Yeni Hayat Berna Kimdir? Boyu Yaşı Sevgilisi

Yapımcılığını Ömer Özgüner’in üstlendiği Yeni Hayat dizisinin oyuncuları ve karakterleri bir çok izleyici tarafından merak ediliyor. Virüs salgını nedeniyle gecikmeli olarak ekranlara gelen Yeni Hayat dizisinin başrol oyunculuğunu Serkan Çayoğlu üstlenirken partneri Özge Gürel oldu.  Kadroda dikkat çeken karakterlerden biri de Berna Soydan Haseki oldu.

Yeni Hayat Dizisi Berna Kimdir?

Adem’in askeriyeden istifa edip koruma olmasıyla konusu başlayan dizide Berna karakterini Övül Özbay canlandıracaktır. Berna Timur’un en yakın adamı olan Özgür’ün eşi olarak karşımıza çıkmaktadır. Özgür, patronu olan Timur’un yerine geçmeyi planlayan bir adamdır. Hırsıyla ön plana çıkan Özgür’ü tetikleyen isim Berna olacaktır.

Övül Özbay Kimdir? Biyografisi

1990 yılında İzmir’de dünyaya gelen Övül Özbay dizi sektörünün yeni yüzlerinden biridir. Çiğli Milli Piyango Anadolu Lisesini başarıyla tamamlayan Özbay, Ekonomi Üniversitesinde Tercümanlık okumuştur. Oyunculuk kariyerine Yeni Hayat dizisiyle başlayacak olan güzel oyuncu beIn Sport kanalında sunuculuk yapmaktadır.

Boyu: 1.68m
Kilosu: 51kg
Burcu: Bilinmiyor
Sevgilisi: Sevgilisi yoktur.
İnstagram Adresi: @ovulozbay
Rol Aldığı Dizi ve Filmler: Yeni Hayat (2020)

Övül Özbay doğduğu ve büyüdüğü şehir olan İzmir’in aşığıdır. BeIn Sport kanalında sunuculuk yapmasıyla futbola olan ilgisi artmıştır. İzmir ilinin bölge takımlarından olan Karşıyaka takımını desteklemektedir. Oyunculuk kariyerinde başarılar diliyoruz.

dizibilgi google play

Etiketler