Yeni Hayat Gökçe (İpek Filiz Yazıcı) Kimdir? Yaşı Kilosu Biyografisi

Burak 14 May 2020 Haberler  0

Ağustos ayında ekranlara gelmesi planlanan Yeni Hayat dizisi çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Seyirciyi heyecanladıran kadrosuyla reyting oranı merak edilen dizinin oyuncuları bir hayli dikkat çekici görünüyordu. İlerleyen bölümler için kadrosunu genişletmeyi düşünen Yeni Hayat dizisi temmuz ayında tekrar sete çıkacak. Bu makalemizde seyircinin odağı haline gelen Yeni Hayat Gökçe karakterini inceleyeceğiz.

Yeni Hayat Gökçe Kimdir?

Yeni Hayat dizisinde Gökçe olarak karşımıza çıkan isim İpek Filiz Yazıcı oldu. İş adamı olan Timur’un para içinde büyüyen kızı Gökçe, şımarık bir zengin kızıdır. Parasıyla her kapıyı açacağını düşünen bu karakter amansız bir aşka tutulacaktır. Üvey annesi Yasemin’in ilişki yaşadığı Adem, Gökçe’nin aşık olduğu kişidir. Yasemin, Gökçe’nin bu ilgisini fark edince onu Adem’den uzak tutmaya çalışacaktır.

İpek Filiz Yazıcı Kimdir? Biyografisi

İpek Filiz Yazıcı 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Henüz 19 yaşında olmasına rağmen birçok başarıya imza atmıştır. İlk dizi deneyimini Babam ve Ailesi ile yaşayan başarılı oyuncu aynı zamanda LC Waikiki gibi firmaların reklam filmlerinde de oynamıştır. 2020 yılında yayınlanan Aşk 101 dizisinde yer alarak sosyal medyada rekor üzerine rekor kıran güzel oyuncu bir çok Netflix kullanıcısının ilgi odağı haline gelmiştir.

Boyu: 1.63m
Yaşı: 19
Kilosu: 50kg
Burcu: Koç
Göz Rengi: Mavi
Sevgilisi: Bilinen sevgilisi yoktur.
İnstagram Adresi: @ipekkyazici
Oynadığı Film ve Diziler: Babam ve Ailesi, Kayıtdışı, Elimi Bırakma, Aşk 101 ve Yeni Hayat.

Elimi Bırakma dizisinde canlandırdığı Ceyda karakterini kariyerini taçlandıran bir performans ile tamamlamıştır. Bu dizide yer aldıktan sonra birçok yapımcının ilgisini çekmiş ve Yeni Hayat oyuncuları arasına adını yazdırmayı başarmıştır. Henüz kariyerinin başında olan İpek Filiz Yazıcı‘ya başarılar ve bol şans diliyoruz.

Etiketler:
Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.