Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

Kanal D ekranları için hazırlanan Yeni Hayat korona virüs sebebiyle askıya alınan dizilerden biriydi. Sevindirici haber dizi yapımcılarından geldi. İlk 2 bölümü hazır olan dizinin temmuz ayında sete çıkması ve ağustos ayında da yayınlanması bekleniyor. Yapımcılığını Ömer Özgüner’in üstlendiği Yeni Hayat dizisinin senarist koltuğunda Elif Usman, yönetmen koltuğunda da Cem Özduru ve Başak Soysal oturuyor.

Yeni Hayat Dizisi Konusu: Yüzbaşı Adem’in işinden istifa edip güvenlik sektörüne yönelmesiyle diziye start veriliyor. Özel koruma olarak da görev yapmak isteyen Adem bir iş adamının karısı olan Yasemin’e korumalık yapmaya başlıyor. Aynı zamanda evli olan bu isim hislerine karşı koyamaz ve Yasemin’e aşık olur.

Yeni Hayat Oyuncu Kadrosu


Serkan Çayoğlu (Adem)

Yaz dizilerinin vazgeçilmez ismi olan Serkan Çayoğlu, kendini kanıtlamış usta bir oyuncudur. Kiraz Mevsimi dizisinde Özge Gürel ile beraber başrol oyuncusu olarak oynayan yakışıklı oyuncu adını dünyaya duyurmayı başarmıştır. İnstagramda yaklaşık 4 milyon takipçiye sahip olan Serkan Çayoğlu, kitlesiyle diziye etki edecek isimlerin başında gelmektedir. Dizide Özel Koruma olan Adem’i canlandırmaktadır.


Nilperi Şahinkaya (Nevin)

Birçoğumuzun simayen tanıdığı Nilperi, 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir. Eğitiminin büyük bir kısmını yurt dışında tamamlayan usta oyuncu son olarak Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi mezunudur. İlk kamera deneyimini Deniz Yıldızı adlı diziyle yaşamıştır. Asıl çıkışını Kiraz Mevsimi dizisiyle yapmıştır. Yeni Hayat dizisinde Adem’in eşi olarak Nevin karakterini canlandıracaktır.


Melisa Aslı Pamuk (Yasemin)

Göz kamaştıran güzelliğiyle diziye renk katacak olan bir diğer isim Melisa Aslı Pamuk oldu. 1991 yılında Hollanda da dünyaya gelen oyuncu 29 yaşının içindedir. 14 yaşında kadın model olarak magazinle tanışmıştır. 2011 yılında Türkiye Güzellik Kraliçesi Ödülüne layık görülmüştür. Kara Sevda dizisiyle oyunculuk becerisini kanıtlamıştır. Son olarak Çarpışma dizisinde izlediğimiz usta oyuncu dizinin kısa sürmesine rağmen popüler kadın başrol oyuncularından biri olmayı başarmıştı. Dizide Adem’in korumalığını yaptığı Yasemin karakterine hayat verecektir.


Tayanç Ayaydın (Timur)

1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aliye adlı yapımla kamera karşısında ki ilk heyecanını atmıştır. Sakarya Fırat dizisinde hayat verdiği Osman karakteriyle simasını ve adını akıllara kazıtmayı başarmış başarılı bir isimdir. 2008 yılında En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü kazanmıştır. Yeni dizisinde Timur karakterini canlandıracaktır. Timur Yasemin ile evli olan bir iş adamıdır.


Nisa Sofiya Aksongur (Ece)

7. Koğuşta Mucize filminde yaşına rağmen gösterdiği performansla ön plana çıkmayı başarmıştır. Henüz 9 yaşında olmasına rağmen 5 projede yer almıştır. Gerek becerisi gerek yeteneğiyle Yeni Hayat oyuncu listesinde kendine yer bulan isimlerden biridir. Dizide Adem ve Nevin ikilisinin kızı olarak rol alacaktır. Genç oyuncuya kariyerinde başarılar diliyoruz.


Aziz Caner İlhan (Bekir)

Aziz Caner İlhan oyunculuğun yanı sıra Yönetmen Yardımcılığı da yapmaktadır. Kariyeri boyunca birçok tiyatro oyununda yer almıştır. 2014 yılından bu yana dizi ve film sektörüne adım atan yakışıklı oyuncu yeni dizisinde Bekir karakterine hayat verecektir. Bekir Timur’un en has adamıdır. Aynı zamanda asker okulunda okuyan Adem’in sınıf arkadaşıdır.


Begüm Akkaya (Fatma)

1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Begüm Akkaya İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında eğitim almıştır. Adana Altın Koza Film Festivali Türkan Şoray Umut Veren Genç Kadın Oyuncu Ödülü başta olmak üzere birçok ödülün sahibidir. Kurşun dizisinde kendini kanıtlamış başarılı bir oyuncudur. Dizide Fakir olan Fatma’nın gözü hep yükseklerdedir.


İpek Filiz Yazıcı (Gökçe)

İpek Filiz Yazıcı 2001 yılında dünyaya gelmiştir. Son olarak Aşk 101 dizisinde canlandırdığı Işık karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Dizide Timur ve Yasemin ikilisinin kızı olarak yer alacaktır.


Nebil Sayın (Kunduzi)

 


Devrim Nas (Özgür)

 


Övül Özbay (Berna)

 


Furkan Kalabalık (Fatih)

 


Seher Terzi (Melehat)

 

Ayşe Tunaboylu
Ayşe Tunaboylu (Nesibe)

Yeni Hayat Dizisi Karakterleri

 • Serkan Çayoğlu (Adem Şahin)
 • Nilperi Şahinkaya (Nevin Şahin)
 • Melisa Aslı Pamuk (Yasemin Karatan)
 • Begüm Akkaya (Fatma Karagöz)
 • Nisa Sofiya Aksongur (Ece Şahin)
 • Furkan Kalabalık (Fatih Yılmaz)
 • Ayşe Tunaboylu (Nesibe Toprak)
 • Tayanç Ayaydın (Timur Karatan)
 • İpek Filiz Yazıcı (Gökçe Karatan)
 • Nebil Sayın (Kunduzi)
 • İpek Filiz Yazıcı (Gökçe Karatan)
 • Devrim Nas (Özgür Haseki)
 • Aziz Caner İnan (Bekir Tosun)
 • Seher Terzi (Melehat)
 • Övül Özbay (Berna Soydan Haseki)
dizibilgi google play

Etiketler