Yeni Hayat Fatma Kimdir? Boyu Yaşı Biyografisi

Burak 14 May 2020 Haberler  0

KargaSeven Pictures tarafından Kanal D ekranları için hazırlanan Yeni Hayat oyuncuları netleşti. Perşembe günleri yayınlanması beklenen dizinin senaryosunu Elif Usman kaleme almakta. Birçok kaliteli ismin yer aldığı yapımın dikkat çeken karakterlerinden biri de Fatma Karagöz oldu. Fatma karakterini canlandıran isim de birçok seyirci tarafından merak ediliyordu. İşte Yeni Hayat Fatma gerçek ismi:

Yeni Hayat Fatma Kim?

Dizide Fatma Karagöz karakterine hayat veren isim Begüm Akkaya oldu. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Fatma, Fatih’in aşık olduğu kız rolündedir. Fakir hayatı yaşayan bu karakter artık sınırlarını aşmak, doğasının dışına çıkmak için Fatih ile ilişki kurmak istiyordur. Oturduğu mahalleden ve mahalle halkından memnun değildir. Kendini daha yükseklere layık görmektedir.

Begüm Akkaya Kimdir? İşte Biyografisi

Güzelliği ve başarısı onu sürekli ön plana taşımasına rağmen kalitesinden ödün vermeyen Begüm Akkaya 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk kariyerine henüz küçük yaşlardayken başlayan usta oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı bölümünü başarıyla tamamlamıştır. Henüz 15 yaşındayken reyting rekortmeni olan Doktorlar dizisinde takdire şayan bir performans göstermiştir.

Yaşı: 29
Boyu: 1.63m
Kilosu: 51
Burcu: Kova
İnstagram Adresi: @begumakkaya
Aldığı Ödüller: 20. Sadri Alışık Ödülleri Umut Veren Genç Kadın Oyuncu Ödülü, Adana Altın Koza Film Festivali Umut Veren Genç Kadın Oyuncu Ödülü ve Uluslararası Kadın Filmleri Festivali Genç Cadı Ödülü.
Sevgilisi: Bilinen sevgilisi yoktur.
Oynadığı diziler: Beşinci Boyut, Doktorlar, Yeşeren Düşler, Kendi Okulumuza Doğru, Kapalı Çarşı, Muhteşem Yüzyıl, Uçurum, Aşk ve Gurur, Adı Zehra, Kurşun.

Birçok yapıma adını yazdıran usta isim son olarak Kurşun dizisinde Tomris karakterini canlandırmıştır. Rol aldığı ilk dizi olan beşinci Boyut’ta kendini kanıtlamayı başarmıştır. Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı Hasibe karakteri de seyirci tarafından ilgi görmüştür.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.