Yeni Hayat Fatih Kimdir? Boyu Yaşı Biyografisi

Burak 14 May 2020 Haberler  0

Serkan Çayoğlu ve Nilperi Şahinkaya’nın başrol üstlendiği Yeni Hayat dizisi perşembe günleri seyircisinin karşısına çıkmayı planlıyor. dizinin yönetmen koltuğunda  Cem Özduru otururken senaryosunu Elif Usman kaleme alıyor. Cast çalışmalarının sona ermesiyle birlikte dizinin oyuncuları ve karakterleri tamamlandı. Yakışıklılığı ve üstlendiği rol ile beraber ilgi çeken Fatih karakterini yakından tanıyalım:

Yeni Hayat Fatih Kimdir?

Çarpıcı konusuyla gündeme gelen Yeni Hayat dizisinde Fatih karakterine Furkan Kalabalık hayat vermektedir. Timur ilk eşini düşmanlara kurban verdikten sonra Yasemin ile evlenmiştir. Furkan da Yasemin’in şoförüdür.  Yasemin ve Fatih’in tanışıklığı da eski mahallelerine dayanmaktadır. Dürüst ve iyi kalpli bir karakterdir. Aynı zamanda ayn muhitte oturdukları Fatma’ya aşıktır. Fatma ise ona hiç yüz vermemektedir.

Furkan Kalabalık Kimdir? Biyografisi

Kıvanç Tatlıtuğ’un başrol oynadığı Çarpışma dizisinde gösterdiği performansla ilgi odağı haline gelen Furkan 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimine Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü ile başlangıç yapmıştır. Üniversiteyi başarıyla tamamlayan yakışıklı oyuncu İstanbullu Gelin dizisiyle kamera karşısına geçmiştir. İlk dizisi olmasına rağmen ustaca bir beceriyle verilen rolün üstesinden gelmiştir.

Boyu: 1.78m
Kilosu: 75kg
Yaşı: 27
Burcu: Boğa
İnstagram Adresi: @furkankalabalik
Sevgilisi: Bilinen sevgilisi yoktur.
Aldığı Ödüller: Yok
Oynadığı Dizi ve Filmler: İstanbullu Gelin, Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok, Ailemle Tanış, Dudullu Pastası, Çarpışma, Yeni Hayat

Yeni Hayat dizisinde göstereceği başarının onu daha önemli yerlere getireceğini düşünmekteyiz. Oyunculuğunu takdir ettiğimiz oyunculardan biridir. Kariyeri ve hayatında başarılar diliyoruz.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir