk, Her Sevda Bir Veda, Kurt Seyit ve Şura, Ulan İstanbul, Kara Sevda, Çarpışma ve Yeni Hayat

Güzelliği ve Kara Sevda dizisinde gösterdiği beceri onu Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosuna taşımıştır. Melisa Pamuk’un İnstagram’da bulunan 3 milyon civarı takipçisi dizinin reyting oranını etkileyecek bir hayran kitlesine sahip olduğunun kanıtıdır. Yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

Etiketler:
Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.